Şimdi Ara

Samimi olan Arkadaşlar buyrun ;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
2.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim gibi samimi arkadaşlar varsa deneme netleri , Hedef , Önerileriniz varsa bu konu altında konusalım..

Benim netlerim ;

(Son denemem- Güvender 4'lü fasikül 4.Deneme)

TR- 35
    Sosyal - 36
    Mat - 14
    Fen - 5

Hedefim hukuk ama bu matematikle zor...

Ya sizlerin denemeleri ?

• son denememde( esen )

türkçe: 39 1

sosyal: 38 2

matematik: 21

fen: 2

istediğim bölüm boğaziçi felsefe
    ayrıca ankara-koç hukuk falan istemiyorsan iyi gibi netlerin. hukuk için önemli olan mat2-edebiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerimseniDH

Arkadaşlar benim gibi samimi arkadaşlar varsa deneme netleri , Hedef , Önerileriniz varsa bu konu altında konusalım..

Benim netlerim ;

TR- 35
    Sosyal - 36
    Mat - 14
    Fen - 5

Ya sizlerin denemeleri ?

Tr: 33.75
    tarih: 28.5
    mat: 36.25
    fen: 30.25
    hedef tıp ilk 3bin
  • son denemem gercekten berbattı sayısalım birey ygs deneme 6 > türkçe 32 , matematik 34 , sosyal 12 , fen 29 puan 389 , hedef hacettepe bilgisayar ygs hedefi en az 415..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redyohed

son denememde( esen )

ayrıca ankara-koç hukuk falan istemiyorsan iyi gibi netlerin. hukuk için önemli olan mat2-edebiyat.

Hocam ben gerçek TM ciyim yani sonradan geçme falan degil 10. Sınıftan bugüne hedefim hukuktur. Hukuk için Her yere gidelim Matematik eksik ama...

Hocam sosyoloji okumanı öneririm bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerimseniDH -- 11 Şubat 2013; 18:57:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acerenes

son denemem gercekten berbattı sayısalım birey ygs deneme 6 > türkçe 32 , matematik 34 , sosyal 12 , fen 29 puan 389 , hedef hacettepe bilgisayar ygs hedefi en az 415..

Sosyalin eksik hocam bi 25 yapsan ideal..

Deneme çözmeni öneririm..
  • En son zaman denemesi çözdüm, denemeyi attım kaçıncı olduğunu bilmiyorum.

Tr 29
    Sos 24
    Mat 36
    Fen 30

Hedef ODTÜ Makine, İnşaat olmadı Hacettepe, Gazi Eczacılık. Lys durumum çok kötü Ygs'de iyi sayılmaz ama Lys daha berbat ne yapacam bilmiyorum. Şuan için hedeflerimden oldukça uzak duruyorum şu kalan zamanı çok verimli geçirmem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

En son zaman denemesi çözdüm, denemeyi attım kaçıncı olduğunu bilmiyorum.

Tr 29
    Sos 24
    Mat 36
    Fen 30

Hedef ODTÜ Makine, İnşaat olmadı Hacettepe, Gazi Eczacılık. Lys durumum çok kötü Ygs'de iyi sayılmaz ama Lys daha berbat ne yapacam bilmiyorum. Şuan için hedeflerimden oldukça uzak duruyorum şu kalan zamanı çok verimli geçirmem lazım

Aynen hocam bende edebiyatıma güvenirim ama mat 2 çok kötü..

Millet ygs yi bıraktı lys çalısıyor biz hala..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

En son zaman denemesi çözdüm, denemeyi attım kaçıncı olduğunu bilmiyorum.

Tr 29
    Sos 24
    Mat 36
    Fen 30

Aynen hocam bende edebiyatıma güvenirim ama mat 2 çok kötü..

Millet ygs yi bıraktı lys çalısıyor biz hala..

Hocam EA konularını biliyorum az çok yakın arkadaşım var mezun benim gibi gayet rahat. Edebiyat filan LYS çocuk oyuncağı diyor sınavdan sonraya birtek Mat2 var adam akıllı diyorum şuan sadece ygs çalışıyor. Onun hedefte Ankara'da Hukuk. Netleride bayağı iyi 35+ tr mat sos yapıyor fene dokunamıyor oda fen calısıyor şimdi. Ama sayısalcılar napsın hocam mat2 fiz kim biy hepsi duruyor :( Hele bir Organik Kimya var ki tek başına ygsye bedel Allah hepimize yardımcı olsun kardeşim, sabredip çalışcaz başka elimizden ne gelir ki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redyohed

son denememde( esen )

Hocam ben gerçek TM ciyim yani sonradan geçme falan degil 10. Sınıftan bugüne hedefim hukuktur. Hukuk için Her yere gidelim Matematik eksik ama...

Hocam sosyoloji okumanı öneririm bu arada...

benim şimdilik en yüksek hedefim tm3 ham 400. boğaziçi sosyoloji baya yüksekte alıyor.

bu arada fen çalışmazsan, mat2-edebiyatı da yaparsan hukuk kolay olur bence.

• Son deneme zaman
    türkçe 32
    Mat 35
    fen 36
    Sosyal 27

• quote:

Orijinalden alıntı: Eziodavinci

Son deneme zaman
    türkçe 32
    Mat 35
    fen 36
    Sosyal 27

Hocam kac puan oluyor?

