Şimdi Ara

samsung 2.5 aydır yeni aldığım ürünümü teslim etmiyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Hukuk Bölümü >> samsung 2.5 aydır yeni aldığım ürünümü teslim etmiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    75 Mesaj
    merhabalar , samsung'un ana dağıtıcısı olan anadolu bilişim küçükyalı şubesinden yaklaşık 2.5 ay önce buzdolabı aldım , ben aldıktan 1 hafta sonra mağaza iflas edip kapandı , yaklaşık 2 aydır samsung ile görüşmeme rağmen beklemem gerektiği ve diğer madurlarla birlikte sıra gelince aranacağım söyleniyor , mağazada o gün kağıt kalmamasından dolayı fatura alamadım ama elimde sipariş formu ve pos slipi bulunmakta. bunları da samsung un isteğiyle kendilerine gönderdim , konuyla ilgili nasıl bir hukuksal işlem izlemeliyim , yaklaşık 2 aydır evimizde dolapsız kalmamın maduriyetini en etkili şekilde kendilerinden nasıl çıkarabilirim , konuyla ilgili tecrübeli kişilerden yardım alabilir miyim? teşekkürler.

|
    |
    https://hukukpaylasim.blogspot.com.tr/2017/12/sosyal-medyaya-para-kaptranlara.html buraya danış bir. Ama anladığım kadarıyla kötü tongaya basmışsınız. Gönderdiğiniz slip ile sözleşmenin fotokopisi veya fotoğrafı var mı elinizde.

Orijinalden alıntı: kan778

https://hukukpaylasim.blogspot.com.tr/2017/12/sosyal-medyaya-para-kaptranlara.html buraya danış bir. Ama anladığım kadarıyla kötü tongaya basmışsınız. Gönderdiğiniz slip ile sözleşmenin fotokopisi veya fotoğrafı var mı elinizde.

merhabalar teşekkürler yardımınız için , aslında tongaya basılmama ihtimali yoktu samsung'un resmi bayisinden aldığım bir ürün koskoca samsung dolandırdıysa beni gerçekten yapacak bişey yok benim gibi çok fazla madur insan var bu konuda anlayacağınız samsung'a çok bulaşmamak gerekiyor aklınızda olsun , elimde slip ve teslimat fişi var samsung bunları benden 1 ay önce istedi bende gönderdim fakat o günden beridir bekleyin döneceğiz inceliyoruz demek dışında hiçbir cevap alamadım maalesef.

• Er
    13 Mesaj

Elinizde sorduğum evrakların suretleri varsa linkini paylaştığım adresteki kişiye bir mail at bence. bir çok kişinin sıkıntısını çözdü. Çözülür derse beklenmenden daha hızlı zahmetsiz çözer. Onun dışında samsung'a yaptığın başvuru tarihi felan inşallah elindedir. çok geçmiş olsun kardeşim.
    |
    |
    gulenadam83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elinizde sorduğum evrakların suretleri varsa linkini paylaştığım adresteki kişiye bir mail at bence. bir çok kişinin sıkıntısını çözdü. Çözülür derse beklenmenden daha hızlı zahmetsiz çözer. Onun dışında samsung'a yaptığın başvuru tarihi felan inşallah elindedir. çok geçmiş olsun kardeşim.

evet evet evrakların asılları elimde , gönderdiğiniz linkten yardım alacağım yardımınız ve ilginiz için çok teşekkürler iyi günler dilerim.
    quote:

Orijinalden alıntı: gulenadam83

quote:

evet evet evrakların asılları elimde , gönderdiğiniz linkten yardım alacağım yardımınız ve ilginiz için çok teşekkürler iyi günler dilerim.

rica ederim dostum.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.