Şimdi Ara

Şampiyon olacağız.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle yada böyle bu takımın bütün maçlarını kazanacak gücü var ben takımıma güveniyorum. 3 Maç deplasmanımız kaldı. Osmanlıyı saymaya gerek yok her sene yeniyoruz zaten.

Galatasaray ve Akhisar.

Galatasaray iyi bir takım ama ilk yarıdaki maçta perişan ettik oynayacak olan takım aynı o korkuyla oynayacaklar isteseler de istemeseler de ilk maç akıllarına gelecek.

Ben takımın bunun bilincinde oynayacağını düşünüyorum. ufak tefek sorunlar çıkmış olabilir ama 2 sene üst üste şampiyon olmuş bir takıma güvenmeliyiz bütün oyuncularımız da bunun farkında beklentilerimizi boşa çıkartmayacaklardır.

• bizim takım motive olduğunda ligdeki en güçlü ve kaliteli takım olduğunu bu sene birçok defa kanıtladı.derbi,avrupa maçı filan olunca takır takır top oynuyoruz ama sade lig takımlarına karşı oynayınca inanılmaz bir boşvermişlik hakim oluyor.geçen senelerdeki gibi şampiyonluk arzusu yok.negredo dışında hücuma çıkan herkes kahraman olma peşinde kafalarına göre bam güm vuruyorlar organizasyon 0.talisca oynayınca zaten paslaşma,organize atak gibi kavramlar imkansızlaşıyor.

şampiyonluk ihtimalimiz geçen senelerden daha düşük olsada ben hala umutluyum.iyide oynasak kötüde oynasak vodafone'da maç kaybetmiyoruz.büyük maç performansımızdan yola çıkarak gs deplasmanındanda istediğimizi alırız çok daha zor rakipleri yendik.

benim için en büyük sıkıntı Akhisar deplasmanı ve başakşehir'in arkasındaki bariz hakem desteği.başak'ın maçlarını takip edenler dediğimi anladı bile
  • Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    Takımdan gönderileceği kesinleşmiş oyuncuya bile sen iyisin sen kralsın sen adamsın modunda olmalı teknik ekip. bir süre ayıya dayı demeliyiz yani inandırmalıyız herkesi. Gelecek sezon için şunu söyleyebilirim çok ciddi transferler yapmak zorundayız.

Belki kızacaklar haklılar da ama Talisca nın bonservisini almamalıyız ya 21 milyon euro çok fazla. 2. yarıda bütün golleri o attı neredeyse ama bilmiyorum Talisca çıkıyor gol atıyor da oyun olarak katkısı yok.

• Şampiyon olacağız.
  • thanatos13 kullanıcısına yanıt
    Hangi büyük maçta oynadı :D
  • 7 maç 19 puan alırsa Şampiyon Beşiktaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

4 hafta sonra görürsün siz böyle yaptıkça bizimkiler bunları gomisi motive etmek için kullanıyor
  • Beşiktaş bu futbolla şampiyon olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

quote:

4 hafta sonra görürsün siz böyle yaptıkça bizimkiler bunları gomisi motive etmek için kullanıyor

Vodafone park'ta yeterince motive olmuştur anasına bacısına küfür edilse daha az rencide olurdu o maç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 2 Nisan 2018; 22:54:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takım şampiyon olacak gibi oynasa inanayım da bizim halı sahadaki adamlar daha ciddi oynuyor bizimkilerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir Galatasaraylı olarak böyle düşünmenizi anlıyorum ve hak veriyorum. Kağıt üstünde ve 2 yıldır yaptıklarıyla bu düşünceleri hak ediyor Beşiktaş. Ancak şöyle bir durum var ki Beşiktaşta şu an eksik olan şey istek bir kıvılcım bir şey istiyor takım. O eksik olan her ne ise şu an o şey Galatasarayda fazlasıyla mevcut. Bir de artık kağıt üstünde olan değil sahadan olan bakalım. 27 hafta bitti 7 hafta kaldı hala Beşiktaş lige ısınsın diye bekliyoruz. Şu an şunu kabul edin ki Galatasarayın iç sahada oynadığı oyunu Türkiyede oynayabilen takım yok. Bu da derbide Galatasaray için bir avantaj olacaktır. Beşiktaş ekstra oyuncularıyla tutunuyor hala şampiyonluğa. Galatasaray her ne kadar Gomis önderliğinde olsa da takımda herkes artık belli bir seviyeye çıktı ve iyi oyuncular haline geldiler. Bence Beşiktaşta bir de yaşa mı bağlı bilmiyorum ama oyunun son dakikaları çok düşüyor. Galatasaraya bakıyoruz her dakika aynı tempoyu oynayabilecek istek arzu var kalite tartışılır. Zaten şu an ki Galatasaray'daki istek mücadele gücü Beşiktaşta olsa ligi çoktan koparmıştı. Saygılar.

• Bjkli oyuncular için sezon Bayern maçlarıyla birlikte sona erdi. Bundan sonra fazla bir şey beklemeyin. Ama o kadar ballısınız ki Akhisar ve bizim maç dışında zor maçınız yok. Futbol oynamadan da kazanabileceğiniz maçlar. Derbiye kadar bir şekilde gelir sonra havlu atarsınız. Ben bugüne kadar Fatih Terim'in avantajı eline geçirdikten sonra kaybettiğini görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

quote:

Vodafone park'ta yeterince motive olmuştur anasına bacısına küfür edilse daha az rencide olurdu o maç

Valla bizim sizi zamanında motive ettiğimiz gibi kimse kimseyi etmemiştir, sadece Meloyu çıkarsak gol atıyordu anasını satayım. Kırk yılın başı 3 gol attınız bezmiş takıma başka yaptığınız muhabbet yok. Sen o vodafonedaki maçın özetini hd falan indirip sakla, sene sonu lazım olacak. Bol bol motive olman gerekecek.
  • Oyuncu yeteneği olarak bizden daha geride bir GS var ama bunu coşkulu oyun,hırs,istekle kapatıyor ,kilidi açıyor kilidi açınca durmuyor arkasını getiriyor fişi erkenden çekiyor.

