Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurtua manu maçlarında panter diğer maçlarda kova.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Kurtua manu maçlarında panter diğer maçlarda kova.

Çok kötü kaleci.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Çok kötü kaleci.

Cech>begovic>courtois

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Çok kötü kaleci.

Cech>begovic>courtois

Şüphesiz. Davarın teki.

• psg eler umarım. iki maç daha hiç çekilmez şu chelsea nin anti futbolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

psg eler umarım. iki maç daha hiç çekilmez şu chelsea nin anti futbolu.

Ben chelseanin turu geçip barcayla eşleşmesini istiyorum . Kalede takoz valdes varken vurdukları gol oldu 2012 de geçtiler turu valdes sayesinde .Şimdi rezil etme zamanı. Bayern den sonra bunlara da bi ayar lazım . MSN üçlüsü chelseanin içinden geçecek , utandıracak bu yetenek fakirlerini umarım eşleşiriz
  • Günün maçı.

Arsenal - Barcelona 21.45 TRT 1

Hakem Cüneyt Çakır

Başarılar Arsenal..
  • TRT'nin Juve-Bayern maçı yerine bunu vermesi üzücü bence. Muhtemelen daha tempolu bir maç olacak Arsenal-Barça maçı ama Barça'nın turu geçeceğine dair şüphe var mı? Juve-Bayern daha ilgi çekiciydi daha yakın kalitede olduklarından.
  • Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    Bir de iki maç neden aynı gün, saçmalık olmuş bence

• arsenalde mesut, barçada arda varken trt başka maç yayınlasa, trt müdürünü ertesi gün paralelci diye içeri alırlar heraldi hoş, arda oynamayacakmış galiba ama olsun.
    juve-bayern maçıyla arsenal-barça maçının aynı gün olması tamamen kurra işi diye biliyorum.
  • Arsenal fans tonight
    Bu mesaja eklenen görseller:

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Şimdi sen öyle söyleyince haksızsın da diyemem. Ama Juve-Bayern maçı daha çekici görünmüyor mu size de ya? Arsenal'in son 16da elenmemesi sürpriz olur. Adamlar son 5 seferin hepsinde son 16da elendiler zaten de Juve-Bayern değil son 16, yarı-final olacak eşleşme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Şimdi sen öyle söyleyince haksızsın da diyemem. Ama Juve-Bayern maçı daha çekici görünmüyor mu size de ya? Arsenal'in son 16da elenmemesi sürpriz olur. Adamlar son 5 seferin hepsinde son 16da elendiler zaten de Juve-Bayern değil son 16, yarı-final olacak eşleşme.

valla bana sorsalar barça maçlarını izlemeyi isterim. ama olaya sırf çekişme açısından da bakmıyorum bunu söylerken. barçadaki oyuncuları izlemek daha çok hoşuma gider, ve arsenal de göze hoş oynayan bir takım.

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Ona bir şey diyemem tabii. Dediğim gibi, Arsenal-Barcelona maçı muhtemelen daha tempolu, daha gollü geçecek. ŞL elemesi olunca, çekişme dozunun daha yüksek olacağını tercih ettiğimden öyle dedim zaten ben de.

Not: Wenger'in önceki senelerdeki gibi Barcelona kadar açık bir oyun oynayıp 4 yiyeceğini zannetmiyorum. Geçen sezonun ortasından beri Arsenal büyük maçlarda savunma yapmak daha akla yatkın görünüyorsa savunma yapıyor. Ama gene de Juve-Bayern maçından daha tempolu olacaktır elbette.

Edit: Maç kadroları geldi.

Arsenal:
    Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Ramsey, Chamberlain, Özil, Sanchez; Giroud / Ospina, Chambers, Gibbs, Flamini, Campbell, Walcott, Welbeck

Barcleona:
    Ter Stegen; Alves, Pique, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Suarez, Neymar / Bravo, Mathieu, Vermaelen, Adriano, Vidal, S. Roberto, Munir

---

Juventus:
    Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra; Khedira, Marchisio, Pogba, Cuadrado; Dybala, Mandzukic / Neto, Rugani, Sturaro, Pereyra, Hernanes, Zaza, Morata

Bayern:
    Neuer; Lahm, Kimmich, Alaba, Bernat; Vidal, Thiago, Müller, Robben, Costa; Lewandowski / Ulreich, Benatia, Rafinha, Alonso, Götze, Ribery, Coman

---

Wenger gene fark yemek istiyor sanırım. Mertesacker ne ya. Bıkmadı şu yürüyen kalasla büyük maçlara çıkıp rezil olmaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 23 Şubat 2016; 21:04:39 >

• Arda niye yok beyler.
  • turu barça geçer ama arsenal bu maçı kaybetmez kolay kolay.
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Kart cezalısı sanırım.

• Görsel şov çok fena olmuş
  • 1-3 biter

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.