Şimdi Ara

Salim Ünsal Hocam Tıp Tahmini (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
3.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    peki zaten mezun senense....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fortisma F kullanıcısına yanıt
    Hocam milletin zekasına laf atmak yerine olayın mantığını kavrayın bence.Okullar ben bu sene şu sıraya kadar alacağım diye ilan etmiyor.Onların sıralamasını biz -tercih edenler- belirliyor.Geçen sene bu kadar sıralama hop ekle üstüne kontenjan artışını öyle bir dünya yok.Kaç kişinin tıp yazdığını nereden biliyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaztişört -- 1 Ağustos 2017; 16:46:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaztişört

Hocam milletin zekasına laf atmak yerine olayın mantığını kavrayın bence.Okullar ben bu sene şu sıraya kadar alacağım diye ilan etmiyor.Onların sıralamasını biz -tercih edenler- belirliyor.Geçen sene bu kadar sıralama hop ekle üstüne kontenjan artışını öyle bir dünya yok.Kaç kişinin tıp yazdığını nereden biliyorsun ?

Anlatamadım hocam derdimi

• beyaztişört B kullanıcısına yanıt
    17.4 üstüne çıkması imkansız derken nereden biliyordunuz acaba ? Sizin bu tarz ifadeler sınırda kalan arkadaşlarımızı çok endişelendiriyor. Sonuca zaten engel olamayız en azından açıklanana kadar huzurlu olsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: thedevilxxo

peki zaten mezun senense....

bu yollardan geçen birisi olarak söylüyorum çok yıldırı sıkıcı biliyorum ama biraz sağlam tatil yapıp çok daha yüksek yer kazanabilirsin.
  • fortisma F kullanıcısına yanıt
    Benim kendi yorumum bu.Açıklanana kadar huzurlu olsunlar olayı tam bir saçmalık.Aynısını lys sonuçlarında da başta ben olmak üzere forumun %90ı yaşadı.Nasıl 2014ten iyi gelir dememiz iyi gelmesine yetmediyse (bir çoğumuz 2014e göre hesaplayıp alternatif okulları,B planlarını düşünmemişti bile) yine aynısı olmasındansa kötüye alışıp sonuç sayfasını açınca x üniversitesi tıp fakültesine yerleştiniz yazısını okumak eminim daha iyidir.

• thedevilxxo kullanıcısına yanıt
    Hocam tıp heryerde tıptır.Alt tarafı 6-7 sene.Seneye bundan iyi olacağının garantisi yok.Hatta olmaması için birçok etken var.Obp,klasiklerin artması,optik formun kalkması,her yıl daha da kötüye giden sıralamalar.Mezun senem bu; tıp olmamış olsaydı diş yazardım sanırım.Büyük risk bu sınav günü kaydırma, yanlış kodlama, okulun inşaatın yanında olur odaklanamazsın,hastalanırsın, sıra küçüktür rahat edemezsin vs gereksiz riske gerek yok bence.1 kere mezuna kalınır 2.risktir bana göre

• genle yüklü gemi kullanıcısına yanıt
    psikolojim kaldirmaz hocam. cok ekstrem durum olmadığı surece gidicektim bu sene zaten.tıp olmazsa dis diyodum.bakalim hayirlisi

• beyaztişört B kullanıcısına yanıt
    haklisin hocam ben de öyle dusunuyorum

• IIImalwareIII kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinle tıp 19 diş 24 konusunda tartışmıştık bu konuyu baya.Tıpın kesin gerileyeceğini düşünüyordunuz.Fikrinizi değiştiren ne oldu gerçekten merak ettim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beyaztişört

Hocam sizinle tıp 19 diş 24 konusunda tartışmıştık bu konuyu baya.Tıpın kesin gerileyeceğini düşünüyordunuz.Fikrinizi değiştiren ne oldu gerçekten merak ettim ?

mantıklı düşünmek fikrimi değiştirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedevilxxo

psikolojim kaldirmaz hocam. cok ekstrem durum olmadığı surece gidicektim bu sene zaten.tıp olmazsa dis diyodum.bakalim hayirlisi

hayırlı olsun :) ikisi de güzel sağlıkla ilgilenmek istiyorsan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.