Şimdi Ara

ŞAMPİYONLAR KARMASI TYT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar bunu daha öncesinde çözen oldu mu? Bir tane çözeyim dedim 80 net yaptım. Özellikle matematikte zorlandım. Zorluk düzeyi hakkında bir bilginiz var mı? Çözen arkadaşlar, sizde durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• kaçıncı denemesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    1. denemeyi çözdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz aga bu zor denemeler işi bilmiyor ösym Türkçeyi zorlayıp matematiği kolay bırakıyor ama bunlar zor yapmak için tam tersini yapıyorlar. değmez zaman harcamana

• osmansahyy O kullanıcısına yanıt
    Geçen sene hangi denemeyi çözdüysem boyama kitabıydı sınav bir geldi sanarsın Karekök YGS mat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 18 Kasım 2020; 19:22:39 >
  • bu sene de öyle olacak b ihtimal yapılabilecek en iyi şey Türkçesi zor olan almak

• Leş deneme

• Hocam ilk denemeyi çözdüm bence ösym seviyesinin üstünde olmasını geçtim başka bi sınavdı yani. Hiç beğenmedim. Netim 15 düştü resmen endemiğin branş denemsinde 26 27 yapıyorum bunda 16çıktı şaka gibi. Önereceğiniz tytye yakın sınava kadar haftada 2 3 çözülecek genel deneme öneriniz var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • turkcesi her zamanki gibi geldi ama matematikte ortalama 20 civarı yapıyom 12 geldi awk delirdim

• ama su an elimde bu var mecbur cozcem

• morrthal kullanıcısına yanıt
    Bende de bu var malsf

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende 2020 basım var da baya baya kolay tyt seviyesi altı bir deneme canım yüksek net isteyince alıp çözüyprum, bu seneki çok daha zor demek ki
  • Benim de bir 10 net matematik düşük geldi cidden ösym mantığını anlayamayarak yapılan bir deneme olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.