• 440 ygs 1
    445 ygs 2

• Son 13 denememim ortalaması 444, en iyi 13 denememin ortalaması 451.En yüksek 463 yaptım.Hedef odtü bilgisayardı ama odtü makine veya itü makine de olabilir.Okul puanım 47.Ygsde 440 yapmayı hedefliyorum.

(Bu söylediğim puanı ygstürkçenin %11 ygs sosyalin %6 ygs matematiğin %14 ygsfenin %9 etki ettiği mf4 puanına çevirerek hesaplıyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchiha69

Son 13 denememim ortalaması 444, en iyi 13 denememin ortalaması 451.En yüksek 463 yaptım.Hedef odtü bilgisayardı ama odtü makine veya itü makine de olabilir.Okul puanım 47.Ygsde 440 yapmayı hedefliyorum.

(Bu söylediğim puanı ygstürkçenin %11 ygs sosyalin %6 ygs matematiğin %14 ygsfenin %9 etki ettiği mf4 puanına çevirerek hesaplıyorum.)

Nasi hesapliyosun bi yazsana dostum ygs1 de o ayarda degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: unaloner

quote:

Arkadaşlar benim gibi samimi arkadaşlar varsa deneme netleri , Hedef , Önerileriniz varsa bu konu altında konusalım..

Benim netlerim ;

TR- 35
    Sosyal - 36
    Mat - 14
    Fen - 5

Ya sizlerin denemeleri ?

hedef tıp ilk 3bin

3 k için düşük netler yapmıyormusun yada bana öyle geliyor yoksa Lys ne mı güveniyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne.

quote:

Son 13 denememim ortalaması 444, en iyi 13 denememin ortalaması 451.En yüksek 463 yaptım.Hedef odtü bilgisayardı ama odtü makine veya itü makine de olabilir.Okul puanım 47.Ygsde 440 yapmayı hedefliyorum.

Tam olarak aynı ayarda değil.Şimdi YGS1 ve YGS2 için:

T:20 x%40 = 8
    S:10 x%40 = 4
    M:40 (ygs1) 30 (ygs2) x%40 = 20 ve 16
    F:30 (ygs1) 40 (ygs2) x%40 = 16 ve 20

Ama mf4e göre

T:11
    S:6
    M:14
    F:9 etki ediyor.Yani ygs1 ve ygs2 puanından farklı bir puan.Ben buna ygsmf4 diyorum ve şöyle hesaplıyorum.

Türkçe yanlış sayısı* 1,375
    Sosyal yanlış sayısı* 0,75
    Matematik yanlış sayısı* 1,75
    Fen yanlış sayısı* 1,125

Sonra çıkan sonuçları toplayıp 2,5 katını alıyorum.500den çıkarıyorum.Boş bırakmadığım için bu şekilde hesaplıyorum ben.

• samimi olucam ...

türkçe 25

matematik 22
    sosyal 20
    fen 15

orta dereceli bir okulda inşaat mühendisliği istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

quote:

Orijinalden alıntı: unaloner

quote:

Benim netlerim ;

TR- 35
    Sosyal - 36
    Mat - 14
    Fen - 5

Ya sizlerin denemeleri ?

hedef tıp ilk 3bin

3 k için düşük netler yapmıyormusun yada bana öyle geliyor yoksa Lys ne mı güveniyorsun ?

evet bu şuanki en iyi denemem. farkındayım çok dşük. ama inş. 1-2 hafta içinde deneme çöze çöze yükselcek. aslında bu netlere çok bakmamak lazım ben 2 sene önce dersande 450 yapıyordm son 1 ay içinde her denemede sınavda 425 yaptım. ondan önceki sene 400ü zor buluyordum 418 yapmıştm. yani sonuçta sınav anında oluyor herşey. hedefim yüksek şuana kadar çok çalştığım söylenemez ama artk tatil bitti sıkı bi şeklde çalşrak yapılableceğine inanıyorum. Lys için 2010da feni çok iyi yapıp mat2 batırmıştm. 2011de mat 77ye 3tü ama fen berbattı. yani bu sene 2sini de iyi yaparsam inanıyorum iyi bi derece gelir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne.

quote:

Tam olarak aynı ayarda değil.Şimdi YGS1 ve YGS2 için:

T:20 x%40 = 8
    S:10 x%40 = 4
    M:40 (ygs1) 30 (ygs2) x%40 = 20 ve 16
    F:30 (ygs1) 40 (ygs2) x%40 = 16 ve 20

Ama mf4e göre

T:11
    S:6
    M:14
    F:9 etki ediyor.Yani ygs1 ve ygs2 puanından farklı bir puan.Ben buna ygsmf4 diyorum ve şöyle hesaplıyorum.

Türkçe yanlış sayısı* 1,375
    Sosyal yanlış sayısı* 0,75
    Matematik yanlış sayısı* 1,75
    Fen yanlış sayısı* 1,125

Sonra çıkan sonuçları toplayıp 2,5 katını alıyorum.500den çıkarıyorum.Boş bırakmadığım için bu şekilde hesaplıyorum ben.

Turkcenin onemi cikiyo iste sagol

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.