Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şampuan reklamı ne var demeyin..İRAN'da...

28
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Şampuan reklamı ne var demeyin..İRAN'da...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1468 Mesaj
    Lan olm hakaret edecem değmezseniz kimse kadınla dalga geçmiyo böyle salak bir reklam yapan zihniyetle dalga geçiyor
    |
    |

Woke up this morning
    Got yourself a gun
    Mama always said you'd be the chosen one
    She said, 'You're one in a million
    You got to burn to shine'
    That you were born under a bad sign
    With a blue moon in your eyes
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    kimle maskara geçiliyor anlamadım espri niteliği herşey konudur...asıl siz amaçtan saptırıp dini hüviyete bürümeyin konuyu...nasıl da dini konuşma açlığınız var... dini forumlar adres vereyim oraya gidin bol bol tartışın...
    Ayrıca bu resim gerçekten komiktir yoksa başörtüsü değil...islami amaçla saç göstermiyorsun o zaman niye kadın resmi koyuyorsun DEMEZLER Mİ ADAMA.... O KADARINI AKIL EDMEDİLER HERHALDE....
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nakka

kimle maskara geçiliyor anlamadım espri niteliği herşey konudur...asıl siz amaçtan saptırıp dini hüviyete bürümeyin konuyu...nasıl da dini konuşma açlığınız var... dini forumlar adres vereyim oraya gidin bol bol tartışın...
    Ayrıca bu resim gerçekten komiktir yoksa başörtüsü değil...islami amaçla saç göstermiyorsun o zaman niye kadın resmi koyuyorsun DEMEZLER Mİ ADAMA.... O KADARINI AKIL EDMEDİLER HERHALDE....

Bırak Nakka uğraşmaya değmez
    |
    |

Woke up this morning
    Got yourself a gun
    Mama always said you'd be the chosen one
    She said, 'You're one in a million
    You got to burn to shine'
    That you were born under a bad sign
    With a blue moon in your eyes

• Yarbay
    3835 Mesaj
    sen neden alındın onu anlamadım nakka, yoksa bir önyargın mı var? Adam "ben böyle bağnazlığın .........." diye cümle kurmuş. Bu başka nasıl anlaşılır?

Yoksa resime birşey dediğim yok. Bence de güzel yakalamışsın. Şampuan reklamı için komik kaçmış. Ama bu hakaret etmeyi gerektirmez.
    |
    |

Tercümesi: Eşek koştu koştu koştu, suya düştü... Boğuldu!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: vozer

sen neden alındın onu anlamadım nakka, yoksa bir önyargın mı var? Adam "ben böyle bağnazlığın .........." diye cümle kurmuş. Bu başka nasıl anlaşılır?

Yoksa resime birşey dediğim yok. Bence de güzel yakalamışsın. Şampuan reklamı için komik kaçmış. Ama bu hakaret etmeyi gerektirmez.
    vozer uyarın için sağol konu oysa haklısınız... ben resim için sanmıştım...resim içinse iddiam aynıdır teşekkürler konu tamamdır...
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Yarbay
    3835 Mesaj
    yok resim için değil. Ben de güldüm resme.
    |
    |

Tercümesi: Eşek koştu koştu koştu, suya düştü... Boğuldu!
  • Yarbay
    7836 Mesaj
    Evet nakka, konu reklam değil, konuya yaklaşan eleman bağnazlık felan demeseydi keşke...
    Vozer yine +1
    |
    |
    bana nasılda açsın dini konularda konuşmaya diyene bak adam habire dinle imanla alay edercesine topikler açıyor utanmadan sonrada ben onu kastetmedim u dönüşleri yapıyor biraz erkek olmayı öğreniverin ve adam gibi ben buyum deyin kendinizi kandırmayın
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.