Şimdi Ara

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
3.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    Evet çok haklısınız. Rakiplerimiz Barça ve Madrid seviyesinde futbol oynuyorlar. Özellikle son haftalarda hakem tarafından çok fazla doğrandılar. Bizse ancak hakemlerle galibiyet alabiliyoruz. Beşiktaş'ın kalecisi şu an dünya listesine ilk 10'a girebilir seviyede. Aynı şekilde Fenerbahçe'de ki genç yıldız Lens'i 100m euro gibi bir fiyata satıp takımı baştan aşşağı yenileyebilir. Bizse kiralık oyunculardan medet umuyoruz.
  • mesajimiz bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce söyledim yine söylüyorum bu sene şampiyonuz . Akhisar maçı takımın şampiyonluk havasına girmeye başladığının habercisidir. Geçen haftaki mağlubiyet bize çok iyi bir ders oldu.

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız !
  • ...İyi gün taraftarlarını, hamzacı terimci türk sevici...

Galatasaray - Akhisar maçını izleyen kişi sayısı 11 bin.

Hamzacı nedir, Terimci nedir? Türk sevici nedir? Taraftarı neden bu şekilde ayırıyorsun?

Terim ile 2 sezon destan yazarken, yukarda paylaştığun resimde Sneijder'in yakasındaki 4. yıldızı Hamzaoğlu ile takıp diğer kupaları da müzemize götürürken ne yapıyordun?

Bu adamlara ağzına geleni söyleyip ligi 6. bitiren Riekerink için destek olmamızı istemen ne kadar mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

...İyi gün taraftarlarını, hamzacı terimci türk sevici...

Galatasaray - Akhisar maçını izleyen kişi sayısı 11 bin.

Hamzacı nedir, Terimci nedir? Türk sevici nedir? Taraftarı neden bu şekilde ayırıyorsun?

Terim ile 2 sezon destan yazarken, yukarda paylaştığun resimde Sneijder'in yakasındaki 4. yıldızı Hamzaoğlu ile takıp diğer kupaları da müzemize götürürken ne yapıyordun?

Bu adamlara ağzına geleni söyleyip ligi 6. bitiren Riekerink için destek olmamızı istemen ne kadar mantıklı?

Allah aşkına Riekerink geldiğinde takım kaçıncı sıradaydı,ne mental gücü vardı da 6. bitirdi dedin şimdi?O dönemi kıstas olarak mı baz alacağız?
  • Riekerink once fbyi yenip ztk aldi sonra aman aman sisirilen bjkyi super kupada yenip kupayi aldi en kotu sezonumuzda hemen sallamayin iyi gun taraftari olmayin ztk almasak 2 sene yoktuk avrupada

• Riekerink hamzanin enkazını aldı. O enkazla önce bizi 1 sene etkileyebilecek bir kupayı Fenerden aldı. Yetmedi üstüne sözde "barça" yı yenip bir kupa daha ekledi.

Hamzanın en ufak bir katkisi olduğunu düşünmüyorum. Hatta yararından çok zararı oldu. Sırf sevmiyorum diye açıklama yaptığı koskoca SNEIJDER'i kesebilmek için kazma burağı forvet arkası oynatmaya çalıştığı günler çok uzun değil. Çok sevdiği umutun gol orucu süresinde devlet kurulup yıkılıyor. Orta saha sorunu da çok iyi çözdü önce hepsini veto etti sonra Jem e talip. Eğer amacı selcugun yerini 1 sene daha garantilemekse çok doğru yaptı tebrik ediyorum. Şimdi gelip para filan deme yok paraya Tolgayı aldık yaptıklarını gördük (bayagidir yok ortalıkta selcuk yedek kalmamak icin topuğuna sıkmadı umarım ).

Ve terimin abartildiginin 100 de 1 i kadar etmeyeceğini düşünüyorum. Umarım florya kapısından içeri girmez birdaha. Yılmaz Vural'ın da eline verseniz Hagi yi Taffarel i o da alır UEFA yı. Sneijderi Drogbayı Muslerayı verirseniz o da costurur şl de. Taktik bilgisi 0 o yok bu yok. Tek yapacağı taktik maktik yok bam bam bam. Eee? Gidip kişisel gelişim kitabı yazsın o zaman.

Bunlara rağmen gelipte hazma hazma terim terim diye boş yapan selcugu savunmaya çalışıp "ömö söbrö yöröğöylö öynöyör" diyen olursa ben terimci de derim yerli sevici de. Yalvarıyorum bu tür kişiler ya beygir gözlüklerini çıkartsın yada elini ayağını çeksin forumdan.

