Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi CBC SPORT'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
17.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 gün 9 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-CD2341F8A (18 mesaj) serkanguzel_ (5 mesaj) satem (5 mesaj) Antalyalı. (5 mesaj) MuzafferrCLX10 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59 mesaj) Mobil (28 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    525 Mesaj

Maalesef silip yeniden kanalı yükledim tırt çözümü bulan varsa söylesin ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Cbcsports biss keyi yapamayanlar icin tavsiyem.Idman tv ve cbcsports hd biss keyi 131313131313 diye yazin ve kaydedin.Yani 13 lü olan biss keyi hem idman tv hem cbcsports icin girin.Iki kanalda açilacak.Ben böyle çözdüm

• Onbaşı
    21 Mesaj

Merhabalar, CBC sport için biss key 1313131313131313 olarak belirlenmiş

Şu şekilde girdim menüde Frekans bilgileri falan;

Freq:S.R:Pol:SID:Pos

sırasıyla

11135:27500: H:0801:0000

girdim fakat kanal açılmadı. 'Pos' nedir ne girilmeli bilgisi olan var mı?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/df/47/9a/df479a2a6165397b377b5bc653e5cdef.jpeg&t=0&width=480&text=1
  • Teğmen
    238 Mesaj

merhaba

cbc sport'un ssiptv için linki yada dosyası olan var mı???

|
    |
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BaY-£

Cbcsports biss keyi yapamayanlar icin tavsiyem.Idman tv ve cbcsports hd biss keyi 131313131313 diye yazin ve kaydedin.Yani 13 lü olan biss keyi hem idman tv hem cbcsports icin girin.Iki kanalda açilacak.Ben böyle çözdüm

valla onuda deneyelim sırf bunu yazmak için üye olduysanız helal olsun diyecem akşam birde bu seçeneğe bakalım idman tv de gitmez inşaallah :D

• Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CD2341F8A

valla onuda deneyelim sırf bunu yazmak için üye olduysanız helal olsun diyecem akşam birde bu seçeneğe bakalım idman tv de gitmez inşaallah :D

Alıntıları Göster

Yok reis 10 sene önce falan uye olmuştum ama hic yorum falan yazmamışım.Giriş yapmadsn forumu takip ediyordum.Yillardir cbcsports gosteriyordu salı gun izleyemeyince çare aradim bulamadim.Burayada baktım.Kendi kendime sorunu çözdüm ve burayada yazayim dedim.13 lu olan biss keyi idman tv ve cbcsportsa gir.Rvyi acinca idman tvnin şifre çosulmesini bekleyip cbcsportsa gir.Aciliyor merak etme

• Yüzbaşı
    525 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BaY-£

Yok reis 10 sene önce falan uye olmuştum ama hic yorum falan yazmamışım.Giriş yapmadsn forumu takip ediyordum.Yillardir cbcsports gosteriyordu salı gun izleyemeyince çare aradim bulamadim.Burayada baktım.Kendi kendime sorunu çözdüm ve burayada yazayim dedim.13 lu olan biss keyi idman tv ve cbcsportsa gir.Rvyi acinca idman tvnin şifre çosulmesini bekleyip cbcsportsa gir.Aciliyor merak etme

Alıntıları Göster

rv dediğin tv mi yanlış yazdın sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD2341F8A -- 16 Eylül 2021; 11:32:40 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    525 Mesaj

rv dediğin tv sanırım harf hatası var :D

• Er
    5 Mesaj
    quote:

rv dediğin tv sanırım harf hatası var :D

Aynen Tv :) işteyken acele yazdım kusura bakmayın.

|
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rezor

Merhabalar, CBC sport için biss key 1313131313131313 olarak belirlenmiş

Şu şekilde girdim menüde Frekans bilgileri falan;

Freq:S.R:Pol:SID:Pos

sırasıyla

11135:27500: H:0801:0000

girdim fakat kanal açılmadı. 'Pos' nedir ne girilmeli bilgisi olan var mı?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/df/47/9a/df479a2a6165397b377b5bc653e5cdef.jpeg&t=0&width=480&text=1

Idman tvye de aynı biss keyi girin cbcsportsla ayni biss key olsun.Tvyi kapatıp açin idman tvyi açıp kilidin açılmasını bekleyip sonra cbcsports kanalına gecın kanal açılacaktır.

|
    |

• Yarbay
    2395 Mesaj

kanal dwc denen başka bir biss varyantına geçmiş. botech pico 600 bu nedenle çöp oldu çünkü Dwc desteklemiyor bu zırtırıboktan uydu. Hangi kafama uyup aldıysam artık. Sizde muhtemelen bu destek var.

Neyse anlıaycağınzı Next64 uydu alacağım ama bu hafta tüm maçlar yalan oldu en çok buna üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 16 Eylül 2021; 17:42:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj

dün akşam şifresiszdi sanırım normal biss e geçti diyede var dün açtı izlendi maçlar

• Yarbay
    2395 Mesaj
    quote:

dün akşam şifresiszdi sanırım normal biss e geçti diyede var dün açtı izlendi maçlar

Evet böyle söylenti var ama kalıcı mı geçici mi bilemedim?

175 tl next 3d super bulmuştum . Eğer biss'te kaldılarsa bir yerleri ayrı oynamayacaksa Pico'da kalayım

ustalar aydınlatırsa sevinirim

|
    |
  • Yarbay
    2980 Mesaj

İlk maçları izlemeye başladığımda bende de açmadı ama şöyle çözdüm, Önce İdman TV yi açıyorum sonra CBC geçince açılıyor Belki sizde de işe yara deneyin.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.