Şimdi Ara

Samsung 10. Yıl Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung'un 10. Yıl Kampanyası kapsamında yaptığı kampanya hakkındaki görüşlerinizi rica ediyorum.
    14999 TL'lik Note 10+ / Galaxy Tab S6 / Galaxy Active2 paketi, muhteşem Cuma kapsamında 1000TL ek indirime girmiş ve 13999TL olmuş.

Listelenmiş ürünlerin kalitesinden, özelliklerinden herkes zaten haberdar. Bahsi geçen 1000TL'lik indirimin yarın sonlanacağını göz önünde bulundurarak, sizlerden hızlıca yorumlarınızı rica ediyorum.

Değer mi?
    yoksa bu teklif için Fahiş fiyatlı mı dersiniz?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elguug -- 29 Kasım 2019; 21:21:43 >

• Yanıltmış olmayayım kampanya yarın bitiyormuş..

29-30 Kasım 2019 da yapılacak O Cuma Bu Cuma kampanyası dahilinde shop.samsung.com/tr/o-cuma-bu-cuma sayfasında yer alacak seçili ürünlerde çeşitli fiyat indirimleri yapılacaktır.
  • Hocam imkaniniz varsa alın derim.Ben kullanıyorum bu cihazlari tavsiye ederim.
  • İndirimin sebebi de belli oldu..

Geçen hafta bu paketi sepete eklediğimde ek olarak tablet için Türkçeklavyeli koruyucu kılıf da eklenmekteydi, onu çıkartıp total fiyatı 1000TL düşürmüşler.
    Tam anlamıyla bir black friday özeti..
  • Abartılacak bir indirim yok hepsini ayrı ayrı alsanız 14.850 ediyor hesaplamalarıma göre. 1 ay daha bekleseniz bu kampanyadaki fiyatlara düşer zaten.
  • Bana 13.499 çıkmıştı fiyat. Türkçe klavyeli kılıf dahil bu arada. 750 tl de under armour çeki veriyor. Bence çok iyi fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bana 13.499 çıkmıştı fiyat. Türkçe klavyeli kılıf dahil bu arada. 750 tl de under armour çeki veriyor. Bence çok iyi fırsat.
    Şuanda deniyorum bana o fiyat çıkmıyor, farklı biryerden mi deniyoruz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elguug

Şuanda deniyorum bana o fiyat çıkmıyor, farklı biryerden mi deniyoruz acaba?

Alıntıları Göster
    Yükselttiler sonra fiyatı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.