Şimdi Ara

Samsun YP-U3 İnceleme. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
12.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya kardeşler klips ne ayayk? ne işe yarar bu?Taktım çıkarmıom ama ne işe yarar bi söleyin rezil olmayalım artık millete:D bide bu kulaklık sargacı dalgası(hoşuma gitti yeni ismi:P) oda ne işe yarar
  • yokmu bi cvp vercek yahu:S
  • başlıkta SAMSUN yazıyor kimsenin dikkatini çekmemiş
  • bugün bende aldım. ses yüksekliği, ses kalitesi, malzeme, görüntü şıklığı gerçekten çok iyi. dokunmatik olması biraz sorun olabiliryor.
  • arkadaşlar bu bahsettiğiniz kulaklıkları nereden bulabiliriz peki ? yani şunları:

Creative EP 630
    Sennheiser cx 300
  • bize en yakın teknoloji marketi olarak

TeknoSA
    Bimex ve
    DARTY var..

ayrıca Kipa ve Carrefour'un market mağazaları da var..
    Buralarda mevcut mudur sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

bugün bende aldım. ses yüksekliği, ses kalitesi, malzeme, görüntü şıklığı gerçekten çok iyi. dokunmatik olması biraz sorun olabiliryor.

dün ep-630 kulaklık aldım, beklediğimden fazla kaliteli ses vermekte. ses yükseliği ise, sony nin 39 tl sına aldığım boyun askılı, kulak içi kulaklığının 40. seviyede verdiği sesi ep630 25. seviyede vermekte. 32 yi aşamıyorum. metal müzik dinliyorum rock eqosunu seçtiğimde aşırı bass oluyor, eqoyu normal olarak kullanıyorum. verdiğiniz paraya değiyor, müzikten zevk alıyorsunuz ama yinede 90 ytl koymuyor değil kahrolası teknosa girdimmi bişi almadan çıkamıyorum
  • @ichelim

gitarın markası ne? =)
  • TTnet'in kampanyasından kazandım, bakalım nasıl bişeymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alphanumeric

TTnet'in kampanyasından kazandım, bakalım nasıl bişeymiş

Bak bakalım 2senelik konuyu hortlatmaya değer bir şey miymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

quote:

, daha gelmedi ama adres bilgilerini aldılar. Olumsuz yorum görmedim şimdiye kadar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

quote:

, daha gelmedi ama adres bilgilerini aldılar. Olumsuz yorum görmedim şimdiye kadar.

güzel cihazdı zamanında.işini görür.ne kampanyası acaba?
  • Adamlar zamanında güzel cihazdı demiş 2011'de. 2016'da halen kullanıyoruz. Telefonla müzik dinlemektense müzik çaları tercih ederim.

Eklemiş olduğum fotoğrafta kişisel equalizer ayarım var. Dolby Advanced Audio v2'den, equalizer bandındaki değerlere bakarak ayarladım. Kullananlar denesinler ve DNSe'deki normal seçeneği ile kıyaslasınlar. Farkı görecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih01sem -- 15 Ekim 2016; 11:04:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.