Şimdi Ara

Şampiyonluk Gitmiştir.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    gerekli screenshot alınıp hakkınızda dava açılmak üzere yarın savcılığa dilekçe verilecektir mahkemede görüşürüz ağlamak yok ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

gerekli screenshot alınıp hakkınızda dava açılmak üzere yarın savcılığa dilekçe verilecektir mahkemede görüşürüz ağlamak yok ona göre

Alıntıları Göster
    Merhaba. Daha önce ŞUBAT AYINDA anneye küfür eden Spider-Man ve darkwingduckwithblaster kullanıcılarını, delilleri ile birlikte bu yöneticilerin başı Gürkan Kara' ya şikayet etmeme rağmen, maalesef özellikle fenerbahçeli oldukları için hesapları kapatılmamıştır.

16 Martta bana verilen e-mail cevabına bakın ;
    "Merhaba,
    Mesajları kontrol ederim sorun yok. Belkide bakıldı ama cezaları onay bekliyor olabilir. Sizde burdan bildirdiniz zaten gerekeni yaparız merak etmeyin."

Görüyorsunuz, ANNEYE edilen küfüre rağmen hesaplar aylar geçmesine rağmen kapatılmamıştır.

Kısaca, 38 yaşındayım ve aslen İstanbul Kadıköy Modalı olmama rağmen şu anda İzmit' te ikamet ediyorum. Eğer yakınsak beraber gidip bu anaya küfür edenleri ve ona ceza kesmeyenleri birlikte mahkemeye verebiliriz. Özellikle şu anda bu anaya küfür edip ceza almayan ve ona ceza vermeyenlere karşı içimde bir nefret oluştu. Üşendiğimden ne zamandır gitmiyorum ama şu anda uğraşmak ve adaleti sağlamak istiyorum..
    Aylardır nazikçe bir sürü e-mail yolladım, deliller gösterdim. Yok olmuyor, nezaket bir yere kadar. Nazik oldukça bu küfür edenleri koruma olayı daha da arttı. Bu olaylara göz yuman birisinin hapishaneye gitmesi gerekiyor artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Alıntıları Göster
    Şu küfür eden arkadaşın alttaki linkte yer alan konuya bakmasını rica ediyorum, durumun ciddiyetini anlaması için hocam.

https://forum.donanimhaber.com/ozur-dileme-konusu--132087846

Bazen diyorum birisi de bana şöyle sövse param yok bu aralar, elime biraz para geçer bari temizzz...

• Mete Kalkavan Beşiktaşlı değil miydi ya, ben mi yanlış biliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80s RockeR

Merhaba. Daha önce ŞUBAT AYINDA anneye küfür eden Spider-Man ve darkwingduckwithblaster kullanıcılarını, delilleri ile birlikte bu yöneticilerin başı Gürkan Kara' ya şikayet etmeme rağmen, maalesef özellikle fenerbahçeli oldukları için hesapları kapatılmamıştır.

16 Martta bana verilen e-mail cevabına bakın ;
    "Merhaba,
    Mesajları kontrol ederim sorun yok. Belkide bakıldı ama cezaları onay bekliyor olabilir. Sizde burdan bildirdiniz zaten gerekeni yaparız merak etmeyin."

Görüyorsunuz, ANNEYE edilen küfüre rağmen hesaplar aylar geçmesine rağmen kapatılmamıştır.

Kısaca, 38 yaşındayım ve aslen İstanbul Kadıköy Modalı olmama rağmen şu anda İzmit' te ikamet ediyorum. Eğer yakınsak beraber gidip bu anaya küfür edenleri ve ona ceza kesmeyenleri birlikte mahkemeye verebiliriz. Özellikle şu anda bu anaya küfür edip ceza almayan ve ona ceza vermeyenlere karşı içimde bir nefret oluştu. Üşendiğimden ne zamandır gitmiyorum ama şu anda uğraşmak ve adaleti sağlamak istiyorum..
    Aylardır nazikçe bir sürü e-mail yolladım, deliller gösterdim. Yok olmuyor, nezaket bir yere kadar. Nazik oldukça bu küfür edenleri koruma olayı daha da arttı. Bu olaylara göz yuman birisinin hapishaneye gitmesi gerekiyor artık...

Alıntıları Göster
    Ins dediginizi yaparsiniz sizin gibi insanlara ihtiyac var usenmeyin gidin verin mahkemeye 30 dk nizi almaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.