Şimdi Ara

Samsun'da sokak ortasında çocugunun yanında kadına karşı uygulanan şiddet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 7 Mart 2021; 0:25:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamın(!) profiline girince şöyle dedim "Yine mi?" ulan hiç sekmez mi be kardeşim. Hep aynı tipler hep aynı paylaşımlar hep aynı konuşma ağızı. Hayatınızda bu gibi tipler varsa bir an önce çıkartın. Yazık kaç defa da şikayet etmişler polise. Ne kanun uygulanıyor ne başka bir şey. Soyları kurusun şerefsizler.

Abi evlilik tabiki birazda kumar, iyi dersin kötü çıkar kötü dersin iyi çıkar ama bu tür olaylarının başrollerinde ki adamların tiplerine bakıyorum. Vallahi de billahide el sıkışırsan parmaklarını sayarsın. O kadar tipsiz o kadar meymenetsizler ki düşünmeden edemiyorum bir insan bu tiplerle niye evlenir! İlginç şeyler bunlar

• tipik ülkücü biri daha, kadın yaşıyorsa tepkilerden dolayı kısa süreliğine gir çık yapar.

• Hic mi vicdanin yok da yerde yatan insana defalarca vuruyorsun. Su sahneyi cocuguna ysatmaya hic mi utanmadin neyin cinneti lan bu?

İste her insana evlen baskisi cocuk yap baskisi yapanlae gorsun. Bu ulke manyak dolu.

• Abi evlilik tabiki birazda kumar, iyi dersin kötü çıkar kötü dersin iyi çıkar ama bu tür olaylarının başrollerinde ki adamların tiplerine bakıyorum. Vallahi de billahide el sıkışırsan parmaklarını sayarsın. O kadar tipsiz o kadar meymenetsizler ki düşünmeden edemiyorum bir insan bu tiplerle niye evlenir! İlginç şeyler bunlar

• Adamın(!) profiline girince şöyle dedim "Yine mi?" ulan hiç sekmez mi be kardeşim. Hep aynı tipler hep aynı paylaşımlar hep aynı konuşma ağızı. Hayatınızda bu gibi tipler varsa bir an önce çıkartın. Yazık kaç defa da şikayet etmişler polise. Ne kanun uygulanıyor ne başka bir şey. Soyları kurusun şerefsizler.

• MehmetKarahanlı12 kullanıcısına yanıt

öyle deme hocam kadınların %80 böyle(serseri,küfürlü konuşan,utanmayan,döven) tipleri sever, onlara göre erkek "cool yha, abi serseri yha, erkekdediğin şerefsiz olcak.." olmalı derler.

bu tür tercih yapan kadınlara zerre acımıyorum Allah herkesin kalbine göre versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 7 Mart 2021; 1:2:38 >
  • abiii abiii abiiiiiiii 3 yaşında kızım var bazen eşimle ufak sürtüşmelerimiz olur bakın ufak ses tonu artar hemen yanıma gelip "baba anneme yeden kısıyoon" diye konuşuyor ya kalkıp sarılıyorum eşime

şimdi bu adamın eşi en adi suçu işlese aldatsa yada ne bileyim ailesine küfür etse ne geliyorsa aklına

kadına yapılacak şeymi bu boşarsın gider hele hele o cucuğun bebeğim yanında Allahım Allahımmm

bu gece keşke linç etseler adamı

kendi evladının önünde böyle hayvanlık yapacak ne yaşadın be öküz adam ne yaşadın

• -Hattori- kullanıcısına yanıt

Görücü usulü diye bir şey var. Ne tercihi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 7 Mart 2021; 1:7:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

abiii abiii abiiiiiiii 3 yaşında kızım var bazen eşimle ufak sürtüşmelerimiz olur bakın ufak ses tonu artar hemen yanıma gelip "baba anneme yeden kısıyoon" diye konuşuyor ya kalkıp sarılıyorum eşime

şimdi bu adamın eşi en adi suçu işlese aldatsa yada ne bileyim ailesine küfür etse ne geliyorsa aklına

kadına yapılacak şeymi bu boşarsın gider hele hele o cucuğun bebeğim yanında Allahım Allahımmm

bu gece keşke linç etseler adamı

kendi evladının önünde böyle hayvanlık yapacak ne yaşadın be öküz adam ne yaşadın

Etmişler zaten hocam bir videoda tekme tokat dalıyorlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: 6equj5

Etmişler zaten hocam bir videoda tekme tokat dalıyorlardı

Alıntıları Göster

izledim 3. videoda o kadının yaşadığının 2 - 3 katını yaşamalı kol kemik komple kırılmalı

yeter bıktık artık kadına şiddetten vallahi yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Görücü usulü diye bir şey var. Ne tercihi.

