Şimdi Ara

TURKCELL SALLA KAZAN KAMPANYASI (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.954
Cevap
26
Favori
133.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paysage

50 tl lik paycell geldi ne alabilirim bunla bilmiyorum varmı bilgisi olan
    cacık çıktı
    fizy lifebox turkcell tv falan zaten tarifemde mevcuttu
  • 500 dk bip çıkmazsa ben de bir şey bilmiyorum

TURKCELL SALLA KAZAN KAMPANYASI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçime doğdu S9+ çıkacak gibi bana sanki

Büyük Hissediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftalık 1 GB Facebook/Twitter.

• Salla Kazan kampanyasindan kazandiginiz Salla Kazan 1GB Facebook Twitter hediyenizi kullanmaya baslayabilirsiniz. Paketinizi 07.12.2018 00:05 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002

Sosyal medya kullanmaya başlama sebebim.

• haftalık 1GB hayret

• Jakosez J kullanıcısına yanıt
    Maç izlemek için Instagram kullanıyorum. Onun haricinde kullandığım bir sosyal medya platformu yok. Madem GB veriyor, bari Instagram için verse. Facebook/Twitter ölüp gideli çok oldu, kullanan görmüyorum etrafımda. Hesabı var milletin ama aktif değiller. 45-50 yaş üstüne kaldı Facebook. 2010'da hesabımı dondurdum, bir daha da açmadım.

• TURKCELL SALLA KAZAN KAMPANYASI
    :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acele etmeye gerek yok.. Yarın sallarız. Belki Güzel hediyeleri Gündüze saklamışlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Maç izlemek için Instagram kullanıyorum. Onun haricinde kullandığım bir sosyal medya platformu yok. Madem GB veriyor, bari Instagram için verse. Facebook/Twitter ölüp gideli çok oldu, kullanan görmüyorum etrafımda. Hesabı var milletin ama aktif değiller. 45-50 yaş üstüne kaldı Facebook. 2010'da hesabımı dondurdum, bir daha da açmadım.
    Facebook ta ki belgesel videoları sağlam oluyor, twitter zaten sadece paul a yazmak için giriyorum, instagram evet daha popüler ama benim için video izletme konusunda çok pasif.

Bi hafta fb twitter, diğer hafta instagram paketi veriyor zaten sabit. Hy geçerli gb almayalı aylar oldu

• tv+ üyeliği verdi ama sonrasında sms felan bilgi gelmedi. nası kullanacagız bunu. hediye internet varmıdır içinde. iyice bozuldu salla kazan

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfunak

tv+ üyeliği verdi ama sonrasında sms felan bilgi gelmedi. nası kullanacagız bunu. hediye internet varmıdır içinde. iyice bozuldu salla kazan
    Uygulamayı kur. Giriş yap.

Paketler kısmında yazar..

Sana söyleyim..

Giriş paket +5GB kullanalım için.

• Paysage kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı indirdim, kullanımı çok kötü ama sanalkart oluşturup gelen 50 tl ile internet alabilirsiniz, haftalık 1 gb 12 tl, yani aslında 4gb internet veriyor.

Şöyle yapılıyor;
    Adım 1: Sanal kart oluşturma;
    Uygulamada, Hesabım menüsündeyken "Paycell Kart"->"Kart Aktivite Et" -> "Sanal Kart Oluşturma" adımları ile sanal kart oluşturuyoruz.
    Adım 2: Hediye servis ürün satın alımı;
    Uygulamada, "FIRSATLAR" bölümünde "Paycell Hediyelerim" e tıklayınca Saal Kazandan hediye edilen 50 tl yi görebilirsiniz(*). Tıklayınca ürün seçebilirsiniz, aldığınız 50 tl den düşer, fatura edilmez.

* Not: Benim 50 tl yüklenmedi, twitter dan Turkcell Müşteri Hizmetlerine tweet atarsanız, özelden numaranı ve sorununu yaz diyor, yazınca 50 tl yüklediler.
  • Beni Turkcell kazıkladı sanırım, sizece?

Geçen haftanın salla kazanını son gün olan perşembe yaptım, paycell 50 tl verdi umursamadım, denerim sonra dedim. Cuma günü tekrar salla kazandan paycell 50 tl geldi.
    Uygulamayı indirdim, sanal kart oluşturun diyor, oluşturdum, baktım hiç 50 tl yok, Twitter dan Turkcell e yüklenmedi diye yazdım, yüklediler, ama sadece 1 tane 50 tl geldi.

Sonra itiraz ettim, ama bana 2 kez 50 tl geldi, iki tane yüklemeniz gerekiyor dedim, "kampanya süresince 1 kez faydalanabilirsiniz" dediler, ben de o zaman niye bana iki kez çıktı, 1 salla kazan hakkımı çaldınız dedim, "hediyelerimiz istatistiksel dağılıma göre tanımlanıyor" diye açıklama yaptılar, dergilikten dergi indirin ikinci hak gelirmiş miş
  • Turkay03 kullanıcısına yanıt
    BÖYLE şeyler Turkcell de olur :)

dergi indirin ondan da heryöne dakika verebilir
  • TURKCELL SALLA KAZAN KAMPANYASI

Geçen hafta 1000 dak verdiydi bu hafta 1gb geldi

• Haftalık 1 GB Facebook/Twitter. İki hafta art arda aynı şey çıktı.

• 2 hatta da 1gb facebook twiter...

Artık 1gb olsada normal ver be..

• Haftalık 1 GB

Süpriz noktalardan 10 10*GB Alırdık be.. Ne günlerdi.. Kurudu herşey..

• Turkcell beni şaşırtmıyor 2 hafta önce 10 GB aylık bu hafta haftalık 3 GB ve dergilikten 1 GB haftalık

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.