Şimdi Ara

Salla Kazan Saçmalığı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
12.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk başlarda alıştırmak için 5gb 10gb internet 1000dk her yöne gibi yem attılar şimdi paketinde en gereksiz neyse onu çıkarıyorlar bi aydır üst üste bip 1000dk veriyor en son 5dk arayla salla kazan ve dergilik indrdim arka arkaya 1000dk bip verdi yemi saldı şimdi avlıyorlar birde son iki aydır aktif gözüken paket tl yükleyince pasif olup bi üst paketi aktif gösteriyor bida tl yükletiyor müşteri hiz. Defalarca aramama rağmen uygulama hatası denip geçiliyor. Evimde turcll dışında hiçbi hat çekmiyor çekse bi dk durmam geçerim o yüzden el mahkum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoahReign

Hocam ben öğrenciyim 45 gb ve aylık 60 lira ödeyemem ben sabit hat kullanıyorum ihtiyacım veya uygun oldukça yüklüyorum yoksa faturalı falan olsa bir şekilde geçirir bunlar.

Geçen şey başıma geldi, numaramı okutarak kampanyalar baktırdım 3 gb 1000 dk 45 Tl dedi mecburen ve ihtiyaçtan almak zorunda kaldım ama nasıl içim gitti orası ayrı :)

Sonraki gün aynısın 4gb olanını 30 Tl kampanya ile sizlere sunuyoruz dedi.. ölür müsün öldürür müsün..
    Sabit hata ne kadar veriyorsunuz ki?

T.telekoma geçseniz 20 25 liraya 750 dk lı 4-6 gb lı paket alabiliyorsunuz.

• Sil süpür daha kötü. 5-6 haftadır sürekli internet hariç her şey geliyor. Bazen internet geldiği oluyor o da whatsapp için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bunlar bilerek insana sinir krizi geçirtmek içün böyle hediyeler veriyorlar. Ulan benim 1000 dakikam var ayda en fazla 50 dakikasını kullanıyorum neden bana sınırsız dakika verirsin ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

'Salla Kazan' ilk başlarda çok iyiydi, sonradan bozdu. Tıpkı 'Sil Süpür' gibi. 'Sil Süpür' de sürekli 1 GB WhatsApp, her yöne 100 dakika falan veriyor artık.
    tuşlu telefona wp interneti çıkıyor 2 haftadır. Bi de çok şanslısın diyor mezevenk.

• Sürekli ama sürekli BİP çıkıyor... Turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

salla kazan algoritmasini cozemedim. sans degil kesinlikle

ayarlamakar yapiliyor

konuda da yazdim 4 haftadir facebook twitter paketi instagram paketi harici birsey gelmedi
    Hile değilde benim taahhüt bitimine 1 ay kalmıştı son 4 sallayışımdan sırasıyla 10gb-10gb-3gb-10gb verdi.Sonra taahhüt yeniledim bip 500dk her yöne

• Aynisi banada hep oluyor cuma günü bip için 1000 dk ben bunların gereksiz uygulamalarını kullanmadıkça veriyor internetim bitti tl yükledim sallayınca 1 gb verdi son birkaç yıldır türkcell çok bozdu tarifelerin fiyatları uçtu tl yukluyceksen illa 5 tl fazla yuklettiriyor onuda şu parası bu parası diye çalıyor eyyy türkcell bi kendine gel

• Türkcell bence müşteri ayrımı yapıyor. Evde 3 Türkcell hat var, benim, eşimin ve kızımın.

Ben şirket hattı ile birlikte (Vodafone Red Business Vip) kullandığım için, sırf numaram kapanmasın diye en ucuzundan bir tarife kullanıyorum.

Eşimde Platinium hat var ve kızımda genç tarife. :-)

Bana ve kızıma da sürekli size olduğu gibi saçma sapan şeyler çıkıyor, hiçbir işe yaramaz şeyler. Özellikle kızıma sürekli facebook, twitter ve İnstagram için internet hediye ediyor. Ancak bu programlar yüklü bile değil telefonunda. :-)

Platinium hat kullanan eşime ise, her hafta müthiş hediyeler çıkıyor. Artık şans olmadığını düşünüyorum. Çıkan hediyelerden bazıları;

* 3 ay tekrarlı, aylık 10 GB internet
    * Aylık 15 GB internet
    * Aylık 10 GB internet
  • Carbon Dioxide kullanıcısına yanıt
    hocam kumesten kacmayan kaz muamelesi giruyoruz resmen bu nedir yahu ??

• Çöp. Bende 1 aydır 1000 dk alıyorum. Eskiden 30 yükleyince 1 GB aylık veriyordu falan. O da yok artık.

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 Tl veriyordum 4gb çıkıyordu bir de enflasyon ile mücadele diye bir kampanya vardı ikiye katlıyordu ve 8gb oluyordu, yeni yılda bitti tabi.

Şimdi bilmiyorum iyice zam mı geldi yoksa bilerek mi yapıyorlar hep yüksek fiyatlı çıkıyor.

• Ensarcell normal

• quote:

Orijinalden alıntı: NoahReign

Hocam 30 Tl veriyordum 4gb çıkıyordu bir de enflasyon ile mücadele diye bir kampanya vardı ikiye katlıyordu ve 8gb oluyordu, yeni yılda bitti tabi.

Şimdi bilmiyorum iyice zam mı geldi yoksa bilerek mi yapıyorlar hep yüksek fiyatlı çıkıyor.
    Kampanyaları yeni müşterilere yapıyorlar hocam, ucuza faydalanmak için hattınızı taşıyıp sonra tekrar telekoma taşımanız gerek.
  • Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Onu bir araştırayım hocam sağ olun.

• Vodafone da aynı hep indirim kodu.

• Beyler yine BİP 1000 DK verdi
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun benim de bippp yine sekmedi maşallah tam istikrar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.