Şimdi Ara

Şampiyon olacağız. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Bjkli oyuncular için sezon Bayern maçlarıyla birlikte sona erdi. Bundan sonra fazla bir şey beklemeyin. Ama o kadar ballısınız ki Akhisar ve bizim maç dışında zor maçınız yok. Futbol oynamadan da kazanabileceğiniz maçlar. Derbiye kadar bir şekilde gelir sonra havlu atarsınız. Ben bugüne kadar Fatih Terim'in avantajı eline geçirdikten sonra kaybettiğini görmedim.

Bunun balla ne alakası var? Öyle bir yazmış ki sanki diğer takımlarla maç yapmadık.
  • gs den korkan var mı ya akhisar maçı daha zorŞampiyon olacağız.
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    2011-2015 arası siz de bizi üst üste 10 maç yenememiştiniz bu kadar kibirlenmeyin. Trabzon maçından önce Trabzonlular da aynısını söylüyordu ''2 senedir üstünüz yine yeneriz'' diye. En iyi cevabı sahada verdik.
  • Beyler ligde 7 maç var ve daha çok kırılma yaşanacak diye düşünüyorum, stres baskı dahada artacak...Derbiler esas kırılmayı yaşatacak gibi, çoğu maç artık 3 ihtimalli gibi oynanıyor. O sebeple iddialı konuşmak fanatiklik olur başka bir şey değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

2011-2015 arası siz de bizi üst üste 10 maç yenememiştiniz bu kadar kibirlenmeyin. Trabzon maçından önce Trabzonlular da aynısını söylüyordu ''2 senedir üstünüz yine yeneriz'' diye. En iyi cevabı sahada verdik.

O dönemleri hatırlamazlar çünkü hiçbiri doğru düzgün futbol izlemiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

O dönemleri hatırlamazlar çünkü hiçbiri doğru düzgün futbol izlemiyordu.

Aynen Takımın başında hala Tudor ve Riekerink gibi beden hocası var zannediyorlar herhalde. Ondan bu rahatlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Beşiktaş bu futbolla şampiyon olamaz.

şu argümana da hastayım. sanki yıllarca diğer iki takım hep iyi futbolla şampiyon olmuş. sanki kötü futbolla şampiyon olana kupa vermiyorlar?

biz maçları iyi veya kötü oynayarak kazanalım gerisinin önemi yok!

senin kafanda olan beşiktaşlılar şampiyon olduktan sonra buralarda dolanmayın fena sövecem.

Yürü git işine trollük yapma burada, sövecekmiş de bilmem neymiş de. Kötü futbolla kazanıp şampiyon oldu şampiyon olan bir halttan anladığınız yok.
  • quote:

quote:

quote:

şu argümana da hastayım. sanki yıllarca diğer iki takım hep iyi futbolla şampiyon olmuş. sanki kötü futbolla şampiyon olana kupa vermiyorlar?

senin kafanda olan beşiktaşlılar şampiyon olduktan sonra buralarda dolanmayın fena sövecem.

Yürü git işine trollük yapma burada, sövecekmiş de bilmem neymiş de. Kötü futbolla kazanıp şampiyon oldu şampiyon olan bir halttan anladığınız yok.

Beşiktaş şampiyon olamaz diyip sonra olursak uğrama buralara

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beşiktaş şampiyon olamaz diyip sonra olursak uğrama buralara

Keşke şampiyon olsak da hiç uğramasam.

• Şuan en avantajlı takım Gs ama 7 hafta toplanacak 21 puan var. Bütün takımlardan sürpriz puan kayıpları bekliyorum, herkes Beşiktaş veya Galatasarayı konuşuyor ama medipol sinsi sinsi ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gol atamıyoruz ki şampiyon olalım. Bu sene camiada şampiyonluk havasıda yok malesef. Liderle 4 puan fark az değil. Eski tika taka futbolumuzdan eser yok. Bence kendinizi alıştırın şimdiden. Seneye daha genç bir kadro ile kaldığımız yerden devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gs maçında ilk dakikalar da gs nin hücumda defans hata yapmazsa saçma sapan gol yemezsek kaybedeceğimiz düşünmüyorum

Biz anadolu takımı değiliz kaldı ki yeniyoruz 2 senedir kimse ft var demesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper95

