Şimdi Ara

ŞAMPİYONLUĞU HAK EDEN TAKIM:TRABZONSPOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: emrfb

BAK ABİ İŞTE DEMİŞTİM SANA...BAŞKA BİŞEY DAHA BULURLAR DİYE..DURAN TOPLARLAR GOL ATAN SPOR HE İYİ VALLA ODA MI BATTI MİLLETE ŞİMDİ YENİ MODA BUMU?SİZİN ŞAMPİYON OLDUĞUNUZ SENEDE GENÇLERBİRLİĞİ HAKEDİYORDU VARMI BÖLE BİŞEY YA...EURO 2004 DE PORTEKİZ HAKEDİYORDU...NEYE GÖRE BU ONU ANLAMADIM BEN İSTİKRARA GÖREMİ SON 2-3 MAÇINA GÖREMİ..BU TAKIM SON 2 MAÇ İYİ TOP OYNAMIYORMUŞTA PUAN KAYBEDİYORMUŞ...YADA BU TRABZON T.KUPASINIDA HAKEDİYOR GSYE PENALTILARLA YENİLDİ DOKSANDA GOL YEYİP ÇOK TA İYİ OYNADI...ŞAMPİYONLİGİNEDE GİDEMEDİ YAZIK OLDU DİNOMA KİEWE ŞANSIZLIKLA YENİLDİ...BUNLARIDA KONUŞSANIZ ANLICAM AMA BUNLAR YOK FENERİN OLDUĞU ŞEYLER....AVRUPAYI KATMA İŞİN İÇİNE ZAMANLA HEPİNİZ PİŞMAN OLUCAKSINIZ..ZATEN ARTIK ONLARLA ÖVÜNCEK DURUMA GELECEKSİZİN HERALDE FENER AVRUPADAN ELENDİ FALAN DİYE...SİZİ KATMIYORUM SİZİN BAŞARILARINIZ VE BAŞARISIZLIKLARINIZ BENİ İLGİLENDİRMEZ BEN KENDİ TAKIMIN MAÇINA BAKARIM O KADAR.

niye canım benim"süper top oynuyoruz"lafınıza atıftı sadece o...espiri idi anlayacağın...ama espirininde anlayabilene yapılacağını unutuyorum bazen,sende haklısın..

sizde işler iyi gittimi sorun yokta kötü gitmeye başladımı neden hakemler giriyor işin içine hiç düşündünmü bunu?
    Kadıköydeki BJK maçınız ve yine Kadıköydeki TS maçınız en yakın örnekler.
    o maçlarda "hakem hata yapar" diyorsanız neden sizin alehminize yapmadı hataları?bu iki maçta hatalar aleyhinize olsaydı şampiyonluğu rüyanızda görüyordunuz.hadi bizim maçı bırak.biz kazandık.
    ya bu hakemler hata yapıyor iyi güzelde bu hatalar neden hep sizin işinize yarıyor bu kısmı çözemedim.

mesela ilk yarıda acaip hakem hataları vardı BJK maçlarında.hem lehimize hem aleyhimize.ama aleyhimize olanlar kat kat fazlaydı.hatta ne kadar kötü maç yönettiklerine kendi gözlemcileri en düşük puanları vererek onaylıyorlardı bir bakıma.
    ama ne olduysa ikinci yarı başladı bu hakem hataları nedense sıfıra indi.en hatasız maçlar bizim maçlar oluyor nedense.hakemlere sihirli değnek değdi tabiri caizse.neden oldu bu?o kadar sordum cevap veren olmadı.
    ben cevap vereyim kendimce isterseniz.geçen seneden gelen hırsla ve sezon başı yapılan transferlerle FB nin en büyük rakibi,şampiyonluğa en büyük adaylardan biri BJK gösteriliyordu.ben söylemiyorum bunu,bütün spor kamuoyu aynı fikirdeydi.hatta ben ne kadar yanlış olduğunu düşünsemde DelBosque nin takımın başına getirilmesi bu iddiayı kuvvetlendirdi.GS yaptığı adro ile yetersiz bulunuyordu,TS yi ise kimse kaale almıyordu.işte bir takım güçler(bi bilsem kim olduğunu)devreye girdi ve BJK takımı ilk 8 haftada hem kendi hatalarından ve daha büyük etken olarak hakem hatalarıyla sadece 6 puan aldı.ilerleyen haftalardada bu puan kayıpları artınca ve BJK ile FB arasındaki açılan farkın kapatılamayacağı anlaşılınca hakem camiası arkadaşların adalet anlayışları yerine geldi.bakıyoruz şimdi tereyağından kıl çeker gibi yönetiyorlar maçları.GB maçındaki Kuddusi paşamızın yaptığı hata ve FB maçındaki oyuncumuzun haksız yere atılması ve verilen penaltı haricinde öyle dişe dokunan bir yanlış yok maçlarımızda.demekki olunca oluyor.ama neden bu kadar kayıptan sonra oluyor,işte kafalardaki soru işareti bu.gerçi sporumuzun "kutsal kitabı" sayabileceğimiz Vatan Gazetesi nedenleri yazmış ama bir fırsatımız olmadı okumaya.buda affedilemeyecek bir eksiklik tabiki.
    koy kardeşim o maçlarda hakemler(!)tarafından elimizden alınan puanları,bak bakalım ligin şu andaki durumu ne oluyor.
    hadi bunu bıraktım,TS ile oynadığınız maçta yapılan hakem hatalarından kaynaklanan kaybedilen ve kazanılan puanları ekle çıkar bak bakalım sıralama ne hale geliyor...
    işte bu ülke böyle maalesef.insanların gözüne sokuyorsun bazı kanıtları,ipuçlarını ama yapabileceğin birşey yok.bozacının şahidi şıracı,işine gelen işine geldiğini savunuyor...bizde işte böyle boş yere yazıyoruz.ama neyse stres atıyoruz o ayrı konu...
  • herkez kendine yontuyor işte başarı gelmeyince .ok atma işi oluyo yok şansa yendin yok bala yendin yok hakem kurtardı falan filan hiç kimse iyi yyanlarını konuşmaz zaten karşı takımın bu böyle geldi böyle gidecek kimse demedi şimdiye kadar zaten şu takımın şampiyonluğu haketti biri tesadüf dedi diğeri hakemle aldı bi diğeri siz mafyasınız o sunuz busunuz anlamadım gitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrfb

hiiiçç boşuna demesin ilker kardeşimmm kimse bişe...maçlar ortada hakemler şampiyonluğa etki etseydi eğer bu hafta lig biterdi....derbilerde işin içene trabzon maçı dışında hakem girmedi yanılmıyorsam ve trabzondaki maçtada olanları burda hiçbi rakip takım futbolseverleri dile getirmedi yapmayın arkadaşlar trabzondaki maçtada fenerin hakkı yendi adam sakat sakat oyundan çıkmadı diye kırmızı kart gördü kimse sesini çıkarmıyor neden fener ordan 3 puanla döndü çünkü...yani benim dedİğim bunlar boş iş...rakip takımın futbolseverlerinin artık psikolojisinde bişeler var (bazıların)fenerbahçeye nasıl olurda bok atarım yok bilet fiyatı ,yok hakem yok gecekondu yok anelka mantar,alex büyük topçu deil,aziz yıldırım her lafına nasıl olurda bende bi laf sokarımm....emin olun biz bu derbileri kazansaydık başka bişede bulunacaktı..artık gene hakem hatasımı olur deplasmandaki başarısızlıkmı olur bilemem?

FENERBAHÇE BU SENE BÜYÜK ÖLÇÜDE ŞAMPİYONDUR VE HERKES BUGÜNE KADAR NASIL HAKETTİYSE ŞAMPİYONLUĞUNU FENERBAHÇE AYNEN ÖLE HAKETMİŞTİR....
    quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orjinalden alıntı: emrf

ligde 18 takım oynanması gereken 34 maç var...derbi kaybeden takım ligden çekilsin o zaman...derbi kazanmamışta şampiyonluğu haketmiyorlarmışş..adamlara bak ya bunlar şaşırmış ne diyeceklerini....

hiçbir debi kazanamadığında ve oynadığın derbilerde işin içine hakemler falan giriyorsa insanlar ister istemez"ya nası kazandı bunlar şampiyonluğu?"diyor.

Bos ver blader ugrasma anlamazlar!Ligin basından bu tarafa en cok hakem hatasına hangi takım ugrasmıs en cok hangi takım kayrılmıs bilmezler!İlk yarıdaki GS-FB macında ve TS-FB macında niye konusmadılar acaba?Sadece 1-2 maca bakıp yorum yaparlar!B.B.Ankara-TS macında resmen TS ye macı al dediler adil lig isteyen kimse sesini cıkarmadı!GS nin bundan onceki son iki lig macında 1 gol iptal edildi olmayan penaltı verildi hatta hakan bile peanltı yok dedi nerdeydi adil lig isteyen insanlar!Fener-Denizli macı FB-Samsun maclarınıda bu katagoriye katabiliriz!Neymis 1 gol ofsaytmıs fener hakem satın almıs saibeymis,derbi kazanamamıs falan filan!Unutmayın GS de 4 yıl ustuste sampiyon oldugu senelerde FB ye karsı mac kazanamadı ama tarih cimbomun sampiyonluklarını yazdı o yuzden forumu aglama duvarı olarak kullanmayın!İlkyarıdaki GS-FB macındaki puanları ekleyin cıkarın bakıyım sıralama nasıl oluyor!Ayrıca TS ninB.B.Ankaradan aldıgı 1 puanı,GS nin Malatyadan aldıgı 3 puanıda ekleyin cıkarın kafanıza gore bi sampiyon yapın bakalım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkkt -- 18 Mayıs 2005, 14:40:26 >
  • hoca biz bilmiyoruz madem git istatistiklere bak ona göre konuş.
    benim suçum ne burada?
    ilk yarıda 17 tane maç oynamışız en az 14-15 inde hakemler en kötü notu almış.
    2.yarıya bakıyorsun tam tersi.puan farkı 16 ya çıktıktan sonra tabiiki.
    insan sorgulamazsa doğruya gidemez...

bu arada GS şampiyon olduğu yıllarda UEFA kupasıda aldı.belki kollandılar ama onlarda çalışıp birşeyler yaptı.siz ne yaptınız?
  • biz trabzonu iki maçta yendik die biz hakkettik diyemeyiz ona bakarsanız su anda gs bizi 2 kere yendi o zaman onlar sampiyon olsun
    ligde buyuk macları alan degil diger macları alanlar sampiyon oluo...
  • o takimdan fatih ile gokdeniz i cikar bak bakalim trabzon noluyo 2 oyuncusuna bagli oynuyo
  • takım olup olmadığı zaman ligde belli olmaz..lig bir bitsin uefa mı nereye gidiyorsun gitsin yabancı takımlara karşı görelim...yoksa lig sadece tek kıstas olamaz
  • trabzon en iyi futbolu oynasaydı simdiye kadar bişeler olurdu herade her macta fatih ve gokdeniz onlar olmasada goriyim trabzonu ŞAMPİYON FENER!!!!
  • bende Alex,Tuncay ve Aurelio olmadığı zaman göriim FB yi.
  • tıpkı ilkerinanç ın dediği gibi Alex ve Aurelio olmadığı zaman göriim FB yi. bu ikisi takımın bel kemiği.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.