Şimdi Ara

Şampiyon Gs Olacak Tahriklere Kapılmayın ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Magilum

quote:

Orijinalden alıntı: ERASER047

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

haram zıkkım olsun öyle şampiyonluk

Neden?

Normal sezonu şaibesiz şampiyon bitirip, Fener'e bir şans daha verildiği için mi? Diğerleri "helal" mi bir düşün.

Yorumlarına bakıyorum çok gerginsin.

Kim gergin bilmemde sizin oldugunuz kesin olurda kaybederseniz zemin hazirliyorsunuz baska birsey degil taktiniz kafayi bize araba carpsa bizden bileceksiniz yeter be kardesim en ufak,konuda alakasiz konuda mutlaka fenerbahce varr asil paranoya sizde var dava boyunca her dedigimizle dalga gecende sizdiniz simdi ne karae ciksa fbde fb yeter kaedesimbuortamda hayatta kendimizi sorgulamayiz her gidenin copu ustumuze kaliyor ondan sonrada fbsen kendini sorgula yok oyle yagma

Öncelikle yazdıklarından hiç bir şey anlamadım. Anlaşılan dolmuşsun bana patladın.

Normal sezonu şampiyon bitiren biz değil miyiz? Evet. Play-off sonucunda Fenerbahçe'nin şampiyon olması bu gerçeği değiştirir mi? Hayır. Şu yorumlara bakarsak kim kaybetme ihtimaline göre zemin hazırlıyor sen söyle. Ayrıca ben davanızla ilgili neyle dalga geçmişim forumda bir mesajımı bulup gösterir misin?

Böyle yorumlara böyle cevaplar.

quote:

trabzonspor'un seyircili oynacağı tek maçın fenerbahçe maçına denk gelmesi nasıl bir tesadüftür?

ayarlanmış şampiyonluğunuz hayırlı olsun galatasaray

quote:

bjk'nin kırmızı kart cezaları yine fener maçında bitiyor. tesadüfe gel sen tesadüfe

1-2 yerde daha mesajini gordum ondan cevap yazdim senin icin degil yalniz genel olarak yazdim yani kisaca anlatmak istedigim sey su bu ulkede kotu alinan bir kararda biz sorumlu tutuluyoruz bu cok yanlis playoffu bize cikarmadilar tarafli bir yani yok sirf cimriturk para kazansin diye getirildi zaten cogu fenerlide karsi bu sisteme bugun size yarin bize seneyede bu meret devam edecek galiba ondada biz sampiyon vgidersek kaybedersek ne klacak onu dushnuyor musunuz siz surekli fener fener biktik artil bu sistem yalniz size degil belkide gelecekte bize vuracak birazda gelecege yonelil dusunun sadece simdiyi degil dava konusunu ornek olarak verdim diyorum zaten sacma sapan bir sistem yani demem o ki her seyi bizim ustumize yikmayin biraz dusunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fikstür ne tesadüfse kadıköye son maç gelicek şekilde çekildi.. Ne tesadüfse artık.
    Ki bi tesadüf daha sahaya evdeki çocuğunu bile fırlatıcak kadar gözü dönmüş trabzonun cezası Fener maçında bitmiş oluyo.. Fenerasyon çalışmış dimi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neden?

Normal sezonu şaibesiz şampiyon bitirip, Fener'e bir şans daha verildiği için mi? Diğerleri "helal" mi bir düşün.

Kim gergin bilmemde sizin oldugunuz kesin olurda kaybederseniz zemin hazirliyorsunuz baska birsey degil taktiniz kafayi bize araba carpsa bizden bileceksiniz yeter be kardesim en ufak,konuda alakasiz konuda mutlaka fenerbahce varr asil paranoya sizde var dava boyunca her dedigimizle dalga gecende sizdiniz simdi ne karae ciksa fbde fb yeter kaedesimbuortamda hayatta kendimizi sorgulamayiz her gidenin copu ustumuze kaliyor ondan sonrada fbsen kendini sorgula yok oyle yagma

Öncelikle yazdıklarından hiç bir şey anlamadım. Anlaşılan dolmuşsun bana patladın.

