Şimdi Ara

Şampiyokluk esas şimdi geldi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 6 maçı maçı kazanmamız için bu maçı kaybetmemiz gerekiyordu. Başakşehiri elbet yeneceğiz. Malatya, Göztepe, Akhahisar,Alanya bu maçlar çantada keklik. Beşiktaşa ise hiç kafa yormayın o da cepte. Ancak Gençleri geçseydik son 6 maçı full çekemezdik. Bu mesajım burada kalsın. İsteyenle 10 bin tl sine kadar iddaya giriyorum. Galatasarayı ve Fatih Terimi tanıyın arkadaşlar. Bu burada kalmaz. Yemin ederim Gençler kazansın istedim. Artık kredimiz bitti 6/6 geliyor.

Edit new: güncel kaldı 1. ancak işler değişti gibi göztepe maçında zar zor beraberlik alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gryp2100 -- 12 Mayıs 2018; 23:15:50 >

• Başak'ı yenemez bu takım rez al.
  • Başak ı nasıl yeniyorsun ? birde öyle rahat yazmış ki

Bir kere bu puan kaybı Başakşehir in iştahını fena kabartmıştır.Abdullah avcı zaten tek maçların taktik kurnazı büyük takımlara karşı yaptığı ortada.Bir hafta boyunca tüm oyuncuları GS ye bileyecektir işin özü haftasonu GS nin işi çok zor olası bir puan kaybında şampiyonluk şansı biter zaten
  • Sinirden ne yazacagini şaşırmak bu olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu aksam bu saatten sonra bjk yada basak sampiyon olur, bir kenara yazın fenerbahceli olarak yazıyorum . gs de bu aksam sampiyonluk sansını cok zora sokmustur.

• Ne diyelim

Züğürt tesellisinin kralı olmuş. Moralim cidden sıfır iken güldürmeyi başardın

Kardeş tbrklr

• quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Sinirden ne yazacagini şaşırmak bu olsa gerek
    hocam maçı canlı seyrettim. Elbet ben borsacıyım. 24 Saat grafiklere bakıyorum. Bu dünyada herşey grafiklere göre ilerler. Lyonun 7 sene üst üste şampiyonluktan sonra kaybolması filan herşey grafiklere bir takım kurallara yöneliktir. Gs nin grafikte üstte çıkması için son boşaltıma ihtiyacı vardı. Yoksa 2 maç sonra tökezlicekti ve şampiyonluk gidecekti. Mesela sizle iddasına girebilirim kazanırsanız ben size 10 bin vercem siz kazanırsanız ben birşey talep etmicem. Ayrıca borsada kazançlarımı ekran görüntüsü atabilirim. Eğer şok olmıyacaksanız

• Şampiyonluk ne geldi ne de gitti. Daha çok kritik haftalar var. Şunu da unutmayın Başakşehir'i yenemezsiniz deniyorda, Gençlerbirliği'nin bugün oynadığı oyunu önümüzdeki 6 maçta hiçbir takım oynamaz. Ümit Özat'a da hakkını teslim etmek lazım iyi hazırlanmış maça kafasındaki plan da tuttu.
  • Her şey Gs-başakşehir maçına bakıyor.

Gs yenerse; tekrar eski havasına girer
    Başakşehir yenerse: alır başını gider
    Berabere kalırsa: Akhisar'ı yendiği takdirde Beşiktaş yürür.
  • Galatasaray bu sene hangi büyük maçı kazanmış
  • Fenerbahçe ilk ikide

Hesabınızı ona göre yapın

• Başakşehir şampiyon olsun isterdim ama şu arda ve emreyi orda görünce olmasın diyorum yoksa olsun. Arda ve emre kini değil benimkisi, şampiyon olsalar biz yaptık egoları fırlayacak ondan.

• O çantada keklik maçlardan 10 puan cikmazsa zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gryp2100

hocam maçı canlı seyrettim. Elbet ben borsacıyım. 24 Saat grafiklere bakıyorum. Bu dünyada herşey grafiklere göre ilerler. Lyonun 7 sene üst üste şampiyonluktan sonra kaybolması filan herşey grafiklere bir takım kurallara yöneliktir. Gs nin grafikte üstte çıkması için son boşaltıma ihtiyacı vardı. Yoksa 2 maç sonra tökezlicekti ve şampiyonluk gidecekti. Mesela sizle iddasına girebilirim kazanırsanız ben size 10 bin vercem siz kazanırsanız ben birşey talep etmicem. Ayrıca borsada kazançlarımı ekran görüntüsü atabilirim. Eğer şok olmıyacaksanız

Alıntıları Göster
    Benimle girer misin hocam? GS şampiyon olamazsa 10.000'ini alırım olursa bir şey vermem.

• "Son 6 maçı maçı kazanmamız için bu maçı kaybetmemiz gerekiyordu"

Fifa'nın yeni kuralı mı bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Benimle girer misin hocam? GS şampiyon olamazsa 10.000'ini alırım olursa bir şey vermem.

Alıntıları Göster
    seve seve girerim. yıl sonu mesajımı alıntıla. 6 da 6 olarak diyorum hemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gryp2100

Alıntıları Göster
    bide bize tinerci derler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar siz gerçekten Başakşehire kendi evimizde puan kaybedeğimizi falan mı düşünüyorsunuz? Biz evimizde ve dışarıda çok farklıyız bunu unutmayın haftaya Trabzonspor maçındaki Galatasaray gibi baskılı oynayıp kazanırız rahat olun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hıhı geldi geldi bak kapıda bekliyor hatta şampiyonluk el salla

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.