Şimdi Ara

Salomon (Gore-Tex) Gri Erkek Outdoor Ayakkabısı 369 TL. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
16.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hades. -- 16 Kasım 2018; 4:51:39 >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Üstad adidas evvelce almıştı sonra gene elinden çıkardı. Adidasın markası değil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Ya bu ayakabilarin kaliplari hakkinda bilgi verecek olan varmi 45 normalde kac alcaz
    Ayakkabı alırken aklınızda bulunsun.Çevrenizde decathlon mağazası varsa gidin ayakkabı bölümünde yerde ayak ölçe yeri var ayak boyunuzu ölçün her ayağınız kaç cm oldugunu öğrenin ona göre şu markada şu numara gibi bir sorun olmaz kafanızda benim ayak boyum 27,5 cm mesela ona göre bakıp alıyorum her markada numaraya bakmıyorum.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/salomon-gri-erkek-trekking-bot-ve-ayakkabisi-l39867200-374839362

Bu da indirimde.
    link için teşekkürler. her iki bottan da bir tane aldım. fiyatlar piyasaya göre %40 net daha ucuz. spx mağazasında bu bot 750-800 civarıdır.
  • X Ultra 3 modelini aldım. Teşekkürler.
  • Çakma olma olasılığı nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Rica ederim sıra ltr gtx de o da düşer umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 16 Kasım 2018; 14:29:15 >
  • X ULTRA 3 GTX'i ön üst tarafı dikişli olan modelden mi yoksa dikişsiz olan modelden mi gönderilecek merak ediyorum. Teslim alanlardan biri bilgilendirirse güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 16 Kasım 2018; 14:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Rica ederim sıra ltr gtx de o da düşer umarım.
    Ah hocam şu ltr gtx bi düşse :(

• Nike 42,5 giyorum bir adet 42,5 aldım bakalım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Kupon çek bişeyler varmı ekstra yapılan.

• x ultra 3 600tl oldu. ben x ultra 3'ü iptal ettim. effect gtx ofis ve şehir için daha iyi. eğer ofis ortamında giyecekseniz, chino ve kanvas altına x ultra 3 biraz kaba duruyor.
  • Bu tip ayakkabı kullananlarlar taban performansından memnun mu acaba ? Bir önceki ayakkabım alman malıydı goretex kumaş vibram taban falan filan. Ama tabanı ıslak zeminde çok kayıyordu.

Decathlon dan aldım sonra bir tane. Tabanı vibram gibi sertliği benzer ama bir miktar daha yumuşaktı ama yine ıslakta kayıyordu. Bursa'ya gitmiştim yokuş aşağı zor indim vallahi eski tip mozaik hale gelmiş asfaltta.

Acaba bu tip outdoor ayakkabıların genelinin tutuş performansı böyle mi merak etmeye başladım, arazide çamurda ya da yumuşak zeminde güzel ama sert ıslak zeminde hiç memnun değilim, hele karda ve buzda felaket. Greyderden aldığım bir yarım bot tarzı var birde o hiç kaymıyor mesela araba lastiği gibi tabanı :)
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Vibram taban şehir içi kullanıma göre değil. Her ne kadar çoğu satıcı belirtmese de Vibram ıslak ve parlak zeminlerde zemini hiçbir şekilde tutmuyor. Amacı dağda bayırda parçalanmayı önlemek, dayanıklılığı arttırmak, girintili çıkıntılı yüzeylerde tutunma sağlamak. Decathlon'dan aldığınız hangi model, ben de aldım Decathlon'dan pek bir sorun yaşamadım henüz.
  • Bunun tabanı şehirde kullanmaya uygun mu?

Yağmurlu havalarda ayağım ıslanmasın ve kaymadan rahat yürüyeyim istiyorum almalı mıyım sizce?

Adidas 44,5 giyiyorum bunda da 44,5 mu alınır?
  • Adidas ve salomon ayni numara giyiyorum bilginize

Yagmuru bol memlekette gayet iyi

Kar varsa isi acisindan cok bisey beklemeyin ama

• quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

Adidas ve salomon ayni numara giyiyorum bilginize

Yagmuru bol memlekette gayet iyi

Kar varsa isi acisindan cok bisey beklemeyin ama
    44,5 sipariş ettim bir adet kar yağmıyor sadece yağmur var buralarda hocam.
  • Karda ve şehir içinde kaymayacak bi şey önerin madem de bakalım arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok yeniden gelmiş.lescon bot 42 giyiyorum .42 aldım umarım olur

Aşağıdakiyle aynı olduğunu zannediyorum.biraz sert olduğunu söylemişler.kör alım yaptım bakalım.
    https://www.hepsiburada.com/salomon-gri-erkek-trekking-bot-ve-ayakkabisi-l39356900-effect-gtx-p-HBV000008ABNG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxsima06 -- 16 Kasım 2018; 19:50:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.