Ben bir Galatasaraylı olarak böyle düşünmenizi anlıyorum ve hak veriyorum. Kağıt üstünde ve 2 yıldır yaptıklarıyla bu düşünceleri hak ediyor Beşiktaş. Ancak şöyle bir durum var ki Beşiktaşta şu an eksik olan şey istek bir kıvılcım bir şey istiyor takım. O eksik olan her ne ise şu an o şey Galatasarayda fazlasıyla mevcut. Bir de artık kağıt üstünde olan değil sahadan olan bakalım. 27 hafta bitti 7 hafta kaldı hala Beşiktaş lige ısınsın diye bekliyoruz. Şu an şunu kabul edin ki Galatasarayın iç sahada oynadığı oyunu Türkiyede oynayabilen takım yok. Bu da derbide Galatasaray için bir avantaj olacaktır. Beşiktaş ekstra oyuncularıyla tutunuyor hala şampiyonluğa. Galatasaray her ne kadar Gomis önderliğinde olsa da takımda herkes artık belli bir seviyeye çıktı ve iyi oyuncular haline geldiler. Bence Beşiktaşta bir de yaşa mı bağlı bilmiyorum ama oyunun son dakikaları çok düşüyor. Galatasaraya bakıyoruz her dakika aynı tempoyu oynayabilecek istek arzu var kalite tartışılır. Zaten şu an ki Galatasaray'daki istek mücadele gücü Beşiktaşta olsa ligi çoktan koparmıştı. Saygılar.

Bizim tek eksiğimiz maçı koparamamak

Maçlarda bir türlü fişi çekecek golü atamıyoruz

İstatistiklerde bile öndeyiz sizden 40 50 pozisyona fazla girmişiz ama bizden 20 gol fazla atmışsınız

Siz evinizde baskılı başlıyorsunz ama 2. Yarılar düşüyorsunuz

Bakalım sezonun en kritik maçı umarım o maçta kazanıp puan olarak geçeriz sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: İlhan.M26

Şuan en avantajlı takım Gs ama 7 hafta toplanacak 21 puan var. Bütün takımlardan sürpriz puan kayıpları bekliyorum, herkes Beşiktaş veya Galatasarayı konuşuyor ama medipol sinsi sinsi ilerliyor.

Ne sinsi sinsi ilerlemesi? İki hafta sonra onların da fişini çekecez

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Gs maçında ilk dakikalar da gs nin hücumda defans hata yapmazsa saçma sapan gol yemezsek kaybedeceğimiz düşünmüyorum

2 senedir yenmeniz sürekli yeneceğiz anlamına gelmiyor. Trabzonlular da 2 senedir üstünüz diyordu sonucu sahada gördük. Kaldı ki Fatih Terim 3.döneminde Beşiktaş'a hiç kaybetmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Şuan en avantajlı takım Gs ama 7 hafta toplanacak 21 puan var. Bütün takımlardan sürpriz puan kayıpları bekliyorum, herkes Beşiktaş veya Galatasarayı konuşuyor ama medipol sinsi sinsi ilerliyor.

Yavaş çekin. İlk yarıda 5 yediğin takımın nasıl fişini çekiceksin öyle anlatsana biraz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Yavaş çekin. İlk yarıda 5 yediğin takımın nasıl fişini çekiceksin öyle anlatsana biraz?

Fatih Terim ile. Tudor varken Trabzon da bizi tek kale oynayarak yenmişti. İçerdeki maç tam tersi oldu. Tudor'un büyük maçlardaki oyun kurgusu gol yememe üzerine kuruluydu çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Galatasaray başak maçını kazanırsa Beşiktaş a yenilse de farketmez bu saatten sonra. Siz şansınızı başak i yenemediğiniz gün kaybettiniz.

• Arkadaşlar Beşiktaş'ın Alanya karşısındaki muhteşem futbolunu izledikten sonra başka bir takımın şampiyon olma şansı var mı sizce? Değil 4 puan, 10 puan geride olsalar yine kapatırlar. Camia inanmış bir kere. Toplanın gidiyoruz şampiyon belli olmuş :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Gs maçında ilk dakikalar da gs nin hücumda defans hata yapmazsa saçma sapan gol yemezsek kaybedeceğimiz düşünmüyorum

2 senedir yenmeniz sürekli yeneceğiz anlamına gelmiyor. Trabzonlular da 2 senedir üstünüz diyordu sonucu sahada gördük. Kaldı ki Fatih Terim 3.döneminde Beşiktaş'a hiç kaybetmedi.

Doğru her zaman yeneceğiz anlamına gelmez ama unutmayın biz trabzon değiliz

Baskılı oynadınız ama 2 golde bireysel hatadan geldi

Bize karşı bu kadar rahat olamayacaksınız

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.