Normal sezonu şampiyon bitiren biz değil miyiz? Evet. Play-off sonucunda Fenerbahçe'nin şampiyon olması bu gerçeği değiştirir mi? Hayır. Şu yorumlara bakarsak kim kaybetme ihtimaline göre zemin hazırlıyor sen söyle. Ayrıca ben davanızla ilgili neyle dalga geçmişim forumda bir mesajımı bulup gösterir misin?

quote:

trabzonspor'un seyircili oynacağı tek maçın fenerbahçe maçına denk gelmesi nasıl bir tesadüftür?

quote:

bjk'nin kırmızı kart cezaları yine fener maçında bitiyor. tesadüfe gel sen tesadüfe

1-2 yerde daha mesajini gordum ondan cevap yazdim senin icin degil yalniz genel olarak yazdim yani kisaca anlatmak istedigim sey su bu ulkede kotu alinan bir kararda biz sorumlu tutuluyoruz bu cok yanlis playoffu bize cikarmadilar tarafli bir yani yok sirf cimriturk para kazansin diye getirildi zaten cogu fenerlide karsi bu sisteme bugun size yarin bize seneyede bu meret devam edecek galiba ondada biz sampiyon vgidersek kaybedersek ne klacak onu dushnuyor musunuz siz surekli fener fener biktik artil bu sistem yalniz size degil belkide gelecekte bize vuracak birazda gelecege yonelil dusunun sadece simdiyi degil dava konusunu ornek olarak verdim diyorum zaten sacma sapan bir sistem yani demem o ki her seyi bizim ustumize yikmayin biraz dusunun

@Thomas Anderson'ın alıntıladığım saçma cevapları gibi Fenerbahçe aleyhine de bir sürü yazılar yazılacaktır. Ayrıca Play-Off'un Fenerbahçe için ayarlanmış bir şey olduğunu düşünmüyorum ben de tabii ki; digitürk varken, tüpçüler varken sizin bizim ne haddimize. Benim şu forumda tek garezim yukarıda yazılarını alıntıladığım arkadaş gibilerine, ona göre de cevap veririm tabii.. Yarım asırlık ligi bu sene Galatasaray lider tamamlamış, üzerine play-off diye eski köye yeni âdet getirmişler ona da eyvallah demişiz, adamın dediklerine bak: "yok haram olsun öyle şampiyonluk, yok beşiktaş'ın kartları, yok seyircisiz saha". Sanki hepsini Galatasaray ayarlamış gibi, Volkan'a çakıyı biz aç demişiz gibi, Egemen'e biz kırmızı gör demişiz gibi yorumlar yapmış. El-insaf. Bana laf yetiştireceğinize biraz da kendi içinizdekileri mantığa davet edin. Sanki her şey lehimizeymiş gibi, bir de Trabzon'un şampiyonlar ligi şansı varken bize yatacağını söyleyenler var ki onlarda ayrı bir kafadalar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neden?

quote:

quote:

@Thomas Anderson'ın alıntıladığım saçma cevapları gibi Fenerbahçe aleyhine de bir sürü yazılar yazılacaktır. Ayrıca Play-Off'un Fenerbahçe için ayarlanmış bir şey olduğunu düşünmüyorum ben de tabii ki; digitürk varken, tüpçüler varken sizin bizim ne haddimize. Benim şu forumda tek garezim yukarıda yazılarını alıntıladığım arkadaş gibilerine, ona göre de cevap veririm tabii.. Yarım asırlık ligi bu sene Galatasaray lider tamamlamış, üzerine play-off diye eski köye yeni âdet getirmişler ona da eyvallah demişiz, adamın dediklerine bak: "yok haram olsun öyle şampiyonluk, yok beşiktaş'ın kartları, yok seyircisiz saha". Sanki hepsini Galatasaray ayarlamış gibi, Volkan'a çakıyı biz aç demişiz gibi, Egemen'e biz kırmızı gör demişiz gibi yorumlar yapmış. El-insaf. Bana laf yetiştireceğinize biraz da kendi içinizdekileri mantığa davet edin. Sanki her şey lehimizeymiş gibi, bir de Trabzon'un şampiyonlar ligi şansı varken bize yatacağını söyleyenler var ki onlarda ayrı bir kafadalar.

