Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Yayıncısı hangi kanal? Açıklama geldi 3 yıl beIN'de (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
27.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arda ML

SON DAKİKA! Porto-Galatasaray maçı beIN SPORTS HD 1'den şifreli yayınlanacak.

BİLGİ | Digiturk, Şampiyonlar Ligi'nde ikinci hafta maçlarının beIN SPORTS kanalları üzerinden izlenebileceğini açıkladı. Sezon anlaşması için görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

İyi halt etmişler geçen ne guzel 6 kanal açıktı ... Beşiktaş'ın maçlarıda mı böyle olacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 2 Ekim 2018; 22:32:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

SON DAKİKA! Porto-Galatasaray maçı beIN SPORTS HD 1'den şifreli yayınlanacak.

BİLGİ | Digiturk, Şampiyonlar Ligi'nde ikinci hafta maçlarının beIN SPORTS kanalları üzerinden izlenebileceğini açıkladı. Sezon anlaşması için görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

İyi halt etmişler geçen ne guzel 6 kanal açıktı ... Beşiktaş'ın maçlarıda mı böyle olacak acaba?

Alıntıları Göster
    Muhtemelen öyle olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: wearethechampions3

Dünyanın en boş ülkesinde yaşıyoruz. Yayınlanacak bir maç var ve bu maç sıradan bir maç değil. Bunların ihaleleri aylar öncesinde yapılır. Zamanı gelince de yayınlanır. İhaleyi Bein Group aldı denildi ama yayınlayamıyorlar, sürekli bir sıkıntı. İşin daha saçma tarafı benim ülkemde ihaleyi Katarlı bir grup alıyor, Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlamaya gücü yetecek bir Türk medya grubu yok. Artık daraldım, bunaldım, Allah bu memleketten beni kurtarsın.
    Aynen sıkıldım ben artık. Kimsenin işini doğru dürüst yapmamasından sıkıldım.
  • Digiplay uyesiyim. İzleyebiliyormuyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi mac sifrelimi olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Simdi mac sifrelimi olacak?
    Evet şifreli.

• bereket internet var.
    Maçı şifreli verecekmiş beinsports haber de de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 3 Ekim 2018; 22:48:44 >
  • Digiturk, sporun Yıldızı ve yıldız dolu paketleri de dahil olmak üzere CL maçları için ek paket getirmeyi ciddi ciddi düşünüyor. 3.haftadan itibaren başlayabilirmiş. 3. hafta maçları 23 Ekim Salı günü başlayacak, spor extra paketi mi gelecek UEFA paketi mi henüz muallak.

• Bein sport haber niye vermiyor. İyice paraya döktüler bırakın insanlar bi maç izlesin. DT Playden baktım haftalık fiyat 50tl yazılmış böyle bir saçmalık olamaz 2 gün şampiyonlar, 1 gün uefa ligini izlemek için 50 tl çok fazla. Herhalde Türkiye ligiyle karıştırdı tr de ki bein sporttan izlemem başka ülkenin kanalından izlerim hemde çok daha uygun fiyata maç izlemek için bunlara para yedirmeyin.
  • Uydu anteninizin birini azerspace uydusuna çevirin. ya da türksat çanağınıza 2. bir lnb takarak da oluyor ama biraz bilgi ister. biss li bir uydu alıcıyla sadece cl değil avrupa ligi ve formula 1 yarışlarını da izleyebilirsiniz. yıllardır kafam rahat. sağolsun azeri kardeşlerimiz bizim maçları %99 yayınlıyorlar. Üstelik bazen full hd yayınlıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.