Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Yayıncısı hangi kanal? Açıklama geldi 3 yıl beIN'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
27.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TFF başkanı acilen istifa etmelidir.yıllardır futbol izliyorum böyle bir şey görmedim.
    bu maç yayını türkiyeden yapılmayacak demektir.Süper kupa finali Real Madrid-Atletico Madrid maçıyla başladı bu furya.o maç yayınlanmadı.beşiktaş -lask linz maçı son anda çözüldü.
    milli takım maçları fifa olduğundan biraz daha farklı değerlendirebilir.
    uefa şampiyonlar ligi dünyanın 1 numaralı ligi ve biz türkiye olarak şifreli yada şifresiz izleyemiyoruz.
    yazık yazık.bir kaç saat içinde yayıncı belli olur diye kendimizi kandırıyoruz.uefanın organizasyonlarında son dakika iş yapılmaz,herşey planlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

TFF başkanı acilen istifa etmelidir.yıllardır futbol izliyorum böyle bir şey görmedim.
    bu maç yayını türkiyeden yapılmayacak demektir.Süper kupa finali Real Madrid-Atletico Madrid maçıyla başladı bu furya.o maç yayınlanmadı.beşiktaş -lask linz maçı son anda çözüldü.
    milli takım maçları fifa olduğundan biraz daha farklı değerlendirebilir.
    uefa şampiyonlar ligi dünyanın 1 numaralı ligi ve biz türkiye olarak şifreli yada şifresiz izleyemiyoruz.
    yazık yazık.bir kaç saat içinde yayıncı belli olur diye kendimizi kandırıyoruz.uefanın organizasyonlarında son dakika iş yapılmaz,herşey planlıdır.
    TFF başkanı zaten ayrı bir mal. Onu tartışmaya gerek yok. Önemli olan kimlerin maşası olduğudur.
  • cbc sport kanalı internet üzerinden nasıl izleyebiliriz.ben artık şifresiz veren yabancı kanalları araştırmaya başladımŞampiyonlar Ligi Yayıncısı hangi kanal? Açıklama geldi 3 yıl beIN'de
  • Eskiden maçlar şifreli diye şikayet ediyorduk. Artık maçları şifreli yayınlasinlar diye bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden böylemiydi açıyorduk 21:45'te Star TV'yi heyecana ortak oluyorduk.
  • Daha maç alamıyoruz 2024 adaylığını nasıl kazanacaz :D
  • Eğer hic bir kanal almazsa, yayin gelirlerinden alacağımız pay etkilenir mi ? Bu konuda net bilgisi olan var mı

• İnşallah maçları komple alamayacak konuma geliriz. Bizim millet şöyle okkalı bir tokat yemedikçe akıllanmayacak çünkü.

Bu arada kanal belli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bein Sports'u arayanlar olumsuz yanıt almışlar , twitterdeki duyumcular ise Bein Sports'da olacağını söylüyor ( Yakın gazeteci arkadaşlar ,beinsport da çalışan arkadaşlar vb aracılığı ile öğrenmişler ) Benim bildiğim kadarı ile UEFA dün tüm ekipmanlarını TT Arena'ya kurdu sadece yayıncı kuruluşun satın alması gerek eğer son dakikaya kalırsa TRT'nin tek maç olarak alacağını düşünüyorum.

• aklı ve imkanı olan bu memleketten kaçar gider. bizde imkan yok mapus kaldık burda. ülkenin her birimi rezil rüsva
  • Yayınlanmasın da. Şu dolar yüzünden alamıyoruz lafı bi dillendirilsin. Futbol gündem yaratır. Biz her türlü izleriz. Donmadan fullhd izlemek isteyen google a reddit soccerstream galatasaray yazsın.

• Beinsports yani Digitürk müşteri temsilcileri akşam maçı biz yayınlamayacağız, yayın akışımızda yok diyor. Ya belirsiz ya gerçekten yayınlamayacaklar...

Şimdi yayıncı kuruluşlara kızamıyorum çünkü dolar/Euro seviyesi ortada, böyle ortamda kimse kazanamayacağı parayı ortalığa saçmaz.

TFF bu konuda açıklama ve organizasyon yapmalı, yoksa böyle son dakika saçmalıklarıyla olacak şey değil...Birisi çıkıp şu sebepten böyle, bu nedenle belirsiz dese eyvallah tüm ülke komplo teorisi üretiyoruz

• Madem bu dolar kuru hükümetin suçu, sende devlet kanalı olarak hükümeti yalıyosan senin sorumluluğunda maçı almak TRT. Yalamakla olmuyor icraatini göster.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    6 kanalda birden 17:30'dan sonra yayın akışı bilgisi yok. İngiltere Championship maçı var ŞL maçlarının olduğu saate fakat onu da beIN Connect'e atmışlar. Bence son ana kadar bekleyecek Digiturk UEFA'nın kuru düşürmesini fakat eninde sonunda yayınlayacaklar gibi geliyor bana.

Şampiyonlar Ligi Yayıncısı hangi kanal? Açıklama geldi 3 yıl beIN'de

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    TRT ihaleye bile girmedi hocam. Almalarını beklemek hayalden çok temenni olur bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

6 kanalda birden 17:30'dan sonra yayın akışı bilgisi yok. İngiltere Championship maçı var ŞL maçlarının olduğu saate fakat onu da beIN Connect'e atmışlar. Bence son ana kadar bekleyecek Digiturk UEFA'nın kuru düşürmesini fakat eninde sonunda yayınlayacaklar gibi geliyor bana.

Muhtemelen son ana kadar zorlayacaklar, UEFA hiç yayınlanmamasından ziyade yayınlansın isteyecektir. Siyasi bir etki olursa devreye TRT girer fakat ben büyük ihtimalle beinsports olacak diye düşünüyorum.

• Şşştt ses etmeyin Türkiye süper güç.
  • bein verir merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

TRT ihaleye bile girmedi hocam. Almalarını beklemek hayalden çok temenni olur bence.
    Bein sports da almamakta haklı. Özel bir şirket olarak zararına niye alayım? Birileri Elini taşın altına koyması gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.