Şimdi Ara

Samimi Olmadığın İnsanlarla Konuşurken...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasılma düzgün cümle kuramama gibi sorunlar sizde de var mı arkadaşlar ? Nasıl yenerim şunu? Ha bide mesela bi yolculuk diyelim kafamda kurguluyorum neyi nasıl yaparım diye bi nevi stres yapıyorum sizde de böyle sorunlar var mı? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim....

• Genelde samimi olmadığım insanlarla konuşamıyorum. Bi kere denedim, adamla kavga ettik. Biriyle samimi olmamışsam bir nedeni mutlaka vardır.

Bilinçaltıma ve hislerime güveniyorum. Ama bazen kavga olsa da azıcık adrenalin olsa dediğim de olmuyor değil.

Neyse yaa
  • Prf. Dr Demet gürüz'ün kişilerarası iletışim kitabını okumanı tavsiye ederim ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sosyal fobi belirtilerine bak derim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: enverkeser

sosyal fobi belirtilerine bak derim :D

var bazı belirtilerii . yardımcı olabilirsen konuşalım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -fsm1453-

quote:

Orijinalden alıntı: enverkeser

sosyal fobi belirtilerine bak derim :D

var bazı belirtilerii . yardımcı olabilirsen konuşalım mı ?

olabilir msn özelden atın
  • Yavaş konuş hemen cevap verme ki cümleler karışmasın hem karizmatik olursun.Ağırdan al yani.
  • güncel ..
  • kişisel geliş
  • quote:

Kasılma düzgün cümle kuramama gibi sorunlar sizde de var mı arkadaşlar ? Nasıl yenerim şunu? Ha bide mesela bi yolculuk diyelim kafamda kurguluyorum neyi nasıl yaparım diye bi nevi stres yapıyorum sizde de böyle sorunlar var mı? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim....

biri beni tanıttı la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zackzek

quote:

Kasılma düzgün cümle kuramama gibi sorunlar sizde de var mı arkadaşlar ? Nasıl yenerim şunu? Ha bide mesela bi yolculuk diyelim kafamda kurguluyorum neyi nasıl yaparım diye bi nevi stres yapıyorum sizde de böyle sorunlar var mı? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim....

biri beni tanıttı la

düzelmemiz lazım :)
  • quote:

quote:

quote:

biri beni tanıttı la

Şart. Kimseyle tanışamaz oldum

• aynısı var ya
  • quote:

quote:

quote:

quote:

biri beni tanıttı la

Şart. Kimseyle tanışamaz oldum

+1

• quote:

panik bozukluk,anksiyete bozuklugu olabilir.psikiyatri doktoruna gitmelisin.

• Kendi konuşmanızdan mı utanıyonuz lan? Saygılı olmak için kasmayın, dilediğiniz gibi konuşun gitsin.
  • Karşındakinin senin hakkında ne düşüneceğini umursamazsan sorunun çözülür. Böyle basit şeylere gereğinden fazla kafayı takıp gözünüzde büyütüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Karşındakinin senin hakkında ne düşüneceğini umursamazsan sorunun çözülür. Böyle basit şeylere gereğinden fazla kafayı takıp gözünüzde büyütüyorsunuz.

hocam bunu nasıl başarabilirim ?
  • Aynısı bende de vardi birkaç ay önce. Ama çözüldü. Çözdüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Aynısı bende de vardi birkaç ay önce. Ama çözüldü. Çözdüm..

nasıl başardın ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.