Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlış hatırlamıyorsam atm 1-0 öndeydi dakika 90da geldi bu gol
  • atletico vs city finali olsun bari. atletico vs real maçlarını izlemekten midem bulanıyor artık. senede 10 kere maç yapıyorlar lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Final Real - Bayern belli oldu.

Sen Barcelona için de aynını diyordun. Bu maçta Atm'nin ilk yarıda Griezmann'ın (başka biri de olabilir net göremedim) ikinci yarıda Torres'in kaçırdığının çeyreği edecek pozisyon bulamadı Bayern. 2. maç da farklı olmaz
  • 90 değil 900 dk da olsa maç atletico yemezdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

Bayern topa %80 oranla sahip olur hatta üstüne 800-900 pas yapar ama 1-0 yenileceğini düşünüyorum.

Sübhanallah kardeş + rep verdim.

• şu kel gitsede arap takımlarının başına rahat rahat futbol izlesek.

adam ne hale getirdi alman panzerini. müller yedek ribery yedek alaba 40 metreden gol arıyor kaleye sokulamayan panzer mi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

• Atletico resmen ibretlik bir takım

• Bu mesaja eklenen görseller:

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip KonusuŞampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

• atletico'ya tebrikler. bugün yine şiir gibi oynadılar. futbol sadece hücum demek degildir. takımlar taraftarini mutlu etmek icin oynar. eger bir antrenor yaptigi seyin hakkini verebiliyorsa hucum olsun defans olsun saygi duyarim. elindeki butce hicbiriyle yarisamaz ama yine finalin kapisinda. yine sampiyonluk yarisinda. basardigi surece taraftarini mutlu ettigi surece buyuk is yapiyordur.

yaptiklari sey de kolay bir sey degil. her takim bu kadar iyi savunamaz. ki bugun bayernden fazla net pozisyon buldu defansif denilen atletico. disarda bulacaklari bir gol finalist yapar. boyle bir avantaj elde ettiler. nerdeyse hic %100 luk pozisyon vermeden 3 net pozisyon yakalayip birini atarak, oyunun belli bolumlerinde topa rakip yari alanda sahip olarak şiir gibi oynamışlardir benim gozumde. hep otobus otobus deniyor da adamlara bu mac gayet de topa sahip oldular, asiri bunaldiklari bir an olmadi, ustune mukemmel kontralara ciktilar. bayerne karsi daha ne yapsinlar eze eze yensinler mi.

bu adamlar defansci diye elestiriliyor ama yaptiklari isin hakkini veriyorlar. madem bunlarin yendikleri barcelona bayern cok iyi hucumcular, atsalardi iki uc tane eleselerdi. atamadiklari gibi ikisi de bu stadda gol atamadan gol yediler. demek ki bir atm kadar iş yapamamışlardır bana gore.

atleticoya buyuk saygi duyuyorum ve son 3-4 yilda dunyanin en iyi teknik direktoru tartismasiz simeonedir benim icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 28 Nisan 2016; 0:03:36 >

• Diego Simone futbolun peygamberi gibi gercekten mukemmmel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine rezil futbol, otobüs, amaan.
  • Siz buna şampiyonlar ligi demişsiniz ama bu bildiğin Serie A.
  • Savunma futbolu oynatan hocaları sevmem ama Simeone'ye büyük saygı duyuyorum. Yaptığı işi basite indirgeyen arkadaşlar var. Simeone'nin yaptığı o kadar kolaysa diğer takımlarda yapsın. Bu sezon Real Madrid, Barcelona ve Münih'i yendiler.

Saul'un attığı gol mükemmeldi. Messi veya Ronaldo böyle bir gol atmış olsaydı övgüler yağardı forumda sayfalarca konuşulurdu. Saul atınca öyle olmuyor tabi
  • Atletico inşallah kupayı kazanır bunu istememin sebeb küçüğün yanındayız edebiyatı yapmak değil aksine onların yani büyüklerin ezici futbolunu bertaraf etmesi ve bunu dünya'da yapan en iyi kulüp olmasından ötürü destekliyorum. Allianz'da Taraftar desteği alsa da Münih elenicek M.City zaten elenir Finalde Real - Atm olsun ve intikam alınsın Simone o kupayı hak ediyor.
  • Simeone kafaya koydu almak istiyor kupayı bu sene ama kendi evinde canavara dönüşen bir Bayern Münih var işi zor.

• Bu sene pek izlemedim a.madrid i . kaybettikleri finalde real karsisinda inanilmaz bir kondisyon sıkintisi yuzunden kupayi kaybetmisti. Bu yil onu yasamazlarsa alirlar kupayi.

• Günün maçı Villarreal - Liverpool 22.05 Trt 1.
  • Bursalı bakambu dan gol bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Bu sene pek izlemedim a.madrid i . kaybettikleri finalde real karsisinda inanilmaz bir kondisyon sıkintisi yuzunden kupayi kaybetmisti. Bu yil onu yasamazlarsa alirlar kupayi.

Bence kondisyon değil demoralize oldukları için kaybettiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.