Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi 3. maç Napoli - Beşiktaş 19 Ekim Çarşamba (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
1
Favori
12.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kü 7 gene bireysel takılmaya başladı.bir pozisyonda bomboş beck e pas verse gol pozisyonu olacakken saçmaladı.

adriano gol harici yoktu

tolgay çok formda gözüktü.

ebubekir bizim hakan şükür gibi.çok çalışıyor ama yetenek kısıtlı.fizik gücü gayet iyi.cenk in son vuruşu daha kaliteli ama abubekirinde oyun içi etkinliği daha yüksek
  • beşiktaş geriye yaslandığı her maçta gol yiyor. defansif oynayamıyoruz top yapmamız lazım
  • mertens acayip hırslanmış.gol öncesi adeta gol atacağım diye bağırıyordu.netekim attıda.

gol geliyorum dedi adeta.

beşiktaş nedense maçlara çok stresli başlıyor.sonra golü yiyince rahatlıyor ve iyi oynamaya başlıyor
  • Bal mal diyoruzda formasındaki Türk bayrağı için saldır Beşiktaş...

Azeri spikerin gol heyecanı ile milliyetçilik duygularım kabardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuroki

Azerbeycan kanalı süper. Tılsım kırıldı. Adam çok içten. Bundan sonra yayınlarlarsa ordan izlerim.

nasıl izliyorsun bende donuyor nette

• o değilde barcaya karşı uzun zamandır böyle bir istatistik görmemiştim.

http://www.canliskor.com/mac/GKdZGG4l/#mac-istatistikleri;0

topla oynama süreleri çok yakın ve pas sayılarıda çok yakın.m.city. acaba yeni bir barca mı doğuyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Abubakar kötü futbolcu degil abi ama mevkisi forvet degil sanki.. Kesicili presi pasları felan harika ama son vurusları felan gercekten ilginç

aynen pasları fm'de fifa'da falanda meşhur. giroud,sturridge,morata,higuain,falcao vs. hepsinden iyi pas istatistiği vardı.
  • KALECİMİZ Bİ MUSLERA DEĞİL AMA ÇOK KRAL BE

• Yenilen golda Fabri'den ziyade defans çok kötüydü orda. Caner leş. Ama adamların atacakları belliydi. Çok bastırdılar. Ama onların defans da iyi değil, haliyle yediler golleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

quote:

Azerbeycan kanalı süper. Tılsım kırıldı. Adam çok içten. Bundan sonra yayınlarlarsa ordan izlerim.

Harbiden.çok guzel anlatiyolar hem icten hem makara hemde bizi bayagi tutuyolar Tilsim kirildi

Hangi kanal?
  • SOPA YOKMU SOPAA

• Kimi alcak acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

o değilde barcaya karşı uzun zamandır böyle bir istatistik görmemiştim.

topla oynama süreleri çok yakın ve pas sayılarıda çok yakın.m.city. acaba yeni bir barca mı doğuyor arkadaşlar

hocam city'nin başında guardiola var biliyorsun değil mi? adamı çerkezköy spor'a koy gene barça'ya karşı o istatistiği yapar. iyi olduğunu söylemiyorum futbolun katilidir kendisi. 10 dakika defansta boş boş pas yaptırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

nasıl izliyorsun bende donuyor nette

İdman Tv. Alttaki linkten izliyorum. İlk 30-35 dakika hiç donmadı. Sonra ufak tefek donmaya başladı ama deli edecek kadar değil.
    http://canlitv.mobi/idman-tv
  • Bende idman donuyor ya

• ekşisözlük yazarından muhteşem bir entry maçı özetlemiş.
    "çok garip maç,fabri ile Napoli arasında geçiyor.tek kale oynuyor napoli ama gol tanrıları bizden yana.şu orta sahaya çözüm lazım,hiç direnç gösteremiyoruz.ayrıca fabri'ye laf eden taş olur,şu maçta tolga olaydı,liverpool maçına rahmet okurduk"
  • Allah için bi cevap verin be arkadaşlar.

Maç bittikten sonra TRT kanalları özeti yayınlar mı?

• Gol bulursak işimiz çok kolaylaşır yoksa zorlanırız. Adamlar baskı kuracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

o değilde barcaya karşı uzun zamandır böyle bir istatistik görmemiştim.

hocam city'nin başında guardiola var biliyorsun değil mi? adamı çerkezköy spor'a koy gene barça'ya karşı o istatistiği yapar. iyi olduğunu söylemiyorum futbolun katilidir kendisi. 10 dakika defansta boş boş pas yaptırır.

Futbolun katili barçaya degil atletico'ya denir bence.

• İkinci yarı başladı. Haydi Beşiktaş
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.