Şimdi Ara

Şampiyon olsan da gideceksin TUDOR( ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneden beri uyuzum sana.Bu sene bir iki galibiyet aldın diye bizim taraftar coştu.Sen şampiyon olsanda gideceksin. Nasıl hamzayı şampiyonken kovduk senide kovacaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 26 Kasım 2017; 12:37:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hata yapar, kendini geliştirir dedik ama sezon başından beri düzgün giden ne varsa bozdu.
    Linnes gayet iyi oynuyordu gitti Karabük'ten getirdiği adamı onun yerine koydu, iyi başlayan bir diğer isim N'Diaye'yi defansın önüne çaktı, Rodrigues'i Tolga aşkından kulübeye hapsetti.
    Tolga ile tuhaf bir ilişkisi olduğundan şüpheleniyorum. Böyle giderse Hamza-Umut ilişkisinin önüne geçecek.
  • Bu adam bile şampiyon olursa, bunu şampiyon yapan o Galatasaray kadrosunun heykelini dikin TT Arena'nın önüne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata yapar, kendini geliştirir dedik ama sezon başından beri düzgün giden ne varsa bozdu.
    Linnes gayet iyi oynuyordu gitti Karabük'ten getirdiği adamı onun yerine koydu, iyi başlayan bir diğer isim N'Diaye'yi defansın önüne çaktı, Rodrigues'i Tolga aşkından kulübeye hapsetti.
    Tolga ile tuhaf bir ilişkisi olduğundan şüpheleniyorum. Böyle giderse Hamza-Umut ilişkisinin önüne geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 18 Kasım 2017; 20:32:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Bu adam bile şampiyon olursa, bunu şampiyon yapan o Galatasaray kadrosunun heykelini dikin TT Arena'nın önüne.

Zaten biz şampiyon olacaz. Onun için şampiyon olsanda gideceksin yazdım. Aynısı Hamza hoca zamanında da yapmıştım.Şampiyon oldu ama bende skor taraftarlığı yok . Bu da gidecek.

• Şimdi bizim tudorcular önümüzdeki iç saha maçında 4-5 attık mı ortaya çıkacaklar. Konuyu bile hortlatabilirler.

• Başakşehir şampiyon oldu bile hala şampiyon olursak diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batalla16

Başakşehir şampiyon oldu bile hala şampiyon olursak diyor

YAV HE HE bursasporlu

• quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

YAV HE HE bursasporlu

Adamlar bizimle top diye oynadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yvaş yavaş o treni kaçırıyoruz.. Artık o eski sistemli oyunu da oynayamayız.. adamın birisi macera adına dinamitledi.. Futbolda kötü teknik direktör çok ömenlidir.. takımın ayarı ile oyle bir oynarki ne toplarsın ne de ayar tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

quote:

YAV HE HE bursasporlu

Hamza dönemini hatırlıyomusun bilmiyorum. Bir maç vardı. Bursa maçında bursalılar 9 tane mi net gol pozisyonunu atamadı.Skoru bilmiyorum ama yenmiş olabiliriz. Gol pozisyonlarıda öyle dandik pozisyon değil çoğu karşı karşıya. Biz o sezon şampiyon olduk.

+ Biz o sezon çoğu maçta rakip oyun olarak top diye oynuyordu bizi.1-0 alıyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 18 Kasım 2017; 21:42:49 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

YAV HE HE bursasporlu

Hamza dönemini hatırlıyomusun bilmiyorum. Bir maç vardı. Bursa maçında bursalılar 9 tane mi net gol pozisyonunu atamadı.Skoru bilmiyorum ama yenmiş olabiliriz. Gol pozisyonlarıda öyle dandik pozisyon değil çoğu karşı karşıya. Biz o sezon şampiyon olduk.

+ Biz o sezon çoğu maçta rakip oyun olarak top diye oynuyordu bizi.1-0 alıyorduk.

Yani? Buradan ne çıkarım yapmamız gerekiyor balımıza güvenip yola öyle mi devam edelim? Başakşehir iki senedir ligin en sistemli takımı biz bir tane Hırvat hıyarının fantezilerini denediği oyun planı olmayan 3-4 haftadır top oynamayan bir takımız. Şu dakikada şapkayı önümüze koyup kötü gidişatla ilgili önlem almamız gerekiyor bu hafta yine şanslı sayılırız Beşiktaş beklenmedik şekilde puan kaybetti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

YAV HE HE bursasporlu

Yani? Buradan ne çıkarım yapmamız gerekiyor balımıza güvenip yola öyle mi devam edelim? Başakşehir iki senedir ligin en sistemli takımı biz bir tane Hırvat hıyarının fantezilerini denediği oyun planı olmayan 3-4 haftadır top oynamayan bir takımız. Şu dakikada şapkayı önümüze koyup kötü gidişatla ilgili önlem almamız gerekiyor bu hafta yine şanslı sayılırız Beşiktaş beklenmedik şekilde puan kaybetti.

Bu sezon bal yok. Biz kalitesi bizden düşük takımları çok rahat yenecek kalitedeyiz. İsterse 10-0-0 oynatsın yine yeneriz. İlk 11 kalitemiz çok yüksek. Şampiyonluk kaliteden gelecek tudordan değil. Hamza zamanında taraftar ,muslera ve bal vardı. Oyun olarak aşırı vasattık.
    Bu sezon derbileri kaybederiz.Anadolu takımlarına atar geçeriz. Tudor gitmezse tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 18 Kasım 2017; 21:52:55 >

• Bunu Östürükdüns maçından sonra postalamak lazımdı. Kadro kalitesi yüzünden üst sıralardayız teknik direktör faktörü ile değil. Teknik direktörde olsa bu takımın başında neler olurdu bilemiyorum.
  • doğru tespit
  • Inşallah tez zamanda defolup gider şu Tudor belası..

• Tudor’un beyin ölümü gerçekleşmiş. Allah rahmet eylesin. Beni bu konunun onur üyesi yapın lütfen

• Tudor yüzünden Ostersund maçı ile Avrupadan elenince toptan küstüm zaten. Allah belanı versin Tudor.

• Dahi anlamındaki da ayrı yazılır hocam saygılar

• Hayret Tudor sevicileri çıkmadı ortaya fazla

• Bu mu şampiyon yapacak takımı ,güldürmeyin.Haftaya Bjk'ye karşı kazanırsa belki biraz sempati toplar.Bu adam şansa bala şampiyon olsa ( ki bana göre imkansız) olacak senaryo aynen şudur ; Avrupa'dan hemen elenir ,bütün derbileri kaybeder sene sonu da şampiyon olur.Bu ne la hiç zevkli değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.