Şimdi Ara

Salla kazan kleneex Küp mendil (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 40.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki kartım var ama sadece biri ile sallayabiliyorum aynı cihazdan iOS ile tekrar Nasıl uygulamaya girebilirim? İlk kazandığımı gösteriyor ikinci kartımda.Bilen varsa rica ediyorum yazsın bana :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana %20 geldi gitmeye değmez. Kampanya günlük ertesi gün siliniyor. Dün %100 persil vardı gittim aldım karta gerek yok. Ürünü alıp okutup Numarani veriyorsun salla kazanıp var deyince ka siyer düşüyor. Sansliyim migros eve 200 être uzakta:) %100 çıkıp alamam diyen varsa talip olabilirim:)))

• e altta indirim 31 eylüle kadar geçerlidir diyor!!
  • salla kazanda bitmiş yok şuan
  • Gecen 2 salla kazan urununde %40 kazandim ama uygulamada gozukmuyor.

• 80% persil gitmiş mh aradım "gözukmesede sistemde kartınıza kayıtlı 30 eylule kadar alabilirsiniz." dendi. bu arada stok kodu 30539527 miş migrosta o stok kodundan istersiniz farklı ürün sıkıntısı yasamamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Bana %20 geldi gitmeye değmez. Kampanya günlük ertesi gün siliniyor. Dün %100 persil vardı gittim aldım karta gerek yok. Ürünü alıp okutup Numarani veriyorsun salla kazanıp var deyince ka siyer düşüyor. Sansliyim migros eve 200 être uzakta:) %100 çıkıp alamam diyen varsa talip olabilirim:)))

numarayla oluyorsa vereyim bi tane %100 bi tane %80 var

%100 verildi @jorge nickli arkadaşa

%80 verildi @MuniteD7 nickli arkadaşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master21 -- 7 Ağustos 2016; 14:19:24 >
  • Arkadaşlar günlük siliniyormuş sanırım bugün alamayacak arkadaş varsa pm atabilir mi ?
  • Salla kazan kleneex 1 saat önce yoktu şimdi geri gelmiş persil de geri gelseydi keşke

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.