Şimdi Ara

Şampiyon iadeyle alakalı acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iade haklarım gecen ay bitti.Sonra 3150 ıp akali aldım aslında güzel ama 19 lvlde alıp hata yaptım simdi 20 oldum rün dizicem ama ıp yok akaliyi nasıl iade edebilirim destekle konussam iade ederlermi?Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bomshack -- 1 Şubat 2014; 22:32:31 >

• iyade
    iyad
    iya
    iy
    i
    iy
    iya
    iyad
    iyade
  • Kanayan yara iade hakkın bittiyse geri gelmez. Oyna ip biriktir ve rün diz olay bu.
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    Rp ile alınanlar destekle konusunca kabul edilirse geri veriiliyormus belki aynısı ip'dede vardır diye düşünmüstüm.
  • bunu soran 57838748734. kişisiniz malesef iade hakkın bittiği zaman daha iade edemezsin
  • Deathlessss kullanıcısına yanıt
    http://www.lolrehber.com/konular/champ-geri-verme.html Peki bu sayfadaki ne destekle konusunca iade edebiliyormuşuz !?'?!?
  • Supporta talep aç.
  • supporta talep aç sor ama bana kalırsa iade hakkın bittiğinden dolayı vermezler yinede.

ayrıca daha yeni 20 olmuşsun ve tüm iade haklarını kullanmışsın yuh diyorum
  • Bomshack kullanıcısına yanıt
    20. levelde 3 iade hakkı ? iyimiş.
    iade hakkın bittikten sonra şampiyona rework gelmedikçe ya da ağır bir nerf gelmedikçe geri iade etmezler.

ama insaflı bir support gelirse ve sende yeni 20 level oldum, rün dizmek istiyorum ama oyuna yeterince giremiyorum o yüzden ip sıkıntım var ve rünler için akaliyi iade ederek rün sayfası yapmak istiyorum vs yazarsan bir umut var. denemekten zarar gelmez
  • Unut sen ''iyade'' etmeyi. Hiç bir şekilde ''iyade'' edemezsin hakların bittiyse artı gidip oyun oyna ip biriktir al rünlerini
  • Bende Rengar ı iade etsem kabul ederler mi acaba hiç bir işlevi yok nerften sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

iade hakkın bittikten sonra şampiyona rework gelmedikçe ya da ağır bir nerf gelmedikçe geri iade etmezler.

ama insaflı bir support gelirse ve sende yeni 20 level oldum, rün dizmek istiyorum ama oyuna yeterince giremiyorum o yüzden ip sıkıntım var ve rünler için akaliyi iade ederek rün sayfası yapmak istiyorum vs yazarsan bir umut var. denemekten zarar gelmez

Ben 10 levelda 1 kez ashe ve 2 kez nidalee iade ederek kullandım

• geçmiş olsun
  • bence lol ne bilmiyorsun sen level 20de iade ne ya
  • Akali iade edilir mi hiç? Anlaşılan zaten boşa harcamışsın haklarını. 11 haftada birikir rün paran boşuna uğraşma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolTigerJoo

quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

Ben 10 levelda 1 kez ashe ve 2 kez nidalee iade ederek kullandım

Ben Kayle iade etmistim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.