Şimdi Ara

Samsun da uydunet kullanan arkadaşlar bir bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar. TTNET in akk sinden sonra uydunete geçmeye karar verdim .5mbt sınırsız pakete geçmeyi düşünüyorum . uydunet ile ilgili arasdırmalarımda gördüğüm şu ki bölgesel olarak değişiyor. bölgen iyi ise herkes çok memnun bölgen kötüyse herkes bin pişman.

Samsunda uydunet kullanan arkadaşlar var mı ? Ben adalet mahallesinde oturuyorum Eski gazi belediyesi bulvarın karşısında acaba geçsem memnun kalırmıyım ? Kablo TV kullanıyordum eskiden çok ama çok nadir zamanlarda yayın gidiyordu .Baska bir sorun olmuyordu .

Samsunda kullanan arkadaslar varsa semtlerini ve yorumlarını yazabilirlermi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gaybo55

Selam arkadaslar. TTNET in akk sinden sonra uydunete geçmeye karar verdim .5mbt sınırsız pakete geçmeyi düşünüyorum . uydunet ile ilgili arasdırmalarımda gördüğüm şu ki bölgesel olarak değişiyor. bölgen iyi ise herkes çok memnun bölgen kötüyse herkes bin pişman.

Samsunda uydunet kullanan arkadaşlar var mı ? Ben adalet mahallesinde oturuyorum Eski gazi belediyesi bulvarın karşısında acaba geçsem memnun kalırmıyım ? Kablo TV kullanıyordum eskiden çok ama çok nadir zamanlarda yayın gidiyordu .Baska bir sorun olmuyordu .

Samsunda kullanan arkadaslar varsa semtlerini ve yorumlarını yazabilirlermi acaba ?

hocam naptım uydunet işini bi sonuca varabildinmi bende merkezde oturuyorum akkden kurtulup bende geçmeyi düşünüyorum fakat bu uydunetin elemanları çok işi sallıyolar kimse ilgilenmiyo mail atıyom otamatik cevaptan başka bişe yok para almaya gelince alırlar bunları denetleyen yok herkes sallıyo gıcık oluyorum bu işe ne ise mecburen geçicez başka alternaif superonline var ondada sınırsız paket yok hep adil kullanımlı

• Ben de Samsun'dayım ve ciddi olarak uydunet'i düşünüyorum. Samsun'daki uydunet ile bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Ben de Samsun'dayım ve ciddi olarak uydunet'i düşünüyorum. Samsun'daki uydunet ile bilgisi olan var mı?

hangi mahallede ve sokakta oturuyosun kardeş
  • Derebahçe'de oturuyorum, Atasam Hastanesinin yakınında.
  • ben internetten başvuru yaptım gelip bakacaklar hizmet verebiliyorlarmı die
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.