Şimdi Ara

Şampiyonluk şerefine..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şampiyonluk şerefine..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Haram

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • real madridin şampiyonluğu varken galatasarayın şampiyonluğuna ne oluyor? amblemi yumurta şeklinde olan avrupadaki tek başarısı arsenal gibi dandik bir takımı uefa avrupa liginde penaltılar sonucu yenerek şampiyon olmuş olan bir takımı dünyada ipleyen mi var? real madrid allahın kutsadığı ve lütufladığı tek takımdır.şu amblemdeki ve adamlardaki karizma hangi futbol aleminde var?

Şampiyonluk şerefine..

Şampiyonluk şerefine..

• Reallyboy R kullanıcısına yanıt
    😂😂

• Reallyboy R kullanıcısına yanıt
    Kendini avutma şekilleri sokaklara çık bak ve gör burası madrid değil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Afiyet olsun hocam keyfiniz yerindeyse sevindim senin adına.

• Trubetzkoy kullanıcısına yanıt

evet burası madrid değil.ama takım tutmak için illa o takımın şehrinde ya da ülkesinde yaşamakta gerekmiyor.benim yaşadığım yerde istanbul değil alanya.şimdi senin mantığına göre ben alanyasporu tutmak zorunda mıyım? real madridi elin uzakdoğulusundan tut amerikalısı bile tutuyor.real madrid gibi bir takım dünyaya gelmedi ve gelmeyecekte.benim zaten kendimi avutmama ihtiyacım yok.çünkü ben zaten real madridliyimŞampiyonluk şerefine.. 

• Trubetzkoy kullanıcısına yanıt

eğer istanbullu değilsen adam haklı. mesela bu istanbul takımlarını tutacağıma gider liverpool'u tutabilirdim ben de ama neyseki adana demirsporum var. Şampiyonluk şerefine.. 

• ItsAtakan24 kullanıcısına yanıt
    Şükür hocam.. teşekkür ederim.. bir sevinç yaşattılar sağolsunlar.. şampiyon olmasalardi yüzümüz düşüktü zaten.

• Meyhanelik sofra gibi

• NassinGözüm kullanıcısına yanıt
    öyledir hocam biraz

• Yollardaki ekmeğe sürülecek aklı olmayanlara uymadığın ve insan gibi mutluluğunu yaşadığın için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donald Trump kullanıcısına yanıt
    Onlar zır delirmiş evinde adam akıllı kutla işte.. boş boş korna basıyorlar.. uyuyan bebelere yazık sonra ağlıyorlar.. anası babası çekiyor ceremesini

• Birayı kolayla mı içiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şampiyonluğunuz bir işe yarasa bari ertesi gün başka bir takıma yeniliyorsunuz boşu boşuna caddeleri kapatıp bağırıyorsunuz sağlığınıza zamanınıza yazık

• rtuzz kullanıcısına yanıt
    Normalde viski ile iyiyde kola zevk olsun diye biranın yanında içmek istedim

• M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Beni ilgilendirmiyor hocam ruh hastası fanatikler düşünsün.. ben kazanmasına bakarım takımımın.. Fenerbahçeyi de kutlarım, iyi mücadele ettiler.

• tabi seni ilgilendirmez kazanmaya baktığın şeyin başarısı bile yok bütün türk takımı öyle

hemen yeniliyorlar sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0meNtS -- 27 Mayıs 2024; 0:29:48 >
  • yakıştı mı kardeş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.