• https://forum.donanimhaber.com/sampiyon-cimbom-yazdiracagiz--105045255#105045255?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Yukarıdaki konuyu açan kişi olarak şuan rahatsız olmuyor musun yazdıklarından?

Hamzaoğlu'nin görevine son verildiği zaman durumumuz nasıldı, lig bittiğinde nasıldı? Riekerink, Hamzaoğlu'ndan mı aldı görevi yoksa Denizli'den mi? Riekerink'in son 39 maçtaki performansını nasıl değerlendiriyorsun?

Geçen senenin istatistikleri: ( Burak yarım devre oynadı )

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız !

başı çeken adamlar, saydırdığın isimlerdi yani. Yine de Selçuk'u savunan ben değilim, ilk 11 de banko oynatan Rieknerink değil de kimdir? Burak yerine alınan isim Eren Derdiyok, Burak kadar takıma katkı verebiliyor mu?

Stadın %18 'i dolu. İçinde bulunduğum geri kalan %82'i ise Dursun Özbek ve Riekerink'ten umudunu kesmiş olanlar.

Terim zamanı, Hamzaoğlu zamanı bu takım bi hava yakalamıştı, rakiplerimize göre kadro üstünlüğümüz vardı. Şuan böyle değil.

NOT: Hagi, Taffarel ve ya Yılmaz Vural UEFA'yı alırdı diyecek bi futbol görüşüne sahipsin.

• Denizli nin yaptığı Taffarel'in 2 td arasında yaptığı görevden farkı yok.

Bende isterim dünya çapında kabul görmüş TAKTIKSEL BILGISI OLAN , HUCUM FUTBOLU OYNATACAK bir teknik direktör ama Riekerink in yerine gelecek adamlar onun 10 katı maas alıp hamzadan farksiz olacak Türk tdler olacak.

Selçuk ve Burak için maçları izlemeni tavsiye ederim. Zaten gerekli cevabı sana geçen seneki maçlar verecektir.

Ben Eren'i de istememiştim. Ayaklarını iyi kullanan bitirici ve iyi pas yapan bir forvet istemiştim. Rize maçında helal olsun yedirdi dediklerimi dedim ama suan beni şaşırtmadı. Umarim toparlar kısa zamanda.

Terimle hamzayla alakasi yok durumun. 4. Yıldız var işin ucunda tabiki kenetlenecek takım ve taraftar. Belkide geçen sene 2 kupayida böyle kazandık, bilemeyiz.

Aynen öyle sözümün arkasındayım . Çok sevdiğiniz terim ve hamza İngiltere ve Ispanya gibi ülkelerde 3. liglerde bile td olamazlar.

• Sözlerinin arkasında durmanı takdir ettim, sezon sonu zevkle uplayacağım konunu.
  • Yav he he he...
  • Umarım şampiyon olduğumuzdan uplarsında ikimiz de mutlu oluruz .

• quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Umarım şampiyon olduğumuzdan uplarsında ikimiz de mutlu oluruz .

Şampiyon olamazsak uplamam, kimseye laf sokmak için foruma girmiyorum.

Ama sözüm var, Özbek yönetiminde Riekerink başında bu takım şampiyon olursa sınırsız çizeceğim kendimi.
  • Yazdiramadi
  • Ve tükenmez kalem tükenir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivri Biber

Şaka maka Beşiktaşlılar ciddi ciddi 2 sene üstüste şampiyon olacaklarını mı sanıyor ?

Beşiktaş en son 2 sene üstüste şampiyon olduğunda (24 sene önce) bu konudaki Beşiktaşlıların hiçbirisi yoktu, bu ne cesaret

Muhahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

zaten telekomda bjk maçı 3 puan cepte ama rakiplerimiz çok bjk+hakemler ile mücadele edeceğiz biz winner takımız elbet bunun da üstesinden geleceğiz

Telekomda gs maçları banko cepte.

• Junior91 kullanıcısına yanıt
    ☆☆☆☆ GS diyeceksin. Ve lyon maçında üzülmeye hazırlansan iyi olur o kupayı bu ülkeye galatasaraydan başkası zor getirir. GS ve FB eski haline dönsün BJK özüne dönüp üçüncülük yarışı vermeye başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Umutla bekleyin o gunleri. Beklerken de bol bol hakanli arifli maclarinizi izleyin. Ozunuzu ve teselliyi orda bulursun.

Sizin gibi 7 yıl beklemeyeceğimiz kesin.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.