Şimdi Ara

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız ! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
3.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bruma dışında hücum planı olmayan gs mi şampiyon olacak. Stoperleri bizimkilerden sorunlu, orta sahalarının dinamosu tolga bizim eski velinin 10da biri etmez. Eren derdiyok yerden oyunda çok etkisiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

İyi gün taraftarlarını, hamzacı terimci türk sevici trolleri ve diğer diğer takımlıları takmayın. Verilmeyen 2 penaltı, ofsayttan yenilen gol ve son 1 haftada futbol değil zaman geçirme antremanı yapmış rakibe karşı yapıcaz birşey yoktu. Kalbine kurşun yemişçesine sahayı sürünerek terk edip çizgiyi geçtikten sonra turp gibi ayağa kalkıp girmeyi bekleyen hangisiyse onu saymıyorum bile. Sakin olup mayısı bekleyin .

Sen futbol izleme. Gol ofsayt değil. Semih ve Cavanda golde ne yapmış ona bak!!! Sen GS sın. Bruma, şino, poldi varken kapanan rakibi açarsın. Frikikle, kornerle açar gene açarsın şu çöp Trabzon'u. Defansında Cavanda ve Semih gibi vitaminsizler varken kapanan takımlara çok puan veririz biz!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilmeyen penaltı dediğin ilk yarıda poldiye yapılan hareket mi? Yapma etme hocam öyle basit penaltı mı olur? Golde ofsayt değil, bence Gs ın hiçbir bahanesi yok Ts bu kadar kötü haldeyken kendi evinde kazanması gerekiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Bruma dışında hücum planı olmayan gs mi şampiyon olacak. Stoperleri bizimkilerden sorunlu, orta sahalarının dinamosu tolga bizim eski velinin 10da biri etmez. Eren derdiyok yerden oyunda çok etkisiz.

tabi canım ptt takımıyız ya az bile söylüyorsun la 2 ay önce kupa aldık sizden boş yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Bruma dışında hücum planı olmayan gs mi şampiyon olacak. Stoperleri bizimkilerden sorunlu, orta sahalarının dinamosu tolga bizim eski velinin 10da biri etmez. Eren derdiyok yerden oyunda çok etkisiz.

Tolga sizin ortasahayı donunda sallandırır.1 maç kötü oynadı diye sallama.Çok bir halttınız madem yenseydiniz sahanızda.Hakemle beraberliği zor kurtardınız hala konuşuyorsunuz.

Tolganın eş değeri Necip. Atiba ile İnler in yanına adı bile yazılamaz.
  • egemena E kullanıcısına yanıt
    Peki .
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Biri ilk yarı diğeri ikinci yarı. İlki bile verilebilecek bir pozisyondu bence ki 2. sinde çok güzel bir hareketle yere serdi aynı hareketi sokak kavgalarında filan kullanıldığına şahit oldum güzel bir taktik ne rakip ne kadar cüsseli olursa olsun o hareketle yere serebilirsiniz. Yapıcak birşey yok 3 puan kaybetmekle şampiyonluk yolundan olunmaz heleki bu zamanda. 2. yarı orta sahanın bizim tarafına kaç kez geçebildiler Muslera'nın adını bile duymadım doğru düzgün direkten dönen toplar kaçanlar hava topları kalecinin çıkarttığı Bruma ve Tolga'nın şutları hani harbiden olmayınca olmuyorluk bir maçtı.
  • u.r.k. U kullanıcısına yanıt
    15 milyon poundluk oğuzhan > ronaldinho.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

quote:

Tolga sizin ortasahayı donunda sallandırır.1 maç kötü oynadı diye sallama.Çok bir halttınız madem yenseydiniz sahanızda.Hakemle beraberliği zor kurtardınız hala konuşuyorsunuz.