O arladasin yazdigina baktim o konuda haklisin cok abartmis gwrcekten ben sadece butun faturalarin fenerbahceue kesilmesine karsiyim bu tum takimlara yapilanbir kotuliktur sadece sizin bolumunuzde olsun forum genelinde olsun bir gubah kecisi ilan edoldik ona kizginim birazda bu playoffu bize getirdiler saniyorlar ama hayir seneye ya bizimde basimiza gelirse ne olacak ben bunu sorguluyorum yoksa sizinle sorunum yok yanlis anlasilma olmain

• Son maçta belli olursa şampiyon süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

son mac sampiyonluk maci olursa varya yemin ederim kalp dayanmaz ölurum.

o maç bitmezki..
  • Ayrica o seyircisiz mevzusunu bende sorguluyorum ama karsi cikmak gibi bir sacmalik yapmam yanlis anlasilmasin gs bolumunde bizim aleyhimizde seyircisiz macla ilgili cok fazla abartildigi icin
  • ey cemat-i müslimin başımızda aykut hoca hazretleri varken kimse şampiyonluk beklemesin..şüphesiz o herşeyin içine eden ve korkak oynatandır..
  • Son maça kalırsa şampiyonluk, mümkünatı yok kaybetmeyiz.Ama son maça kalacağını zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx

ey cemat-i müslimin başımızda aykut hoca hazretleri varken kimse şampiyonluk beklemesin..şüphesiz o herşeyin içine eden ve korkak oynatandır..

Yaptıkları ve yapmaya çalıştakları bizleri günaha sokmak içindir. Bizler onun yaptıkları ve yapacakları için kendimizi günaha karşı korumalı, sürekli tövbe etmeliyizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Asıl Galatasaray şampiyonluğu kaçırırsa şamatayı görün siz

Neyin şamatası ? Ne yapalım Federasyona küfür ederiz durmadan.Bizim elimizde mi sanki playoff nrmal şartlarda 3 hafta önce garantiliyorduk.
    34 hafta mı daha sağlıklı sadece 6 hafta mı sakatlık,bir formsuzlukla tüm emeklerin gidiyor..
  • nedense trabzonun seyircisiz maçları bize denk gelmemiş.Garip
  • son maç 6-0 fenerindir,

beyler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

quote:

Neyin şamatası ? Ne yapalım Federasyona küfür ederiz durmadan.Bizim elimizde mi sanki playoff nrmal şartlarda 3 hafta önce garantiliyorduk.
    34 hafta mı daha sağlıklı sadece 6 hafta mı sakatlık,bir formsuzlukla tüm emeklerin gidiyor..

ben demiyorum ama şöyle diyenler de var. bana da mantıksız gelmiyor aslında.

" bazı takımlar play-offlara güvendi o yüzden fazla yüklenmedi. puan kaybı olduğunda "play-off'a kalalım fark zaten yarıya düşecek" düşüncesindelerdi.
    o yüzden rahat davrandılar, play-offlar olmasa daha fazla yüklenirlerdi. "

bu olay ligin ortasında getirilse federasyona küfür etmenizi anlarım ama lig başlamadan önce getirilen bir karar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Yalnız var ya son haftalarda Fb taraftarı öyle büyük totemler yapıyor ki korkmaya başladım artık.

the totem has been defused.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Yalnız var ya son haftalarda Fb taraftarı öyle büyük totemler yapıyor ki korkmaya başladım artık.

the totem has been defused.

We'll see.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

quote:

Bana göre bu senin şampiyonu sizsiniz.Playoff hikaye... Empati yapmak lazım.. İyi oynadınız hak ettiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmdat Çekici

atam totem ben seni

• La yalnız olur da son maça kalırsa şampiyonluk ve eğer biz olursak Kadıköy'e gömerler bizi

Hay Melo ortalıkta gördüğünü parçalar bir o olur
  • Artık Bu Konuyu Hortlatmanın Zamanı Geldi
    İlk Söylediklerim Gçeerli
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.