Şimdi Ara

Şampiyonlar Ş. Riven

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyonlar şampiyonu riven kostümünü nereden bulabilirim acaba ? Ya da her hangi bir tarihte satışa koyulacak mı ? bilgisi olan varsa cevap bekliyorum teşekkürler.

• sezon 2 de verildi o hocam gelmez bir daha.
  • Ebay'den alabilirsin. Satışa sunulmayacak tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyo

Şampiyonlar şampiyonu riven kostümünü nereden bulabilirim acaba ? Ya da her hangi bir tarihte satışa koyulacak mı ? bilgisi olan varsa cevap bekliyorum teşekkürler.

Sadece kodu var ve imkansız satılması Ben alıp iade etmiştim
  • Sanirim 500 dolara kodu vardi ama emin degilim satisa sunulmaz bence olan hesap bulursanda asiri pahali olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebay den 300 dolara bulursun.
  • Belirttiğiniz fiyat epeyce yüksek ama ya :( sanırım almam imkansızlaştı
  • 250 $ a bulurum istersen

• championship riven lı hesap alıcaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: kawaguchi

championship riven lı hesap alıcaksın

Açık olduğu zaman kaç RP'ydi bu kostüm ? zamanında bu oyunu oynamış olsaydım kesinlikle alırdım :/
  • şampiyonlar şampiyonu Riven bende var kardeşim trde ilgilenenler beni arasın telimi veriyorum 05076433949.fiyat sormak için değil teklif vermek için arayın lütfen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kawaguchi

championship riven lı hesap alıcaksın

Açık olduğu zaman kaç RP'ydi bu kostüm ? zamanında bu oyunu oynamış olsaydım kesinlikle alırdım :/

975
  • Şampiyonlar şampiyonu riven kostümünü bende var ilgilenen arkadaşlar telden arasın 0507 643 39 49 fiyat sormak için değil teklif için arayınız iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eher1979

Şampiyonlar şampiyonu riven kostümünü bende var ilgilenen arkadaşlar telden arasın 0507 643 39 49 fiyat sormak için değil teklif için arayınız iyi oyunlar

etrafta çok dolandırıcı var dikkat etsin alanda satanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesYx7

quote:

Şampiyonlar şampiyonu riven kostümünü nereden bulabilirim acaba ? Ya da her hangi bir tarihte satışa koyulacak mı ? bilgisi olan varsa cevap bekliyorum teşekkürler.

Sadece kodu var ve imkansız satılması Ben alıp iade etmiştim

fazla söze gerek yok

• Ebay'den alabilirsin. Satışa sunulmayacak tekrar.(post kasıldı)
  • Hiç belli olmaz,riot olurda satısa sunarsa hiç şaşırmam.
  • Gidipte DH den satıyorum almak istiyomusun diyen olursa dikkate alma mesela üst mesajların birinde demiş adam sakın güvenme alıyorsan Ebay dan al ama 200 dolar felan.
  • Zamanin da burasi hep championship riven di.

• Satışa Sunulacak üstte sunulmayacak yazmışlar ama sunulacak çünkü 975 rp ye satıldı s2 de.Şu limited olayında riotun açıklamasına göre hiçbir zaman shop a gelmeyen skinler hariç diğer skinlerin geri gelme ihtimali var dendi.Bu benim gibi skin sahiplerini üzsede elimizden gelen bişey yok.Ebayde bulabilirsin yada diğer forumlarda vs.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.