Oğuzhan'a 55 milyon pound diyen adamlar Tolga'yı beğenmiyor.Milli takıma alınca hepinizin çıldırmasından belli kıskançlığınız zaten.Git kendin gibi Bjklilere yedir bu palavraları.Zamanında Kerim Frei, Bruma'dan iyi demiş futbol cahillerisiniz, her gün daha çok saçmalamayı başarabiliyorsunuz.Tebrik etmek lazım gerçekten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

quote:

Oğuzhan'a 55 milyon pound diyen adamlar Tolga'yı beğenmiyor.Milli takıma alınca hepinizin çıldırmasından belli kıskançlığınız zaten.Git kendin gibi Bjklilere yedir bu palavraları.Zamanında Kerim Frei, Bruma'dan iyi demiş futbol cahillerisiniz, her gün daha çok saçmalamayı başarabiliyorsunuz.Tebrik etmek lazım gerçekten.

Oğuzhan la Tolganın pozisyonu aynı değil. Oğuzhanı Selçukla karşılaştırman lazım ki Oğuzhan Selçuktan daha iyi durumda. Tolganın pozisyonundakiler Atiba-İnler- Necip bunlardan ancak neciple yarışır. Atiba ile İnler milli takımda oynasalar zaten Tolga milli formayı göremezdi.

Evet siz Bruma kazık adam olmaz Terimin kazığı 5 e 10 a satalım zarar etmeyelim derken Frei ligte maç çeviriyordu. Ama bu sene Bruma çalımlara başlayınca hemen 15 ti 50 milyon oldu demelere başladınız.

Beşiktaş Oğuzhanı gözden çıkarsa Fenerle kapmak için yarışa girersiniz.
  • u.r.k. U kullanıcısına yanıt
    Oğuzhan la Tolga nın yeri ayni degil ha . Asıl komedi selçuk ile mi karsilastiralim? Tolga ve Selçuk yan yana oynuyorlar ve mevkileri ayni degil .Şu an bende selcuktan iyi durumdayim. Diarra milli takimda oynasa Tolga formayi göremezdi .
    [simage]
    https://store.donanimhaber.com/71/bd/96/71bd963100a4e741601064f54bd42b15.jpg[/simage]

Bruma balonu dimi şu an bizi tasiyan Yasin . Bruma nin fiyati hakkinda bizim birsey dememize gerek yok daha ispanya dan doğru duzgun istatistigi olmadan gelmisken en son gelen teklif 17.5 m euro idi . Birde sezon sonu gör.

Küçük maçların küçük oyuncusu oguzhan icin yarisa gireriz evet .

Besiktaslilari anlamak gercekten zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Oğuzhan la Tolga nın yeri ayni degil ha . Asıl komedi selçuk ile mi karsilastiralim? Tolga ve Selçuk yan yana oynuyorlar ve mevkileri ayni degil .Şu an bende selcuktan iyi durumdayim. Diarra milli takimda oynasa Tolga formayi göremezdi .
    [simage]
    https://store.donanimhaber.com/71/bd/96/71bd963100a4e741601064f54bd42b15.jpg[/simage]

Bruma balonu dimi şu an bizi tasiyan Yasin . Bruma nin fiyati hakkinda bizim birsey dememize gerek yok daha ispanya dan doğru duzgun istatistigi olmadan gelmisken en son gelen teklif 17.5 m euro idi . Birde sezon sonu gör.

Küçük maçların küçük oyuncusu oguzhan icin yarisa gireriz evet .

Besiktaslilari anlamak gercekten zor.

Tolga 5 numara Oğuzhan 8 numara pozisyonunda oynuyorlar. Tolga rakip atağını keser Oğuzhan defanstan topu ileri taşır. Yıllardır Selçukun aldığı her toğu yana geriye oynamasına alıştığınızdan 8 numaranın görevini bilmemeni anlıyorum. Beşiktaşta Tolganın görevi Atibada.

Bruma 2 sene önce ve geçen sene balon gözüyle bakılıyordu sanırım sen takım kötü gidince diğer spor dallarıyla ilgilenmeye başladın. 17,5 m euro teklif gelseydi zaten satardınız. Bu sene çok iyi başladı ama Türkiye ligindeki hiçbir oyuncuya o kadar para vermezler.
  • muslera cok iyi adı batsın
    bruma quaresmanın korkutanı
    eren top gelmiyor yoksa leblebi
    podolski topa vuramasın yeter
    gerisi türkiye için standart fazlaları var eksikleri yok işte geriye kalanları bu 3 adamı oynatsın muslera kendi oynuyor zaten herneyse gs sampiyon olur veya olmaz ama sampiyonluk yarısında olur kandırmayalım kendimizi keza fenerbahcede aynı sekilde su defans yapma sacmalıgından vazgectikleri an anadolu kulupleri köylerine dönsün kümede kim kalcak yarısı yapsınlar

