Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Dortmund gibi hücumu sağlam takımdan iki maçta gol yemedi, favori gösterilen City'i eledi, Ajax maçında Kane yok elinde Llorente var onu oyuna attı tüm hava toplarını indirdi ve takım finale kaldı. Bal mal keşke her takım balla finale kalsa. Pochettino tüm oyuncularının seviyesini yukarı çekti ve hepsinden verim aldı. Şu an Tottenham'da sivrilip öne çıkan bir oyuncu göremiyorum.
    dortmund berbatti gecen sene, city cunup, ajax macinda o mac 700 yil tekrar oynansa moura copu o golleri tekrar atamaz.

bu milyarlarca gezegenin var olup iclerinde sadece dunyada canlilarin olmasi ile esdeger bir baldi.yasandi bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portekiz de maclar seyircisiz mi oynanacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

dortmund berbatti gecen sene, city cunup, ajax macinda o mac 700 yil tekrar oynansa moura copu o golleri tekrar atamaz.

bu milyarlarca gezegenin var olup iclerinde sadece dunyada canlilarin olmasi ile esdeger bir baldi.yasandi bitti

Alıntıları Göster
    Elit bir tespit.Sonuna kadar katiliyorum.

• Yarin, SL kuralari cekilecek.Sanirim, tum takimlar bizi istiyor.Werner yok.Takim sezonu kafada bitirdi.insallah, Leipzig ve Psg birbirleriyle eslesir.

Lakin, bizde sans yok.Gider, en guclu takimla eslesiriz.

• Çeyrek Final:
    R.Madrid/M.City - Juventus/Lyon
    Atletico - Leipzig
    Barcelona/Napoli - Bayern/Chelsea
    Atalanta - PSG

Yarı Final:
    RM/City/Juve/Lyon - Barca/Napoli/Bayern/Chelsea
    ATM/Leipzig - Atalanta/PSG

city-bayern
    atm-psg
    yari finalleri hayirli olsun. dualarim simeone hocam ile

• Final Bayern-Atm ile olacak

Atm yi şimdiden kutluyorum

Psg de işte ilk defa yarı final görecek ama balon patlatmaya bayılan Atm geliyor o taraftan.

City zaten o bölgeden çok uğraşması lazım illa takılır bir yerde lyon gelmezse tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Final Bayern-Atm ile olacak

Atm yi şimdiden kutluyorum

Psg de işte ilk defa yarı final görecek ama balon patlatmaya bayılan Atm geliyor o taraftan.

City zaten o bölgeden çok uğraşması lazım illa takılır bir yerde lyon gelmezse tabi
    city'yi hafife alma. en iyi kadro onlarda. ben bayerni cityye karsi 1 adim onde goruyorum ama bayern son macina cityden çok daha önce cikmis olacak. onemli bir etken. tabii ben cityyi yari finalist sayiyorum. real duzgun bir forveti olsa ve ramos oynasa belki çevirebilirdi. simdi imkansiz. juventus lyonu bile zor bela eler, belki eleyemez. o kadrosuyla city ile bas edemez. city bayern olur. diger tarafta da psgnin mac kondisyonundan dolayi atm cok bariz one cikiyor.

• Bide uefa ve CL maclarinin ikinci ayagi oynanmayacak miydi bu turnuvadan once? Onlar ne zaman oynuyor mesela Kopenhagen-Basak maci ne zaman ki?
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Daha önce de dediğimde beni linç ediyorlar ama City ve Psg kadrolarının bu arenayı oynama performansı düşük.City hcitynin turnuva ağacı bölümü çok karışık biri olmasa öteki eler.Juve belki tek maçlı sistemde iyi savunma yapıp ilerde ronaldoya bir orta turu geçer ama önce lyonu elemesi lazım.

Bayern bu sene harika.City ne oynadığı futbolla ne de oyuncuların sahip olduğu kültürle(Bazı arkadaşlar bu kültür olayını şey sanıyor bir takımın 20 yıl aynı topu oynaması falan)bu turnuvayı kazanması zor.

