Şimdi Ara

Şampiyonluktan gelecek parayla TSL alınabilecek 4 futbolcu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serdar Aziz'e vereceğimiz parayla Almanya menşei'li Ömer herzaman daha faydalı olacaktır. Defans oyuncusunun nerde duracağı topu oyuna nasıl sokacağı nasıl pozisyon alacağı çok önemlidir ve bence Almanya altyapısı görmüş en dandik adam bile (Ömer'e demiyorum) burdaki çoğu futbolcudan iyidir.
  • serdar aziz(genlerbirliği Aykut gibi kasap bir futbolcu) ve Alper Potuk(bize karşı kaçırdığı pozisyonu selçuk melo çok rahat atar sadece defansif özellikleri var) şu an ki Galatasaray'da oynayabilecek düzeyde değiller.

Onur ise İnşallah alınır.
  • allah akıl fikir versin der ve giderim
  • Serdar aziz fos beyler bunu konuşmaya gerek yok. Türk pasaportu var diye fazla gözüküyor sadece. Ömer Toprak kat kat daha iyi.
  • ''Ujfalushi'' den sonrasını okuyamadım malesef.
  • bloklayın geçin
  • semih kaya'yı, eleştirmeye hakkın yok senin dostum.
    ordu maçında yoktu belki saçma sapan goller yedik ama savunmanın halini gördük.
    semih kaya gibi bir yetenek yok edilemez.
    senin futbol anlayışında defansif ortasaha yok sanırım topu defanstan çıkarıcak.
    bizde o görevi melo görüyor.
    ama formsuz.
    şunuda söyliyim bu senin kurdugun kadro çok gol yer.
    neyse ben gidiyorum
  • eğer avrupa'yı düşünüyorsanız bu ligden yabancı oyuncu alınmaz. alınacak yerli oyuncular da onlar değil. (serdar aziz'i bu sene izlemedim, haftaya görürüz ;) )

ha avrupa'yı düşünmüyorsanız bu saydığınız adamlara para saçmaya gerek yok; daha ucuz yöntemlerle ligin altı üstüne getirilir.
  • arkadaş pes oynuyo heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanÇetin1903

arkadaş pes oynuyo heralde

2009 falan heralde
  • Üst seviyede ve Galatasarayda kendini ispatlamis Semih yerine bunlari yapmayan 2 milyon euroluk değeri olmasina ragmen 10 milyon euro istenen ve bu yüzden 8 milyon euroluk sebepsiz zenginlesmeye neden olacak ve bu parayi resmen cöpe atacağimiz Serdar Aziz.

Ortasahayi Katarliklarla doldurmussun. Üstelik bunlar yabanci oyuncular.

Stopere İbrahim öztürk, ortasahaya Musa, sağ beke Senerde fena olmazdi. Sonra Clde basari hedefleyen takim sifir cekip dönerdi.
  • Hayatimda gördügüm en komik ve sacma konusu olmuş.Drogba yok Semih yok.Hakan baltayi falan koymuş.Zoru başarmışsın aferim sana.
  • Kötü kadro gördüm de bu kadarına pes diyorum sadece.
  • serdar aziz ciddi bir balon
  • serdar azizden sonrasını okumadım
  • Vurmayın nan tamam, yazık adama

@cinobilly kardeş su istermisin yada hastaneye götürelim mi
  • beluşiyi kim nerden mi bulmuş, adam portonun efsane kadrosundaydı be.
  • Kolay kolay bloklamamda bu arkadaş hakediyor arkadaş
  • Fernandes gelse çok iyi olur melonun yerine .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

Fernandes : kalitesi ortada. Ama top yapacak pasörü yok takımda pek.

Batalla : ligde kalitesi belli, klasik 10 numara ve bu yönden ligde en iyisi

Serdar Aziz : Ujfalusi'nin gelmesi ile , yanına mutlaka alınmalı. yabancı sayısını da şişirmez.

Onur : Muslera iyi fiyata satılıp, yerine bu oyuncular için kaynak ayrılabilir. milli takım performansını beğenmesem de ligde çok iyi.

Belluschi : bu herifi kim bulduysa, on numara iş yapmış. 28 yaşında. bursanın izlediğim maçlarında hep sahanın en çok koşanı bu. çocuktan bursaspor fanatiği olsa bu kadar koşmaz. tam bizim orta alana lazım adam.

Şampiyonluktan gelecek parayla TSL alınabilecek 4 futbolcu.

para saçmaya gerek yok. bizim ligde mücadele daha fazla. daha çetin. ama sistemimiz yok. bu oyuncularla hem bir sistem yakalar hemde ligi kafadan götürürüz gelecek 4 sezonda. avrupa gelirleri de bonus olur.

Senin kadronda sneijder,emre,selcuk gibi 10 numara ve merkez orta saha oynayan oyuncularin var.Hala fernandes, batalla diyorsun.Tamam bunlar iyi oyuncuda burasi fifa oyunu degil ne yapacaksin bukadar 10 numarayi?

Bu arada Serdar aziz tam bir balon...

Bize sol bek(defansta oynayabilen),sol acik ve defansif orta saha lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.