Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.264
Cevap
12
Favori
141.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • City alsın istiyorum bu sene ama bayernin olduğu tarafta olması üzdü beni dortmundu geçerler ama yarı finali bilemiyorum artık sanki bayern yine alır kupayı gibi geliyor.

Bayern-Chelsea finali olabilir gibi geliyor yada City-Chelsea

• realin liverpool'u eleyeceğini düşünen var mı  

• City oynar oynar, Dortmund kontradan 2 gol bulur turu geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

City alsın istiyorum bu sene ama bayernin olduğu tarafta olması üzdü beni dortmundu geçerler ama yarı finali bilemiyorum artık sanki bayern yine alır kupayı gibi geliyor.

Bayern-Chelsea finali olabilir gibi geliyor yada City-Chelsea

Bayern - ManCity finali olacak görünen öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bayern - ManCity finali olacak görünen öyle.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Alıntıları Göster

Bunun içinde kura çekimi oldu mu yahu Takip edemedim bir üstte rakip belli mi.

O zaman Bayern direk aldı kupayı.

Erken Final olacak muhtemelen yarıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Mart 2021; 21:28:33 >
  • Real Madrid-Liverpool Fabinhonun DMye geçmesinden ve Ramosun sakatliğindan sonra Liverpoolu turda önde görüyorum.Yine de, ilk maçi kazaniriz.Benzema, Vinicius ve Asensio 3lüsü formda.

Bayern-Psg Bayernde Lewandowski 1 ay yok. Bu hafta Leipzig maçini izledim. Bayern Lewandowski olmadan pozisyona girmekte zorlandi.Leipzigin net 4 pozisyonu var. Olmo Leipzigi 3 puan ve şampiyonluktan etti.Paredes ve Verrattinin olmamasi Psg için büyük dezavantaj.Onlar olsa Psg rahat kazanir derdim. Psg avantajli skorla dönecektir yine de.

M.City-Dortmund Dortmundta Sanchonun olmamasi büyük dezavantaj. Buna Dortmundun formsuzluğu da eklenince City ilk maçtan tur biletini kapar.

Porto-Chelsea Chelsea mutlak favori.Portodaki cezali oyuncular olmasa Portonun az da olsa şansinin olduğunu düşünürdüm. Juventus maçinda sağ bekleri çok aksadi. Werner ve Mountla Chelsea ilk maçtan avantajli skorla döner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshin12 -- 5 Nisan 2021; 10:10:45 >
  • PSG'nin hiç şansı yok bu akşam Munih turu geçer  

• Psg, ortasahada ezilmezse bu maçtan en kötü beraberlik çikarir. Fakat, ben kazanacaklarini düşünüyorum.

• PSG iyi güzel de ben Poşet hocama güvenemiyorum artık. Ah be hocam be, bazen kötü oynatırdın ve saçma değişiklikler yapardın ama bizim için yapardın. Şimdi bakıyorum da mantonda petrol lekeleri var, tırnakların da kararmış. Biz al kanlara boyanalım dedik, sen gittin alkanlara boyandın. 

• kimse psg yi favori görmüyordu 2-0 yaptı 30 dk da 

• Psg çok kötü, bayern çok çok kötü.City yarı finalde bunları karısı yapar.

• neymar atacaktın onu

• Bu draxler denen copu Gs ye cakacakti Terim. Resmen psg nin icine etti. Eskiden ne kadar hizliydi bu eleman fransada bitmis ne fizik kalmis ne guc. Thomas Muller suan dunyadaki.en hirsli oyuncu bu elemandan ilerde super teknik direktor olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbappe çok iyi vurdu. Beter ol bayern

• penaltı değil mi o pozisyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

penaltı değil mi o pozisyon

değil gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

değil gibi geldi bana.

Alıntıları Göster

bence bayernin buz gibi penaltısın yediler   

• Bana da penaltı gibi geldi, hakem hiç var gereği bile duymadı.

• Baskın taraf Bayern ama skor Psgden yana oldu. Rövanşta almanlar affetmez.

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.