Psg ve City kadroları ne kadar güçlü olursa olsun bu seviyenin takımı değiller.City avantajı almış olsa da yine de çok rahat bir maç çıkartamaz reale karşı.Gevşerlerse turu alırız.Ramosun yokluğunda Ajax maçında ne olduğunu gördük önceki yıl.Zidane önlem alacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 10 Temmuz 2020; 13:58:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Daha önce de dediğimde beni linç ediyorlar ama City ve Psg kadrolarının bu arenayı oynama performansı düşük.City hcitynin turnuva ağacı bölümü çok karışık biri olmasa öteki eler.Juve belki tek maçlı sistemde iyi savunma yapıp ilerde ronaldoya bir orta turu geçer ama önce lyonu elemesi lazım.

Bayern bu sene harika.City ne oynadığı futbolla ne de oyuncuların sahip olduğu kültürle(Bazı arkadaşlar bu kültür olayını şey sanıyor bir takımın 20 yıl aynı topu oynaması falan)bu turnuvayı kazanması zor.

Psg ve City kadroları ne kadar güçlü olursa olsun bu seviyenin takımı değiller.City avantajı almış olsa da yine de çok rahat bir maç çıkartamaz reale karşı.Gevşerlerse turu alırız.Ramosun yokluğunda Ajax maçında ne olduğunu gördük önceki yıl.Zidane önlem alacaktır.
    maalesef pek bir umudum yok. turu gecmek icin 2 gol lazim en az. kim atacak? benzema mi? la ligada bile 1 golu zor buluyoruz. bizim en buyuk avantajimiz zaten 1-0 i iyi oynamak. onu bile ilk mac beceremedik. kaldı ki bu kez 1-0 yetmeyecek. biz 2'yi bulsak bile city mislini atar. ramos yok. ramos 15 dk oynamadi sociedada karsi ecel terleri doktuk. kisacasi bizim icin cl bitti bana gore. seneye golcu bir oyuncu almazsak seneye de zor

• Başak elenmiş uefadan

• Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

• PSG belli olmaz. Kupayi da alabilirler, Atalantaya da elenebilirler.Dortmnund ilk maçinda çok kötülerdi. ikinci maçta Dortmundun pozisyonu yoktu.Mbappe ve Verratti olmadan ezici bir oyun oynadilar.PSG, kazanmasi gereken maçlari bir şekilde aliyor.PSGnin sorunu, çabuk havaya girmek, ŞLde büyük maçlardaki yeterli tecrübeye sahip olmamalari ve PSGnin üzerine gidince, kolay pozisyon vermeleriydi.PSGnin Atalantayi eleyeceğini düşüyorum, fakat, A.Madrid onlar için çok zor. Simeone ve Atleticonun tecrübesi, oyun tarzi olarakta PSGye ters gelecek bir takim.Simeone, Neymar ve Mbappeyi durdurup, bir şekilde gol bulmanin hesaplarini yapacaktir.Tuchele göre, büyük tecrübe avantajina sahip.yüzde 55-45 Atletico önde olur.

Bu seviyelerde tecrübe önemli.Kültür, doğru kelime değil.Bence,PSGnin yaptiği en büyük hata, Silva,Verratti, Cavani,Lucas, Marquinhos vs. ŞL büyük maç tecrübesi az oyunculari transfer etmesiydi.Rabiot,Draxler,Kehrer...Bunlar hayatlarinda kaç tane ŞLde çeyrek final ve yari final maçina çikmişlar? Kehrer ve Kimpembe tecrübeli olsalar, geçen sene United maçindaki o 2 hatayi yaparlar miydi?
    Citynin de sorunu ayni.Stones, Ederson, Laporte,Otamendi,Walker, Fernandinho, Sterling vs.

Ben de kupayi Atleticonun kazanacağini düşünüyorum.Bayern iyi de, Bayern de kolay pozisyon veriyor.Chelsea ilk maçini hatirlayin.

