Şimdi Ara

Salim Ünsal Adlı Şahıs Hakkında !!! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
10
Favori
55.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
369 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tercih yapmayi bilmeyip birilerinin dediğini yapan unide okumasın zaten.

Oyunlara kafaniz basar her çakallığa, sıralama temelli tercih mi yapamiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne boş adamsın sen. Hadi git survivor izle.

• Bitutamumut kullanıcısına yanıt
    Tembelsiniz tembel.

Yok hocalar kötü

Yok bize böyle dediler

Yok rehberlikciler bir sey bilmiyor

• Sonuçlar geç açıklandı ya saracak yer arıyosunuz, gidin kendinize bi meşgale bulun

• Bu IQ ile bu zamana kadar nasıl hapse girmemiş insan şaşırıyor. Üstüne bide yetki sahibi lan. Milletde kütüphanelerde ödev yetiştirsin. Hayat ne garip mns..
  • Konuyu okuduğum kadarıyla (bu hocanın söylemleri vs hariç) suçlu tamamen öğrencidir, delinin birine güvenip hayatınızın önemli kararlarını onun analizleri doğrultusunda verilmesi inanılmaz saçma.

• anlamadım. sen bu adama göremi tercih yaptın? mesela kaç sıralaman vardı kaç yazdın?

142k lık yer 172k kapatır demiş. kapatabilir. kapatmayabilir. bu adam gibi binlercesi var. neden böyle yaptınız anlamadım. her evde olabilecek şeyler. 29k gelmiştir 26k yazarsın gelir. 25k ya kadar zorlarsın. gidip 10k dan yer talep edemezsin.

ayrıca hiç bir insan bu adama güven bu adama göre tercih yap demedi. dediyse bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylkr

quote:

Orijinalden alıntı: uchihagaeshi

quote:

Orijinalden alıntı: brkylkr

salim ünsal, behzat rasuli gibi adamlar dershanelerin kapanması sonrası öğrencilerin çaresizliğinden yararlanarak önce onlara ümit vermiş, sonrasında onlardan utanmadan bu ümidi almış insanlardır. insan dediğime bakmayın insanlığa da sığmaz böyle bir durum. hadi salim ünsal'ı tanıyalı çok kısa bir süre oluyor benim için bir yorum yapamıyorum pek. ama behzat rasuli herhangi bir matematik öğretmeninden fazlası değildir, abartılmamalıdır.

Behzat Rasuli kimseye rehberlik yapmıyor. Kimseye umut da aşılamıyor. Adam normal bir matematik öğretmeni ve ücreti karşılığında gerçekten hakkını veren bir hizmet sunuyor. Durduk yere onu niye kattınız anlamadım. Mantıksızca

hocam şu anlamda dedim, bi ara da kendi kaynağından çalışmayanın iyi yapamayacağını iddia ediyordu, o anlamda ümit aşılıyor dedim

yoo defalarca bu işin tek yolu biz değiliz dedi

• Bu salim denen zatın nerde avukatı .Paylaşsın vekaletnamesini görelim.
  • Konu sahibi mi değişmiş?

• bravo hocam arkanizdayim kendisini bir hoca olarak görmüyorum ve rehberlik servisini tavsiye etmiyorum yazık kendisine. basarisiz bir reklam calismasi olmus yegeni hakkinda soylenenlere de inanmiyor değilim

• Ne diye inanıyorsunuz ? Bunun için rehberlik hizmeti veren bi ton yer var, bu forumdan bile bir sürü adam var.

Yok obp kalksın önümüzü tıkıyor, yok biri tercih sıralaması önerdi geleceğimizle oynadı, kimse istediğini tutturamadı.

Bu kafayla nasıl okuyacaksınız çok merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşın fikri ile haber kanallarına Whatsapptan şikayette bulunacağız.

• Ben anlamadım, ne yapılmasını bekliyorsunuz.

Gençler, sizin tercih yaparken tek kılavuzunuz ÖSYM tarafından yayınlanan official döküman olmalı. Onun bunun yaptığı listeye göre tercih yaparak aslında farkında olmadan bir risk almış oluyorsunuz.

Umarım bu listeye bakarak sadece ilk sıraları bilinçsizce doldurup, en azından son tercihlerinize garanti yerler yazmışsınızdır.
  • Haber kanallarına Whatsapp'tan göndereceğimiz mesaj konuya eklendi.

• Bu nasıl konula bide bu adama inanıp 5k 1k sıralama yapanlar varmış

• Olum abartmayın la bundan haber çıkmaz. Çıksa bile adamı Tv'de konuştururlar iyi olan bu olur. Bence haber işi saçma olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Bana birisini anımsattınız.

• CartmanBra kullanıcısına yanıt
    Sesimizi nerelere ulaştırabilirsek kardır hocam.

• Şimdi görür bakalım avukatla milleti tehdit etmek ne demekmiş paçaları tutuşmuştur.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.