Diğer tarafta ıkına ıkına kilidi açan,açtıktan sonra zorlanmaya devam eden bir Beşiktaş var.

2-3 hafta öncesine kadar bol pozisyona giren ama pozisyonları harcayan bir takımdık.Şimdi pozisyonlara dahi giremiyoruz.Maçların ilk 15 dakikalarında en az gol atan takımıyız şu 4 takım arasında.bu herşeyi net olarak gösteriyor zaten.sezon başından beri maçların ilk yarıları hep yalan oluyor.

GS 27 maçın 10'unda 3 gol ve üzeri atarken, biz sadece 5 defa atabilmişiz.Bunları yapabilen takım şampiyon oluyor.Bizim son 2 sezonda yaptıklarımızı GS yapıyor.Vala bende iyimser olmak isterdim ama şampiyonluğu daha çok isteyen takım şuan hak ettiği yerde zirvede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

quote:

Valla bizim sizi zamanında motive ettiğimiz gibi kimse kimseyi etmemiştir, sadece Meloyu çıkarsak gol atıyordu anasını satayım. Kırk yılın başı 3 gol attınız bezmiş takıma başka yaptığınız muhabbet yok. Sen o vodafonedaki maçın özetini hd falan indirip sakla, sene sonu lazım olacak. Bol bol motive olman gerekecek.

Melo adam değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu futbolla mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Beşiktaş bu futbolla şampiyon olamaz.

şu argümana da hastayım. sanki yıllarca diğer iki takım hep iyi futbolla şampiyon olmuş. sanki kötü futbolla şampiyon olana kupa vermiyorlar?

biz maçları iyi veya kötü oynayarak kazanalım gerisinin önemi yok!

senin kafanda olan beşiktaşlılar şampiyon olduktan sonra buralarda dolanmayın fena sövecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

quote:

şu argümana da hastayım. sanki yıllarca diğer iki takım hep iyi futbolla şampiyon olmuş. sanki kötü futbolla şampiyon olana kupa vermiyorlar?

senin kafanda olan beşiktaşlılar şampiyon olduktan sonra buralarda dolanmayın fena sövecem.

Bizim iyi futbolla galip gelmemiz gerekiyor. Başka türlü biz kazanamıyoruz. Geçen senelerde kendi futbolumuzu oynuyorduk ama bu sene, Şampiyonlar ligi hariç, ligde gerçekten iyi futbol oynamıyoruz ve saçma sapan puanlar kaybediyoruz. O yüzden çok umutlu olmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

quote:

Bizim iyi futbolla galip gelmemiz gerekiyor. Başka türlü biz kazanamıyoruz. Geçen senelerde kendi futbolumuzu oynuyorduk ama bu sene, Şampiyonlar ligi hariç, ligde gerçekten iyi futbol oynamıyoruz ve saçma sapan puanlar kaybediyoruz. O yüzden çok umutlu olmamak gerek.

öyle bir şart yok. alanyayı kötü futbolla yendik.

ben anlamıyorum arkadaş. diğer takımlar kötü futbolu hakemi bilmem nesini katıyor sizin kadar umutsuz değiller.

bu sene hakemlerle kaybettiğimiz puanlar olmasa şu halimizle bile liderdik. diğer takımların hiçbiri aman aman top oynamıyorki.

yok neymiş şampiyonluğu haketmemişiz. 3. olmayı haketmişiz bilmem ne...

geçin bunları abicim. sezon sonu şampiyon olduğumuzda buradaki 3. oluruzculara sağlam sövecem. inanmıyorsan da git gölge etme kardeşim. izleme takip etme. senin negatif pis enerjini çekmek zorunda mıyız?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

quote:

öyle bir şart yok. alanyayı kötü futbolla yendik.

ben anlamıyorum arkadaş. diğer takımlar kötü futbolu hakemi bilmem nesini katıyor sizin kadar umutsuz değiller.

bu sene hakemlerle kaybettiğimiz puanlar olmasa şu halimizle bile liderdik. diğer takımların hiçbiri aman aman top oynamıyorki.

yok neymiş şampiyonluğu haketmemişiz. 3. olmayı haketmişiz bilmem ne...

geçin bunları abicim. sezon sonu şampiyon olduğumuzda buradaki 3. oluruzculara sağlam sövecem. inanmıyorsan da git gölge etme kardeşim. izleme takip etme. senin negatif pis enerjini çekmek zorunda mıyız?

Ne negatif enerjisinden bahsediyorsun ya, sana mı soracağım takımı desteklerken?

Ben takımım kaçıncı olursa olsun desteklerim. Her sene şampiyon olacağız diye bir şey yok. Ha inşallah bu sene de oluruz ama realist olmak lazım hayalci değil. Şu anda takımın havası, oynadığımız futbol, ite kalka alınan galibiyetler ile şampiyon olma ihtimalimiz çok az gözüküyor.

Sen onu sezon sonu şampiyon olamazsa Şenol hoca gitsin diyenlere söyle
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.