Cityyi elemek için en az 3 gol bulmaliyiz. Bu hucum hattiya zor olsa da imkansiz değil.Pepte Ramossuz ve son 20 senenin en kötü hucum hattina sahip Realini eleyemezse, bu işi beceremiyorum deyip, futbolu birakmasi lazim.

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Clichy zamanında eğer para için oynuyorsanız yolunuz cityden geçer demişti.

Kültür burada ortaya çıkıyor.cityde Psgde oynayan topçular uzak doğuya gidenlerden çok da farklı değiller.Bu adamlar futbolu tutkuyla başarı uğruna oynayan damlar değiller.Karakter olarak daha kolay pes eden adamlar.

Thiago silva iyi stoper eyvallah ama ben hiçbir zaman onda Puyol Ramos Pique savaşçılığını görmedim.Samir nasri gitti cityde oynadı ne yaptı?O kadar yetenekli adamdı hiç etti kendini neden ciddiyet futbol tutkusu eksik.Daha böyle bir sürü örnek bulunur.Neymar şampiyonlar liginde elendik sonra kumar masasında fotosu çıkmadı mı?Bu adamların Bayerndeki kimmich Liverpooldaki Mane Atmdeki Saul gibi tutkulu olmasını başarı için sahada son ana kadar savaşmasını bekleyebilir misin?

Elbetteki atmdeki adamlar bedava oynamıyorlar ama kaçıp gidip daha iyi kontrat yapabilirler.Saul bu gün beni alın dese tüm kulüpler kapısına dizilir.

• Biz, 8 senede sifirdan top kulub insaa ettik.Dunyanin en iyi topcularina cazip gelecek seviyeye son birkac senede ulastik.Ust duzey kaleci,bek ve 6 transferlerinde buyuk hatalar yaptik.Slyi kazanmak zor.Her pozisyonda ust duzey topculara ihtiyac oldugu gibi, rotasyonda guclu olmali.Sans da belirleyici.8 senede,sifirdan baslayarak, Ffp varken bu seviyede kadro kurmak cok zor.2012deki Psgyle simdiki Psg cok farkli.Simdi, Barca elimizden bir topcu almak icin 32 milyon maas vermek zorunda kaliyor.Bizim maas yukumuz 320-350 arasi.Kadro kalitesine gore normal.Verratti bizde senelerce 6ya oynarken Real Kroosa 21 veriyordu.Neymar da Barcada kazandigindan az kazaniyor.Citydeki maaslar da normal.M.Unitedtan az maas veriyorlardi o kadroya.

Psgden nefret edenler, sahipleri Arap diye nefret ediyor.Amerikan ve Rus bircok sermaye takimi var.Onlara, sermaye takimi dendigini bile nadir duyuyorum.Zamaninda ispanyol devletinin yaptigi maddi destekler olmasa, bugun Real Milandan kotu durumda olurdu.Real de sermayeyle basarili oldu ki.+Hakem destegi.Kaldi ki,Psgnin Katar sermayesine ihtiyaci bile yok artik.Biz, ihtiyaci varken de Ffp yuzunden sermayeden oyle ahim sahim fayda gormedik.Lakin, Real gordu.Chelsea gordu.Chelsea, hala goruyor.Abramovich gecenlerde 250 milyon aktarmis.Kulubu satma planlari yapiyor.

Katar, Fb veya Gsyi alsa, Psgyi Arap takimi diye kucumseyenlerin hepsi, ilk gunden SLyi kazanma hayali kurardi.Gecen aylarda, forumda bir Chelseali biriyle tartismistim.Psgyi sevmiyorum, sermaye takimi falan diyordu.Sonra, itiraf etti.Siz bizden Neymari cok ucuza aldiniz, biz de Dembele,Coutinho ve Griezmanna 400 verdik, bu yuzden sevmiyorum dedi.Sevmeyebilirsiniz, lakin, saygi duyabilirsiniz.Cunku , biz 8 senede kulub olarak saygi duyulacak isler yaptik.

