Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Salomon (Gore-Tex) Gri Erkek Outdoor Ayakkabısı 369 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
85
Cevap
3
Favori
14.224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Salomon (Gore-Tex) Gri Erkek Outdoor Ayakkabısı 369 TL.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      25 Mesaj
      26 Kasım 2018 13:05:50
      Merhaba,

44,5 numara almıştım. Ama küçük geldi. İade edeceğim. Ama İsteyen varsa aldığım fiyata verebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      27 Kasım 2018 20:30:44
      Benimki iptal edildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      29 Kasım 2018 23:22:04
      degisiklik icin urunu geri yolladim neredeyse bir hafta olacak ses seda yok yarin arayacagim aramazlarsa.

• Yarbay
      2006 Mesaj
      07 Aralık 2018 12:57:56
      quote:

Orijinalden alıntı: juba09

degisiklik icin urunu geri yolladim neredeyse bir hafta olacak ses seda yok yarin arayacagim aramazlarsa.
      ben iade için gönderdim 7 aralık oldu hala iadesi yapılmadı bir daha korayspordan alışveriş yapmam

MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.
      MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
      MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı'dır. Başkenti Ankara'dır.
      MADDE 4: Anayasa'nın 1'inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2'nci maddesindeki Cumhuriyet'in nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      07 Aralık 2018 13:28:18

Ben birini iade ettim. Diğerini de değişime göndermiştim. İki işlemi de sorunsuz ve vaktinde yaptılar

|
      |
      WP Maokai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      07 Aralık 2018 13:29:05

Ben birini iade ettim. Diğerini de değişime göndermiştim. İki işlemi de sorunsuz ve vaktinde yaptılar

|
      |
      WP Maokai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2006 Mesaj
      07 Aralık 2018 13:34:33
      quote:

Orijinalden alıntı: hermano

Ben iade edilmediğini görünce telefonla arayıp durumunu sordum kargo takip kodunu istediler ben de şuan bulamadığımı söyledim bir bakayım derken telefonu yüzüme kapattı müşteri hizmetleri. Şimdi birkaç gündür arıyorum ve birinde 1 saat bekleyip ulaşamadım şuanda 35 dakikadır telefondayım ve ilk sıradasınız ilk müsait temsilci sizi yanıtlayacaktır diyor ama 10 dakikadır böyle bekliyorum.
      |
      |

MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.
      MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
      MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı'dır. Başkenti Ankara'dır.
      MADDE 4: Anayasa'nın 1'inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2'nci maddesindeki Cumhuriyet'in nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
Reklamlar
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.