Büyük sebebi sanırım o. Yoksa hiç bir aklı başında insanın bu tarz at hırsızı tiplerle evleneceğine ihtimal veremem. Abi benim çevremde de evli var niye böyle şeyler olmuyor? Bırak öldürmeyi dövmeyi o kadar eşlerine saygılılarki ddrsinki kadın adamı dövüyor herhalde. Hepsinin ortak noktasıda iyi bir aile iyi bir eğitim iyi bir iş. Sen gidip Allahın kekosuyla evlenirsen hele birde üç beş tane dincinin gazına gelip görücü usulü yaparsan böyle olur. Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetKarahanlı12 -- 7 Mart 2021; 1:11:51 >
  • İdam, idam, idam...
    1)Mahkeme hüküm verecek
    2)E devletten bir sistem açacaksın
    -En az 10 milyon ve üzeri oy kullanılması gerekecek.
    -Kullanilan oylarin %90 ve üzeri idam yönünde olacak.
    3)Meclis 3/4 çoğunlukla karar alacak.

Bu sekilde uygulayın bakalim, kimse karşı çıkıyor mu...

• Malum ülkede can çok ucuz sadece kadına değil çocuğa erkeğe hayvana her şeye şiddet var.Cezası yok lan balici bıçak takar max 5 yıl yatar çıkar.Alkollu araç kullanıp iki polis öldürürsün üç yıl yatar çıkarsın karısını bıçaklar yine çıkar yine öldürür bir şey değişmez.Malum ülkede adalet çok yozlaşmış dayın varsa istediğin naneyi ye bir b.k olmuyor.Hiç bir siyaside çıkıp bunu düzeltcez demiyor kadın cinayeti prim yapmasa yine bir yerlerinde olmaz.Tabi mozambik için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 7 Mart 2021; 1:26:9 >
  • gözümden yaş geldi. yuh kadın muhtemelen hayatını kaybetmiştir yada beyin sarsıntısı geçirmiştir. Çocuğu devlet himayesi altına almalı.

• Samsun meydanında gözünden kan fışkırana kadar aynı dayağı o ite atacaksın. Cezası böyle olmalı ama hukuk sistemi tırt.. İçeri gir yedir içir çıkar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıncı017 -- 7 Mart 2021; 1:29:39 >
  • Benim asıl şaşırdığım bu tür kekolarla nasıl ve neye güvenerek evleniyorlar? Adamın tipi bir kilometre uzaktan benn kekoyum benim hayatta bir amacım yok bende aşağılık kompleksi var diyor. Yüksek ihtimalle görücü usulünden dolayı böyle oluyor çünkü aklı başında hiçbir insan KEKO ile evlenip başına bela almaz. Herkes isterki güzel bir eşi olsun. Üç beş dincinin gazına gelip görücü usulü yaparsan böyle olur. Yahu dinin kendine bir yararı olsa aşı aşı diye tuttururlar mı? Patlatırlar bir AYETEL kürsi oldu bitti. Yazık hala inananlar var. Hayır mesele inanmak değil istediğine inanırsın kimse karışamaz ama hayatını hiç olmayan bir şeye göre düzenlesiğinde ve o şey bu dünyayla uyuşmadığında problemler başlıyor.

https://www.instagram.com/ibrahim_zarap/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetKarahanlı12 -- 7 Mart 2021; 1:33:16 >

• Ben orda olsam cocugu kucagima alir goremeyecegi bir yere gotururdum
    Sadece bu yani
    Kadin yarin bir gun rizasiyla gelir erkegine gider yine
    Olan cocuklara olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyrie2 -- 7 Mart 2021; 1:45:33 >
  • Adamın sosyal medya hesabı bize tüm soruların cevabını veriyor.

Kadının hayati durumu iyiymiş ( bu konuda emin değilim sosyal medyaya göre. Malum sosyal medyada bilgi kirliliği çok olmakta. )

Bunlar sosyal medyaya yansıyanlar. Artık cebimizde bile kamera varken sokak ortasında böyle olaylar oluyorsa, kapalı kapılar ardında neler oluyordur tahmin edemiyorum. Cezaların caydırıcı olması gerekiyor başka türlü bu işin altından kalkmak imkansız. Özellikle kadına şiddet inanılmaz arttı. Ek olarak çevredeki insanlar bu tip durumlarda olaya uzak kalmayı tercih etmeye başladı. Biri gelip kadını adamın elinden kurtarsa durum çok farklı yerlere gidiyor.

• Peki polis ne yapıyor ? Çıkıyor meydana , kadınlar günü için toplananların elindeki bayrakların renklerine bakıyor ! Eğer renkleri çok renkli ise yasak diyor ! Neden ? Çünkü bu ülkede işler en tepedekilerin gözüne nasıl daha çok girerim , ne yaparsam terfi alırım diye ilerliyor !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.