Bu arada, Saul 21,Simeone 43.6 kazaniyor.Griezmann da 46 kazaniyordu.Mane de Psg ve Reali beklemesi yuzunden Liverpoolun yeni sozlesme teklifini aylardir bekletiyor.Yersen, parayi onemsemiyorlar.insanlarin Psg nefreti yuzunden ne kadar sacmaladiklarinin farkina varmamalari uzucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

city'yi hafife alma. en iyi kadro onlarda. ben bayerni cityye karsi 1 adim onde goruyorum ama bayern son macina cityden çok daha önce cikmis olacak. onemli bir etken. tabii ben cityyi yari finalist sayiyorum. real duzgun bir forveti olsa ve ramos oynasa belki çevirebilirdi. simdi imkansiz. juventus lyonu bile zor bela eler, belki eleyemez. o kadrosuyla city ile bas edemez. city bayern olur. diger tarafta da psgnin mac kondisyonundan dolayi atm cok bariz one cikiyor.

Alıntıları Göster
    Citynin olayi Kdb ve kanatlardi.Sanenin sakatligindan sonra, kanatlarda da eskisi kadar guclu degiller.Bence, oyle en iyi denecek kadar kaliteli degil kadrolari.

Kaleci,bekler ve stoperler yetersiz.Tek ust duzey topcu defanstaki Laporte.Rodri hala A.Madridteki seviyesinin gerisinde.Eski Silva da yok.

• Yazımda zaten bu adamlar bedavaya oynamıyor dedim.Cavaniden Verattiden kat kat iyi topçular olup bir de maaş işinde pazarlık yapmayacaklar mıydı?

Söylesinize Maneyi Kroosu almak için Psgnin kaç vermesi gerek?Diğer Bayern Realin kaç vermesi gerek?

Bir de verattiyi sanki böyle kroosla falan bir tutmalar güzel mantıkmış.

Bu arada saul 20 milyon almıyor onu da uydurmazsak haftalık maaşı 230k euro

Elinde takımın iskeleti için sadece oblak koke felixe çok para veren takımla.Sene de transfere 100milyon anca harcayan takımla 200 milyona topçu alıp haftalık 700keuro para verdiği topçu ve dimariasından tut cavani mbappe Silva hepsine çok maaş verirken saçma sapan iddialar epey komik oluyor.

Sen işte di mariaya verirsin o paraları.Realden uniteddan kovulan Atm ise Felix koke gibi herkesin istediği adamlara verir.Sen işte veratti diye gezersin Millet Kroos Bruno Fernandes Kimmich oynatır.

Ramos da maaş artırmak için başka takımlara giderim yapmakla pazarlık işi yapıyordu.Bu normal bir şey.Liverpool maneyi 2 ye oynatsa sen 4 vermek zorundasın.E mane de senin 4 verdiğini görünce takımından 3 ü koparmak için uğraşır.Bedavaya oynamıyorlar dedik zaten.

Okumak anlamak idrak etmek belli ki zor.

Bu arada İSpanya hükemeti ona yardım etmiş ötekini abdliler satın almış falan bunları geçiniz.Boş edebiyat bunlar.Bu kulüpler eskiden de büyüktü sermaye ile bu hale gelmediler.Bügün Atletico kendi emeğiyle buralara geldi büyük oldu bu saatten sonra biri satın alsa da bu takımın tarihi değişmeyecek.Alınsa da alınmasa da bu seviyede olacak saygı duyulacak.

• Tek maç hiç hoşuma gitmedi, nba gibi komple takımları kampa çekip dışarıdan kimseyi almadan normal akışında sürdürselerdi keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 11 Temmuz 2020; 14:19:29 >
  • İlk paragrafda biz dediğin Leipzig anladık da 2. paragraftaki biz PSG mi Leipzig mi belli olmuyor. Hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 11 Temmuz 2020; 16:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

İlk paragrafda biz dediğin Leipzig anladık da 2. paragraftaki biz PSG mi Leipzig mi belli olmuyor. Hangisi?
    Psg.

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.