Şimdi Ara

SAMSUNG 2011 D SERİSİ MODELLERİ; 3D LED TV [ANA KONU] (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.838
Cevap
35
Favori
778.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 46d7000 sahibi arkadaşlar sevabına bana yardımcı olur musunuz servis menüsüne resmini çekip bana önden yada vatsap atacak bı hayırsever arkadaş varmı çok makbule geçecek servis dahi yapamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 55D7000 serisi TV ye sahibim. Televizyonumdan gerçekten çok memnunum. Sorunum şu ki; tv, 3TB WD harddiskimi görmüyor. 1TB ve 2TB WD harddisklerimi rahatlıkla görüyor. Ama en iyi FİLMLERim bu 3TBlık diskte onları izlemek için bir öneriniz varmıdır acaba?
    Teşekkürler..
  • Arkadaşlar D6500 serilerinde Hdcp özelliği varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D 8000 var bende, bu modelle sorunsuz ip tv izleyebilen var mı?

• aerius123 kullanıcısına yanıt
    Cihaz mac 2TB destekliyor diye biliyorum

• 40d6000 model tv nin anakartını nerede bulabilirim? kodu nedir?
  • arkadaşlar samsung ue55d8000 serisi televizyonum var ip tv paketi aldım ama tv de izleyemiyorum ip tv izleyecek program bulamadım
    kullanan varsa veya tv nin yazılımını değiştiren varsa yazarsanız sevinirim Saygılar
  • arkadaşlar bir de şuan tv de en son 1033 nolu yazılım var daha önceki yazılımları bulup indirebileceğim biyerler biliyormusunuz.
  • arkadaşlar,
    40d700 televizyonumun kumandası arızalandı. Yeni kumanda için araa yaptığımda benzer tipte kumandalar çıkıyor; kodları farklı. Orjinal kumandadan nasıl temin ederim.
  • En kaliteli Samsung kanal editörü. Bunu bilen çok yoktur, bilse de kırığı yoktu. Artık var.

http://www.decompile.us/forum/Cwt-SetEditSC-SamsungTV-Kanal-Editörü

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    Bizde de aynı durum mevcut, siz ne yaptınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Bizde de aynı durum mevcut, siz ne yaptınız acaba?
    Forumda bi arkadas salsun yardimci oldu resimler duruyorsa bilgisayarda bakiyikda vatsapdan yollayayim size ozelden no yzzin bakiyim aksam

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung 65RU7400 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV arkadaslar bu tv ile ilgili yorum alabilirmiyim

• Samsung 46 D 6500 tv'mi satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-samsung-46-d-6500-877858660/detay

• 1350tl ye samsung ue40d7000 aldım sehpası ile beraber yanlız sehpasıda çok kaliteli . Tv sapasağlam sizce fiyat nasıl .

• Selam arkadaşlar benim ue40d8000 televizyonum var smart hub'a giriş yapamıyorum televizyonumda internet var bağlantı yapabiliyorum ama smarta giriş yapamıyorum internet yok diyor bu sorunu yaşan başka arkadaşlar var mı? ve çözüm nedir? birde televizyonumun haporlörü patladı nerden bulabilirim veya yaptırsam olur mu? yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx35 -- 28 Aralık 2021; 0:18:25 >
  • 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.