Şimdi Ara

ŞAMPİYON OLACAĞIZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

quote:

quote:

Fener bu sene ilk 2'ye giremez,acı ama gerçek.

Yav he he.

Görürsün,görüşelim sene sonunda.

Sene sonuna gerek yok 10. hafta sizin üstünüzde olacağız.

Şu anda mantıklı düşünemiyorsun bence.Duygusal bir laf bu ettiğin.Fenerbahçe her sene ilk 2'ye girecek diye de bir şey yok.Arada ilk 2'den çıktığı oluyor.O da bu senelerden birisi olacak (bence.)

Karabük sizi 5lik ediyordu balına 1-0 aldınız. Çok farklı sanki durumunuz. GSli Cihat Arslan'ın takımını yendiniz diye mi bu özgüven? Bizim takım bütün yaz 3-5-2 çalıştı şimdi 4-3-3 oynuyoruz, Vitor kondisyon yüklemedi, Advoocat takimla 2 hafta idmana çıkamadı, 2 haftadır 11 kişi maç tamamlayamıyoruz, hakem rakibin kırmızısını vermedi üstelik savunmanın kalbi Kjær'ı haksız yere oyundan attı... Şimdi haftaya biz 3 puan alıp siz yenildiğinizde aynı şeyleri diyebilecek misin? İlk 2 hafta kazanamadık diye seviniyorsan Advoocat'ın Zenit'i şampiyon yaptığı yıl ilk 4 haftada yalnızca 5 puan aldığını belirteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaw he he biraderim genc yasta sacimizi doküyoz ak

• konuyu basket bölümüne açıcaktın
  • kayserinin çok fena bir fikstürü vardı böyle ekstra bir galibiyete ihtiyacı vardı adamların fener rakibini hafife mi aldı bilmiyorum 1 puan şu yönden iyi gs maçına daha iyi oynarlar
  • tm

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he.

Görürsün,görüşelim sene sonunda.

Sene sonuna gerek yok 10. hafta sizin üstünüzde olacağız.

Şu anda mantıklı düşünemiyorsun bence.Duygusal bir laf bu ettiğin.Fenerbahçe her sene ilk 2'ye girecek diye de bir şey yok.Arada ilk 2'den çıktığı oluyor.O da bu senelerden birisi olacak (bence.)

Karabük sizi 5lik ediyordu balına 1-0 aldınız. Çok farklı sanki durumunuz. GSli Cihat Arslan'ın takımını yendiniz diye mi bu özgüven? Bizim takım bütün yaz 3-5-2 çalıştı şimdi 4-3-3 oynuyoruz, Vitor kondisyon yüklemedi, Advoocat takimla 2 hafta idmana çıkamadı, 2 haftadır 11 kişi maç tamamlayamıyoruz, hakem rakibin kırmızısını vermedi üstelik savunmanın kalbi Kjær'ı haksız yere oyundan attı... Şimdi haftaya biz 3 puan alıp siz yenildiğinizde aynı şeyleri diyebilecek misin? İlk 2 hafta kazanamadık diye seviniyorsan Advoocat'ın Zenit'i şampiyon yaptığı yıl ilk 4 haftada yalnızca 5 puan aldığını belirteyim.

Dediğim,skorlardan bağımsız bir düşünce.Pekala Fenerbahçe de 2/2 ile başlayabilirdi.2/2 ile başlayıp,ligi çok kötü yerlerde bitiren nice takımlar var,bunlar konumuz değil.

Cihat Arslan ve Akhisar bize yatıyor yani?O zaman siz de Başakşehir'e yatıyorsunuz her sene.Akhisar'a da yatıyordunuz geçen yıl haricinde.Veya Gaziantep size yatıyor,son 10 maçta Fener 9 kez kazanmış,tek beraberlik geçen sene.Şansımız tutuyor işte Akhisar'a,bu kadar bu olay.Özgüven,camianın kenetlenmesinden,oynanmak istenen futboldan ve hocadan geliyor.Şu başkalarının başarısına/galibiyetine bok atma anlayışını bırak bir öncelikle.

Kondisyon,en iyi yaz kampında yüklenir.Bu temel oturtulamamışsa,sonrasındakiler toparlamada yeterli olamayabiliyor.

Karabük çok hazır takım,bunu bugünkü maçta da gördük.Ayrıca bize ön libero muhakkak gelecek,defansif problemlerimizin çoğunu çözecektir.

Kartın nesi haksız yahu,son adamı düşürdü kırmızı kart işte??

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Oyun umut veriyor.Hakem bizi doğradı ona rağmen iyi dayandık aynısı gs ye bjk ye olsa konya ve akhisar bunları sahaya diri diri gömerdi.Bu kendini adam sananlara bakmayın kafalarını kaldırıp konyayla berabere kaldıklarını bile göremezler

Geçen sezon Lord Joker bu sezon da sen

Şampiyon kim olur konuşmak için erken ama yine eğlence çıkacak gibi bakalım

• Geçen hafta topal bu hafta kjaer kırmızı görmeseydi maçlar bizimdi. Futbol şansızlığı. Ama takım istekli teknik adam korkusuz. Ayı Volkan'a da diyecek söz bulamıyorum. Ama bu takım vitorun takımından iyi ve daha iyi olacak.

• Eğer gereken yerlere nokta atışı transferler yapılmazasa değil şampiyonluk, ilk 3 bile zor.

• bu takımı ersun yanal döneminden bu yana böylesine istekli görmemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Adam 10 kişiyken iki forvet alıyor Vitor olsa Souza + Kadleci alıp 8-1-0 oynatırdı. Ben bu adama güveniyorum arkadaş. Ben bu sene bu takıma güveniyorum. Bir orta saha alırlarsa bu takım şampiyon net.

yazık yaw acıyorum sizlere
  • Zor dostum zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Watford Dynamite

quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Adam 10 kişiyken iki forvet alıyor Vitor olsa Souza + Kadleci alıp 8-1-0 oynatırdı. Ben bu adama güveniyorum arkadaş. Ben bu sene bu takıma güveniyorum. Bir orta saha alırlarsa bu takım şampiyon net.

yazık yaw acıyorum sizlere

Yaw

YAW

Y A W

Xdeee'yi unutmuşsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.