Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Yok hocam

Alıntıları Göster

Yetişse iyi olurdu hocam, daha da zevkli bir maç izlerdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marquinhos sakatlanmasa, Psg fişi ilk maçtan çekerdi. Süle, laubali ve uyuşuk. Kendini bir türlü veremiyor. Boateng ve Alaba zaten çöpler.

Bayern ikinci maçtan gol yerse şansi kalmaz. Zaten bu savunmayla yerler.Paredes dönecek. Verratti de oynayabilir. Psg turu geçti diyebiliriz.

Neymarin ikinci goldeki pasi müthişti.Navas için söylenecek bir şey yok. Dünyanin şu anda en iyi kalecisi.

• Psg'i sevmesekte poşet hocamın arkasındayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 14 Nisan 2021; 3:15:35 >
  • PSG - ManCity

Real - Chelsea

Muhtemel final

ManCity - Chelsea

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • skordan bagimsiz bu kadar para harcatip boyle oyuncular alip surekli hayal kireikligi yasatip bu kadar ovulen bi hoca daha var midir dunyada

• KDB naptı öyle ya Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu 

• Mahrez fişi çekti.Çok güzel gol.

• Mahrez barajdan nasıl geçirdi o topu. Barajdakiler büyük hata yaptı

• Guaye haklı bir kırmızı kart gösterdi, resmen futbol hayatını bitirme faulü bu.

• Chelsea'yi geçebilirsek bunların ikisini de yeriz finalde.

• De Bruyne'ye kırmızı çıkmadı. Çıksa belki yine City turlardı ama bugünkü oyundan sonra en önemli adamı olmadan emin olamazdık. Adamın ayağıne net şekilde basıyor. Gueye'ninkiyle kıyaslamıyorum tabii ki ama her kırmızının şiddeti de aynı olacak diye bir kaide yok. De Bruyne adamın ayağına tabanla basıp bilekten itibaren sürüklemiş mi, evet. O zaman kırmızıdır. Net kırmızı atlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 29 Nisan 2021; 1:32:57 >
  • Navas maçı elleriyle vermiş.

• Maçın sadece ilk yarısını izledim. Cityliler sürekli faul yapıyordu. Psgden kırmız gelmesi beni şaşırttı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Maçın sadece ilk yarısını izledim. Cityliler sürekli faul yapıyordu. Psgden kırmız gelmesi beni şaşırttı

bizimkiler onde 😀

• Hakem utanç verici bir penalti verdi Arsenal lehine. VAR'a bakmadi bile. Baktigim tum acilardan temizdi. Sari kart cikmaliydi kendini atana. Simdi de Capoue mudahale yaparken ayağı kaydi, oyundan atildi. Burda belki kart hakli olabilir de, cok sanssiz Villarreal. Penaltı kesinlikle uydurma

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

bizimkiler onde 😀

Alıntıları Göster

Kalite farkı. Çok daha az bütçe ama daha kaliteli futbol. Teşekkürler la liga. Keyfim yerine geldi. Bir ingiliz balonu daha elensin de. United muhtemelen alır kupayı. Sevilla olsa uniteda şans vermezdim de. United da alıversin artık

• Sanki oturup Granada-Eibar maçı izliyorlarmış gibi övmeleri yok mu.Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu 

• Yarın Chelsea elesin de İngiliz finali izleyelim.

• City - Chelsea eşleşmesi olacağı o kadar belli ki. City, balon PSG' yi acımadı yarın Chelsea, balon Real' i acımaz. Güzel bir ingiliz eşleşmesi izleriz.

• Herkesin derdi biz olmuşuz demekki zamanında iyi laf koymuşuzŞampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu 

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.