• quote:

quote:

Senin oyuncu karşılaştırmalarında ciddi derecede bozukluk var. Ya kıyaslamayı bilmiyorsun ya da aşırı fanatizmin gölgelerinde kaybolup gidiyorsun. Bir zamanlar Gökhan Töre ile Olcan ı kıyaslayıp Olcanın Töreden iyi olduğunu söylüyordun. Yasinin de Quaresmadan iyi olduğunu söylüyordun. Şimdi de daha dünkü Tolgayı tüm ortasaha ya bedel görüyorsun. Aşırı fanatizm bu olsa gerek.

Ciddi ciddi soracağım Gomezle Burak veya Gomezle Umut u kıyaslayıp ikisinden birininin Gomezden iyi olduğunu düşündün mü? Merak ettim biraz merakımı gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • züğürt tesellesi...
    düşme hattındaki herifler garanti gördüğün maçta sahandan 3 puanı alıp gitti.

•  Şampiyon Cimbom Yazdıracağız !
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

quote:

Senin oyuncu karşılaştırmalarında ciddi derecede bozukluk var. Ya kıyaslamayı bilmiyorsun ya da aşırı fanatizmin gölgelerinde kaybolup gidiyorsun. Bir zamanlar Gökhan Töre ile Olcan ı kıyaslayıp Olcanın Töreden iyi olduğunu söylüyordun. Yasinin de Quaresmadan iyi olduğunu söylüyordun. Şimdi de daha dünkü Tolgayı tüm ortasaha ya bedel görüyorsun. Aşırı fanatizm bu olsa gerek.

Ciddi ciddi soracağım Gomezle Burak veya Gomezle Umut u kıyaslayıp ikisinden birininin Gomezden iyi olduğunu düşündün mü? Merak ettim biraz merakımı gider

Allah'ın palavracısına bak, Yasin'in performansı iyi demişimdir dediysem sende onu cımbızla çekmişsindir.Quaresma döneceği zaman siz mızmızlanırken ben sizin taraftardan çok katkı vereceğini söylemiştim.Tolga'nın performansı gayet iyi, kıskandığınız da açık.Bir daha bana söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yazarsan aynı şekilde karşılığını alırsın haberin olsun.Adam o kadar kinlenmiş ki iftirada atıyor.Acıdım valla gece gece.

• quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız !

Galatasaraylıların yanına git öğretsinler ne olduğunu.Dünyayı renksiz gördüğünü iddaa eden tipler cimbomla dalga geçiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız !

Galatasaraylıların yanına git öğretsinler ne olduğunu.Dünyayı renksiz gördüğünü iddaa eden tipler cimbomla dalga geçiyor.

Oooo Rai kardeşim beni hiç boş geçmez zaten :) İlk başta sana çok sinir oluyordum ama sonraları atışmaların olmazsa bu forum çekilmiyor :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

quote:

Allah'ın palavracısına bak, Yasin'in performansı iyi demişimdir dediysem sende onu cımbızla çekmişsindir.Quaresma döneceği zaman siz mızmızlanırken ben sizin taraftardan çok katkı vereceğini söylemiştim.Tolga'nın performansı gayet iyi, kıskandığınız da açık.Bir daha bana söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yazarsan aynı şekilde karşılığını alırsın haberin olsun.Adam o kadar kinlenmiş ki iftirada atıyor.Acıdım valla gece gece.

Yav devlet su işleri bırak bu işleri. Basbayağı savundun Olcanı ve Yasini. Gene fanatizme kaçıyorsun sonra bana palavracı diyorsun. Şimdi de kalkmış dünkü çocuğu bizlere savunuyorsun. La Messi Beşiktaşa gelse Selçuğu kesemez dersiniz, yedek kulübesinde bekler dersiniz. Nasıl olsa bahane çok.

Ayrıca kişi kendinden bilir işi. Kin tutmak ve kibir kusmak sizin işiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.