Şimdi Ara

Samsun Ozel Opsel Opel Servisi Uyarisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar SamsumOzel Opsel Opel Servisi insani enayi yerine koyuyo.Yaklasik 6ay evvl klasik dreksyon tikirtsindan bilmeden arastirmadan gittim buraya.Durumu anlattm abi yapyorz dediler.Neyse mesaiye dondum araci biraktim aksama geri almaya gityim.Yaptik abi dediler.Neymis sorun dedm direksyn da problm yok alt tablari degstirdik dediler.Ustayla bindk araca bi baktm ses hala ayni ve direksiyon kaya gibi olmus ve ters duryo.Bu ne dedm rot ayarini unutmusz dedlrr yaptlar guya 270tl para verdm ama daha kkotu olmus allh belanizi versn dedm cikyim.Aksam is arkadasllari aradim sanayide bi elektirkci arkadasa yonlendirdiler.Sabah erken gittm mahmut usta dreksuonun alt kapagni sokmesiyle birlikte gorduklerme inanamadim.Sesi kesmek icin alttarafa bardaklar kirilmasin dye aralarna konulan elyaf gibu bi malzemeyi basmislar icine epeyce nalet olsun dedim bu nedir yaaaa allh belanizi versn..Neyse mamut usta duzellti direksiyonu seside kesti gecici olarak (6ay) simdi yne var..Icimde kaldi geri gittm Opsele actim agzimi yumdm gozumu adam hic orali olmadi.Allh belani versn zehr zikkim olsn dedim ciktim..Siz siz olun tanimadniz ustalara gotrmeyin Hele Samsunda Opsele Hic Yaklasmayin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://forum.donanimhaber.com/registration.asp

16) Sitemizde firmalar ile ilgili yaşadığınız sorunlar, problemler hiç bir nedenle forum sayfalarında dile getirilemez. Sitemiz bu tür şikayetlerin bulunacağı, hakkın aranacağı bir kurum değildir. Lütfen ilgili kurumlara başvurunuz. Bu tür mesajlar silinebilir, kitlenebilir uyarıyı göz ardı eden üye uzaklaştırılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.