Şimdi Ara

Salim Ünsal Adlı Şahıs Hakkında !!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
488
Cevap
11
Favori
50.720
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Salim Ünsal Adlı Şahıs Hakkında !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    279 Mesaj
    dostlar konuyu okudum da bu adamın yaptığı ayıp olsa da suç sayılmayabilir.15 sayfa olmuş, başka bir detay, olayı anlatacak biri var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam adam tahmin değil manipülasyon yaptı. Bunu da itiraf etti. Ayrıca en ufak eleştiride de hakaretvari konuşuyor.

|
    |
    #Ramazan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TheMechanicalEngineer

Hocam adam tahmin değil manipülasyon yaptı. Bunu da itiraf etti. Ayrıca en ufak eleştiride de hakaretvari konuşuyor.

Manipülasyon yapamaz ki. ÖSYM tercih kılavuzu mu sandınız bu adamı? Zaten Yayınladığı tahminlere göre tercih yapan adam bizzat üniversite okumasın zaten. Takipçileri olayın sıcaklığı ile kendisine yüklenince o da cevap vermek istemiştir. Zaten tercihler açıklanınca kimsenin aklına gelmez. Takmayın bu kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Tercih kılavuzu değil ama MEB bünyesindeki bir kurumda "rehberlik uzmanı" olarak çalışan bir öğretmen. Yani kafasına göre de hareket edemez, büyük bir kitle takip ediyor. Ayrıca bizim üzerine gittiğimiz nokta hakaret edip kendisine aynısı yapılınca üyeleri tehdit etmesi hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMechanicalEngineer -- 4 Ağustos 2017; 0:33:37 >
    |
    |
    #Ramazan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Up!

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seçilemeyen kullanıcı adı -- 4 Ağustos 2017; 0:50:21 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheMechanicalEngineer

Tercih kılavuzu değil ama MEB bünyesindeki bir kurumda "rehberlik uzmanı" olarak çalışan bir öğretmen. Yani kafasına göre de hareket edemez, büyük bir kitle takip ediyor. Ayrıca bizim üzerine gittiğimiz nokta hakaret edip kendisine aynısı yapılınca üyeleri tehdit etmesi hocam.

Salim Ünsal, sanırım özelde çalışan bir rehberlikçi. Adamın bu işi hayrına yapmadığına emin olabilirsin. Üstte bahsettim zaten anketçiler siyasi partiler için seçim zamanı anket yapıp karşılığında ücretini alırlar. Salim Ünsal da bu işi hayrına yapmaz. Tamamen bir pazarlama tekniği. Ne kadar çok popüler olursa değeri o kadar artar. Mesele bu yani.

|
    |
    |
    |

|
    |
    İşlemci: Intel Pentium III@933Mhz | Ram: 256MB PC133 SDRAM | Anakart: Intel Onboard | Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6200 AGP@128MB | Ses Kartı: Sound Blaster 16 CT2800 ISA | HDD: Seagate Barracuda 30GB | PSU: Antec 300W | Monitör: Philips CRT 107E66 | OS: Windows XP Pro.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: katusha_

Kendine hapishane bakmaya başla

Tarsus açik yazdim ama 2. öğretimden tarsus kapalı gelecek sanirim

• Yüzbaşı
    280 Mesaj

inşallah bundada manipülasyon vardır da açıkta kalırım

|
    |
    katusha_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Olum çılgın Mısınız ? Adam tahmin yayınlamış onu dikkate alıp almamak senin iraden altında zaten tercih işleri hiçbir Zaman %100 diyemez ki kimse sen ösym verilerine bakarsın çevrenden bilgi toplarsın ona göre liste oluşturursun burada tüm sorumluluk sende bu kadar verileri kendin yorumlayıp sağlıklı bir tercih yapamıyorsan üniversite de işin ne ? Bir de şikayet yazısı yazmışsın adama gülerler yani yapmayın :D

zibarman

quote:

Orijinalden alıntı: İkram53

Olum çılgın Mısınız ? Adam tahmin yayınlamış onu dikkate alıp almamak senin iraden altında zaten tercih işleri hiçbir Zaman %100 diyemez ki kimse sen ösym verilerine bakarsın çevrenden bilgi toplarsın ona göre liste oluşturursun burada tüm sorumluluk sende bu kadar verileri kendin yorumlayıp sağlıklı bir tercih yapamıyorsan üniversite de işin ne ? Bir de şikayet yazısı yazmışsın adama gülerler yani yapmayın :D

İnanan biraürü kişi var. kendi çıkarları için özellikle yanlış bilgilendirme söz konusu

İsterse kimse inanmasın, eğer manipülasyondan kastı bizim anladığımız ise suç işliyor. Çünkü bu adam MEB bünyesinde bir dershane hocası.

|
    |
    |
    |
    İlk defa bu konu başlığı altında bu olaylardan haberim oldu, mağdurlara geçmiş olsun ama siz de neden bi kişinin sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuzki?Ben de geçtim o dönemlerden gayet iyi biliyorum yani ama kimsenin beni yönlendirmesine izin vermedim zamanında, okulda-dersanede çok sevdiğim rehber öğretmenlerimle ayrı ayrı tercih sıralaması yapmıştım ama hiç birine uymadım kendi kafamdaki sıralamayı yaptım ve şu anda da en çok istediğim bölümü okuyorum.

Bundan sonra aklınızda bulunsun, araştırmanızı kendiniz yapın, geçen yıl kaç binle almış, bu sene tahmini kaçla kapatır diye sonra pişman olmayın.

Ülkenin genel bi sorunu bu heralde düşünmeden etmeden bi kişinin sözünü dinleyip onun peşinden gitmek falan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Ben uyuyom hapse girerse uyandirin....

|
    |
    eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. bu imzada okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. yapacak başka işlerin yok mu? hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? okuman gereken her şeyi okur musun? düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? apartmanından dışarı çık. karşı cinsten biriyle tanış. lüzumsuz alışverişi bırak , yaşadığını kanıtla. eğer insanliğini ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksin. artık uyarıldın.
    - Çok Beğendim Alırntı Yaptım-
  • Binbaşı
    1468 Mesaj

Helal olsun be konu açılır açılmaz çekilin ben hukuk okuyorum demeyi başardın (latife yapıyorum alınma)

|
    |
    kabulsüz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Konuyu inceliyorum sabahtan beri ama bu çabalar nafile gibi duruyor. Neticede adamın yaptığı suç değil. Gazeteler her gün idda bülteni yayınlıyor, tutmadı mı gidip şikayet mi ediyorsun. Bu ona benzemiş.

Umarım tercihler açıklandığında istediğiniz yerlerde olursunuz, yoksa üzülerek söylüyorum yapacak bir şey yok

Ha bu arada adam ÖSYM, MEB bünyesinde ise geçmiş olsun, bu kadar tepkiden sonra işini yapamaz

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.