Şimdi Ara

Salur Kazan: Zoraki Kahraman (Burak Aksak - 9 Haziran)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dede Korkut Hikayeleri, senarist ve yönetmen Burak Aksak yorumuyla yeniden hayat buluyor! Eski zaman masallarına bir yolculuk yapan filmde macera ve kahkaha hiç bitmiyor. Salur, kötü adamlar tarafından esir alınan sevdiklerini kurtarabilecek mi? Peki esir alınan oba halkı kötü adamları alt edebilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 17 Mayıs 2017; 14:36:35 >

• Yine bir absürt komedi daha,dizideki tek gözlü devi bilmeyenler için;
    Türk mitolojisinde var ve Tepegöz diye geçiyor.

Salur Kazan: Zoraki Kahraman (Burak Aksak - 9 Haziran)
  • sinemada izlenecek bir filme benzemiyor. yaz bitmeden tv'de izleriz.)
  • Erdal Tosun ...
  • kısa skeçler halinde güzel oluyor da böyle filmleri biraz sıkıcı oluyor. belli bir süreden sonra kabak tadı veriyor. ama yinede yeterli gişe elde edilir umarım ki daha iyi projeler de çıkabilsin.

yüzüm eskimesin kısmı güzeldi Adını bilmiyorum ama seviyorum o adamı
  • çok güldürmedi fragman ama burak aksak'ın filmini de izlemek isterim
  • burak aksak ın son iki filmi de çok iyiydi bence, ikisinide 1 den fazla izledim, hiç sıkmadı
    bunuda illaki izlerim ama fragman pek sarmadı açıkcası, hafif gülümsetmekten ileri gitmeyecek gibi espriler
  • Fragmanı açıkçası ben de pek beğenmedim ama izleyebilirim. Aslında Dede Korkut Hikayelerinden iyi malzeme çıkar ama bu malzemeyi değerlendirecek nitelikli isimlere ihtiyaç var.
  • Bugün vizyonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 hafta da 87bin izlenme ile film çakılmış resmen.

Şimdi bakın Cumali Ceber gider bir milyon izlenme felan alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

5 hafta da 87bin izlenme ile film çakılmış resmen.

gerçekten kötüymüş. baya kaliteli filmler çıktı son dönemde. onunda etkisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

5 hafta da 87bin izlenme ile film çakılmış resmen.

gerçekten kötüymüş. baya kaliteli filmler çıktı son dönemde. onunda etkisi var.

Burak Aksak bunu üçleme yapıyor üstelik.Umarım öbürleri kötü olmaz.Birde farkettim kadrosunda hep aynı oyuncular oynamaya başladı.Sürekli BKM oyuncuları var
  • sonunda izledim. deli dumrulu da izlemiştim. aynı kıvamda bir film olmuş. Film tadımlıkve güzel . ama sinemada izlemeye değer mi ? sanmam...
    deli dumrul ve tepegözü göstermek için göstermişler ki çok kötü olmuş. Aslında mizah anlamında güzel olabilirmiş ama iyi yapamamışlar. oyunculara lafım yok. bkm ekibine karşı sempatim var. sıkmıyorlar izliyorum yani. ama set olsun diğer kısımlar olsun çok amatörce kalkmış. karga karakteri sanırım ölüm defterindeki melekten araklama bir karakter. aslında beğendim bu karakteri çok güzel olmuş. şiirsel konuşmalar güzel düşünülmüş o kısımlar da hoşuma gitti açıkcası. Burak aksak umarım daha kaliteli işlere imza atar. film kötü değil. benim gözümde deli dumruldan bir tık daha iyi diyebilirim. 6/10 veriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.