Şimdi Ara

Samsung 2232BW LCD Monitör Tamamiyle Sıfır Geldiği Kargo Paketinde (Zorunluluktan acil satılıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

10 Eylül 2008 tarihinde Gigatek'ten 481,12 TL'ye aldığım Samsung 2232BW marka ve model LCD monitörü zorunluluk gereği geri satıyorum. Ürünün elime ulaştığı tarih 12.09.2008'dir ve kargo paketiyle beklemektedir. Sadece teslim alındığı an ölü veya aydınlık piksel sorunu için ekran kısmı test edilip geri paketlenmiştir. Sıfır pikseldir.

Tahminde edilebileceği üzere öğrenciyim, bu sene ÖSS yerleştirmem sonucu gideceğim yerde kuracağım bilgisayar için almıştım bu ürünü. Fakat koşulların ve tecrübesizliğin gerektirdiği ani para sıkıntım için henüz kuramadan geri satmak durumunda kaldım. Hevesim kırılarak monitörü evimde İzmir'de bırakıpta üniversite için Burdur'a geldim. Ürün İzmir'den yollanacaktır.

Ürün başlıkta bahsettiğim üzere gönderildiği gibi durmaktadır, tamamen sıfır ve kargo paketlidir. Aslında ürünü 480 TL'ye geri satmak istiyordum ama aldığım fiyata tercih edilmeyeceğinin farkında olup gerçekçi davranarak ve durumun aciliyetini de önemle arz ederek fiyattan 60 TL attım.

Kargo da bana ait herşey dahil: 425 TL 420 TL
    Kargoyu karşılayacağım diyene 410 TL 405 TL'ye kadar gidebilir.

Samsung 2232BW LCD Monitör Tamamiyle Sıfır Geldiği Kargo Paketinde (Zorunluluktan acil satılıyor)

Samsung SyncMaster 2232BW

22" TFT-LCD WideScreen
    1000:1 (3000:1) DC Kontrast
    2 ms tepki süresi
    300 cd/m2 parlaklık
    0.282 mm nokta aralığı
    1680 x 1050 maximum çözünürlük
    170°/170° görüş açısı
    Analog / Digital
    16.7 milyon renk

! Ürün çeşitli testler sonucu Türkiye'de en iyi 22 inch monitörlerdendir.

En içten teşekkürlerimle, saygılar...

EK! E-posta adresim: arifunlu{at}gmail.com
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aFamous -- 23 Eylül 2008; 18:20:38 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• yani ölü pixsel yok diyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zalman_1

yani ölü pixsel yok diyorsun?

Kesinlikle.

• madem öğrencisin maden paraya ihtiyacın var 400 ytl veririm kargosunuda ben öderim ama şöyle olur önce kargo yaparsın kargo bana geçincede paranı alırsın
  • quote:

madem öğrencisin maden paraya ihtiyacın var 400 ytl veririm kargosunuda ben öderim ama şöyle olur önce kargo yaparsın kargo bana geçincede paranı alırsın

Üzgünüm zalman_1, ne fiyat teklifiniz ne de teslimat usulünüz kabul edilebilir değil. Teslimat açısından güven sıkıntısı olsun istemem ürün anlaşıldığı an aynı gün kargolanacaktır.

• seni anlıyorum daha yenisin bende senin gibi düşünüyordum yeni olduğum zaman ama kurallar böyle sen bilirsin kolay gelsin
  • zalmanı tanımayan yok ama seni tanıyan kimse yok bence 400ytl ve teklifi iyi kabul et d erim
  • quote:

seni anlıyorum daha yenisin bende senin gibi düşünüyordum yeni olduğum zaman ama kurallar böyle sen bilirsin kolay gelsin

hocam bana güvenirseniz aracı olabilirim,denerim,sorunsuzsa kargolarım,aynı anda parayı yollarsınız.öğrenci arkadaşa yardımcı olalım.
  • yok şurda bayrama birşey kalmamış kendiside gurbette ben dedim hem onun hemde benim işim görülsün ama arkadaş güvenmiyor kendi konumca haklı olabilir ama bu forumun bazı kuralları vardır üzgünüm bu böyle

quote:

Orjinalden alıntı: Quartamin

quote:

seni anlıyorum daha yenisin bende senin gibi düşünüyordum yeni olduğum zaman ama kurallar böyle sen bilirsin kolay gelsin

hocam bana güvenirseniz aracı olabilirim,denerim,sorunsuzsa kargolarım,aynı anda parayı yollarsınız.öğrenci arkadaşa yardımcı olalım.

