Şimdi Ara

Şampiyonlar Liginde Yarı Final Oynayacağız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi oynadığımızdan falan değil,kaç zamandır içime doğuyor bu Euro 2008'de ki Milli takım gibi öyle veya böyle çıkacağız ahanda buraya yazıyorum

• Bu ortamda, bu futbolla çok zor hocam. Eskiden sürpriz vardı Avrupa'da ancak şimdilerde pek sürprizlere yer yok.
  • Galatasaray diyince bir destur demek lazım,o yüzden en umutsuz yerde bile kazanabilen bir takım Galatasaray,Beşiktaş tam tersi,Fener arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ancak üst üste Malaga-Schalke yada Schalke Malaga kombinasyolarıyla olası görünüyor. Onun dışında çoooook zor ama Allah Kerim, Fatih Terim
  • shalke veya malaga olursa çeyrek final görürüz... ondan sonra herkes kendi evine gerçekçi olmak lazım..
  • takviye şart defans ,sol bek bide bitirici golcü burağın yanına rakipte çok önemli barça çıkmazsa iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Bu ortamda, bu futbolla çok zor hocam. Eskiden sürpriz vardı Avrupa'da ancak şimdilerde pek sürprizlere yer yok.

daha gecen sene ki G.Kibris takimi?
  • Önlerden yerimizi alalım, en fazla çeyrek final oynarız. Bu dediğiniz ancak çok iyi transferler yapılırsa olabilir, verilen arada da böyle bir şey mümkün değil gibi gözüküyor.
  • Schalke 04, Malaga

Gelirse Çeyrek final diyebiliriz.

Yarı final

Barcelona, Juventus, Bayern Münih, Paris Saint Germain, Borussia Dortmund bunlardan kimi elersen ele şu kadro ile zor...
  • Euro 2008'deki takım kalitesi ile değil ama oynadığı oyunla tüm takımları yenebilecek bir takımdı.Gelmiş geçmiş ülkeyle özdeşleşmiş bir takımdı.Tam bir Türkiyeydi.2002'deki takım güven verirdi.Kimi yenip kime yenilceği belliydi.2002'de defansla ön plana çıktık 2008 deki takımda ise defans değil gollerle yarı finale kadar geldik.
    Euro 2008'deki takımı en iyi Portekizliler özetliyor.Kuralar çekildikten sonra ilk maç bizimle oynanıcağı için adamlar bizi ablukaya alıyor.İlk maçtan yaklaşık 6 ay öncesinden bizi izliyorlar.Antremanlara filan girip bakıyorlar.Hazırlık maçları ve hatta eski maçlara filan bakıyorlar.6 ay sonra maçın oynancağı hafta analiz olarak tek bir kelime çıkıyor ağızlarından"Biz 6 aydır bu adamları takip ediyoruz ama nasıl bir oyun tarzları hiç bir şey anlamadık".
    O takım cidden çok garip bir takımdı dünya futbolundaki en garip takımlardan biriydi.70 dakika sahada ruhsuz olurlardı sonra birden adamlar hırslanırdı.
    Hatta dünya kupası gruplarından çıkamamızın sebebi yine kendimizdik.Bosnaya maç vermedik İspanyaya karşı iki maçıda alabilrdik ki İspanyolları tek zorlayan takımda bizdik.Ama gel görki zayıf takımlara puan kaybedip elendik.Elenmemizde tabi en büyük sebep arka arkaya oynanan İspanya maçları.Grupta birincilik hesabı yaprken 3. düştük.Birde ikinci bize 4 puan fark yaptı.Halbuki İspanyollar en başta bizi uyarmıştı fikstür konusunda gelin sizle arka arkaya maç yapmayalım yoksa ikimizden birisi gider dediler ama bizmkiler olmaz öyle şey dediler olan bize oldu.

• quote:

Bu ortamda, bu futbolla çok zor hocam. Eskiden sürpriz vardı Avrupa'da ancak şimdilerde pek sürprizlere yer yok.

celtic-barca
    gs-manu

city 3. ile olamadı hepside bu yıldan
  • Top sürebilen ve teknik oynayabilen bi forvet lazım.
  • Ben mi yanlış görüyorum yoksa insanların beyni mi sulanmış ? Schalke, Malaga gelirse çeyrek final garanti denmiş. O Malaga dediğiniz takım içerde dışarda dağıtır bizi. Azıcık futbol izleyin yeter.
  • kimi eleyeceğimizide yazsaydın , barcelona mı ?
  • Milli takım turnuvalarında bu tarz sürprizler olabilir, ama kulup turnuvalarında çok nadiren olur. Son dönemde sürpriz sayılabilecek tek yarı final 2011 yılında schalke 04 oldu ki, onlar bile bir Alman takımı . Avrupa'nın 6 büyük futbol ülkesi dışında bir takımın ben uzun yıllardır cl'de yarı final yaptığını hatırlamıyorum. (Biz 1 kere yapmıştık bu arada 89'da onu da anmadan geçmeyelim)
  • Schalke'yi izlemediğimden bilmiyorum da Malaga diyenler ya hiç dayak yememiş ya da futbol izlemiyorlar. En zor rakip her zaman için kolay görünendir. Büyük ihtimalle Alman veya İspanyol takımı gelecek zaten.
  • Sakin olun beyler, daha adam gibi bir takımı yenemediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

quote:

celtic-barca
    gs-manu

city 3. ile olamadı hepside bu yıldan

Bende fenerli arkadaşa katılıyorum. Yarı final için 2 takım elememiz gerek. Bu futbolla pek mümkün görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Schalke'yi izlemediğimden bilmiyorum da Malaga diyenler ya hiç dayak yememiş ya da futbol izlemiyorlar. En zor rakip her zaman için kolay görünendir. Büyük ihtimalle Alman veya İspanyol takımı gelecek zaten.

Kimse zaten Schalke ve Malaga'yı kesin eleriz demiyor. Eşleşebileceğimiz rakiplerden eleyebileceğimiz takımlar bunlar olduğu için istiyoruz bu rakipleri. Yoksa güç olarak bizden aşağı kalır yanları yok. Hatta Malaga bizden kadro kalitesi olarak değil de oyun olarak 2 tık ileride. Ama işte eleyebilece kapasitedeyiz bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Schalke'yi izlemediğimden bilmiyorum da Malaga diyenler ya hiç dayak yememiş ya da futbol izlemiyorlar. En zor rakip her zaman için kolay görünendir. Büyük ihtimalle Alman veya İspanyol takımı gelecek zaten.

İyide malaga kolay diyen yok bu geçende de tartışıldığında senin gibi 1-2 arkadaş yazmıştı :) malagaya kolay diyene lafına katılıyorum da rakipler arasında hem tecrübesiz hemde napacağı belirsiz.Sonuçta malaga çıkıp final mi oynayacak bukadar abartıyorsunuz hayır, işte bu yüzden malaga deniyor muhtemelen o da ç.finalden ötesini göremeyecek çünkü, hatta belki direk ilk turda elencek.

Buarada genel yoruma gelirsek hani diyoruz ya ş.ligini bir Türk takımı alamaz diye bence değil finale kalmak yarı finale bile kalamayız.Bizim takımların yapabileceği şey istikrarlı biçinde son 16 ya kalmak arada da ç.final olacaktır.Sonrası çok çok zor.Hee birgün istikrarlı bir takımımız olur ozaman işler değişebilir ama takımlarımızın ne oynadığı belli değilken bu şartlarda imkansız.Bunu tüm takımlarımız için söylüyorum, böyle naptığı belli olmayan futbol tarzıyla daha ötesi çok zor ş.liginde yedirmezler :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.