• ben teklifimi yaptım,karar sizin
  • yok karar kendisine kalmış tşk ederim

quote:

Orjinalden alıntı: Quartamin

ben teklifimi yaptım,karar sizin
  • quote:

İlgin için teşekkür ederim zalman_1.

Monitörün piyasa ortalama fiyatı bilindiği üzere 450-550 TL küsüratlarında ve piksel sorunları yönünden şansa kalmış durum. Birçok sefer belirttiğim gibi zaruri bir durum var bu sebepli tüm avantajlara rağmen oldukça esnedim. Tüm yalınlığıyla herşeyi yazdım.

Güven sıkıntısı olacaksa da çeşitli farklı yöntemlere açığım tabi ama zalman_1'in önerdiği usûlde anlayışınıza sığınarak kabulüm olamaz.

• PM
  • tamam arkadaşım sana hayırlı satışlar ben öyle ürünler sattımki ve hemde öyle fiyatlara ama dedimya karar senin hayırlı satışlar kusura bakma başını ağrıttım
  • quote:

tamam arkadaşım sana hayırlı satışlar ben öyle ürünler sattımki ve hemde öyle fiyatlara ama dedimya karar senin hayırlı satışlar kusura bakma başını ağrıttım

İyi dileklerin için teşekkürler zalman_1. Elbette haklısın sende ama bahsettiğim üzere benimkisi zaruri bir durum ticaret değil. Ne kadar daha fazla kazanabilirim diye değil ne kadar daha az kaybedebilirimin peşindeyim. İkinci el ticarette kurallar böyle işliyordur aksini ileri sürmeye tecrübem yetmez. Anlayışınıza sığınıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: caver

http://forum.donanimhaber.com/m_26682415/mpage_1/key_//tm.htm#26682415

İlgin için teşekkür ederim.

• 16:30 ile 00:30 saatleri arası uygun oluyorum. Görüşmek, anlaşmak üzere yeni arkadaşları veya yeni tekliflerinizi önem ve aciliyetle bekliyorum. Bu arada ödemeye şöyle bir çözüm getirdim 200 TL kargo çıkmadan ve 205 TL kargo çıkınca olmak üzere toplam 405 TL kargo karşı ödemeli olarak her yere gönderilebilecektir. Dilersenizde herşeyi bana ait 420 TL'ye size ulaşacaktır. Saygılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: aFamous

16:30 ile 00:30 saatleri arası uygun oluyorum. Görüşmek, anlaşmak üzere yeni arkadaşları veya yeni tekliflerinizi önem ve aciliyetle bekliyorum. Bu arada ödemeye şöyle bir çözüm getirdim 200 TL kargo çıkmadan ve 205 TL kargo çıkınca olmak üzere toplam 405 TL kargo karşı ödemeli olarak her yere gönderilebilecektir. Dilersenizde herşeyi bana ait 420 TL'ye size ulaşacaktır. Saygılar.

hocam sıfırı kdv dahıl 421 ytl..sen ıkıncı el urunu 420 e satmaya calısıyorsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

quote:

Orjinalden alıntı: aFamous

16:30 ile 00:30 saatleri arası uygun oluyorum. Görüşmek, anlaşmak üzere yeni arkadaşları veya yeni tekliflerinizi önem ve aciliyetle bekliyorum. Bu arada ödemeye şöyle bir çözüm getirdim 200 TL kargo çıkmadan ve 205 TL kargo çıkınca olmak üzere toplam 405 TL kargo karşı ödemeli olarak her yere gönderilebilecektir. Dilersenizde herşeyi bana ait 420 TL'ye size ulaşacaktır. Saygılar.

hocam sıfırı kdv dahıl 421 ytl..sen ıkıncı el urunu 420 e satmaya calısıyorsun..

Merak ediyorum da acaba ilanımı tümüyle okuyarak mı yazdınız yorumunuzu. İkinci el ürün satmıyorum ben. Ürün binevi stokta sayılabilir. Buyurup Gigatek'ten inceleyebilirsiniz ürün ve fiyatını, aldığım fiyat belli satışa sunduğum fiyat belli. Ve de ayrıca ölü veya aydınlık piksel açısından da tarandığı için ek tasasıda bulunmamakta. Seni 421 TL olanı satın almaya davet eder konuya olan ilgine teşekkürü borç bilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.