Şimdi Ara

Salim Ünsal Adlı Şahıs Hakkında !!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
10
Favori
55.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
369 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Bimere Gümrük ve Ticaret bakanlığını ilgilendiren bir konu hakkında bilgi almak için bu yılın Ocak ayında bir mail göndermiştim.

Adamlar hala benim mailime cevap vermedi. Hala bekliyorum.

Boşuna umutlanmayın.

Bütün gün bilgisayar başında çay içip okey oynamaktan milletin işini yapmaya yetişemiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Ben Bimere Gümrük ve Ticaret bakanlığını ilgilendiren bir konu hakkında bilgi almak için bu yılın Ocak ayında bir mail göndermiştim.

Adamlar hala benim mailime cevap vermedi. Hala bekliyorum.

Boşuna umutlanmayın.

Bütün gün bilgisayar başında çay içip okey oynamaktan milletin işini yapmaya yetişemiyorlar.

ben tüm mesajlarıma cevap ve çözüm aldım
  • bimere veya cimere herkes kendi istediği şekilde yazabilir
  • hasoka kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben de şikayet etmiştim bir dükkanı 5 gün sonra denetimciler geldi dükkana. Resmiyetten uzak samimi bir dil ile yazmıştım.

• Vay be neler olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaş ya işsiz ya da hocaya takmış gibi. Hoca absürt bir eleştiriye hak ettiği bir cevap vermiş, buradaki işsiz arkadaşlarda bunu "hakaret" telakki etmişler. Manipülasyon mevzusuna gelirsek.. Kardeşim adam çalışmasının başında gayet net bir şekilde tahmini çalışma olduğunu söylüyor yani dikkate alıp kesin böyle olacakmış gibi tercihte bulunman senin sorunun.
    Salim hoca yıllardır karşılık beklemeden, samimi bir şekilde bu işlerle uğraşır arkadaşlar bize düşen birazcık saygı onu da yapamıyorsanız bari karalama yapmayın..
  • qserqe23 Q kullanıcısına yanıt
    Sen şuan canına susuyorsun bak forumda seni şuan linç edebilcek 2 bin kişi var yazdıkların biraz gerçeği yansıtsın one öyle demişsin bu adam işini samimi bir şekilde yapıyo buna benim balici kuzenim bile inanmaz...
  • Geçmiş olsun, mağdurlardan biri mevzuyu anlatan bi pm atarsa yardımcı olmaya çalışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: qserqe23

Konuyu açan arkadaş ya işsiz ya da hocaya takmış gibi. Hoca absürt bir eleştiriye hak ettiği bir cevap vermiş, buradaki işsiz arkadaşlarda bunu "hakaret" telakki etmişler. Manipülasyon mevzusuna gelirsek.. Kardeşim adam çalışmasının başında gayet net bir şekilde tahmini çalışma olduğunu söylüyor yani dikkate alıp kesin böyle olacakmış gibi tercihte bulunman senin sorunun.
    Salim hoca yıllardır karşılık beklemeden, samimi bir şekilde bu işlerle uğraşır arkadaşlar bize düşen birazcık saygı onu da yapamıyorsanız bari karalama yapmayın..

Hocam manipülasyon olayı ile ilgili ayrı bir konu açtım avukatı burada gerçi engelli şu an müvekklili için bi açıklama yapsın belki biz yanlış anladık diye bizde şikayetten vazgeçilim benim teklifim hala geçerli avukat başka fake hesap açabilir konuşabilir ya da engeli bitince gelip anlatabilir ama eğer harbiden sıkıntılı bir manipülasyon varsa ( kesin vardır demiyorum ağır bir itham olur ) şikayet edilir bir kez daha diyorum karşı taraftan biri bişe desin bizde öyle yapalım

• Şikayet tam komedi olmuş yalnız

Bak katılıyorum biraz abartmış ama bence iyi dalga geçerler sizle orda

• quote:

Konuyu açan arkadaş ya işsiz ya da hocaya takmış gibi. Hoca absürt bir eleştiriye hak ettiği bir cevap vermiş, buradaki işsiz arkadaşlarda bunu "hakaret" telakki etmişler. Manipülasyon mevzusuna gelirsek.. Kardeşim adam çalışmasının başında gayet net bir şekilde tahmini çalışma olduğunu söylüyor yani dikkate alıp kesin böyle olacakmış gibi tercihte bulunman senin sorunun.

Karalama yapmıyoruz burada gerçekleri yazıyoruz. Sadece bu sene yaşanan bir olay değil bu. 2013 - 2015'te de öğrenciler ile alay etmiş, şuanda sallamasyon tahminler yaparak insanların hayatlarıyla oynuyor fakat biz bu oyunu bozmak istiyoruz.

• UP

• Daha öğrencilerle dalga geçtiği onlarca, yüzlerce tweeti konuya ekleyebilirdik fakat kafasını çalıştırdı hesabı gizledi. Şuanda silmiştir muhtemelen.
  • Bimere bence ayrı yazılar yollansın.

Bi de hepimiz Twitter hesabını şikayet edersek belki kapanır. Çevremize de söyleriz 200 kişi olur 2000 kişi

• Araya bir yere "bizler 15 temmuz ruhunu yaşatmak için vatanımız ve ümmetimiz için çalışan öğrenciler olarak bu çirkin sözleri hak etmiyoruz" yazarsanız geri dönüş olasılığı artar bence.

• Yazının araya falan bi 15 temmuz sıkıştırın :D

• quote:

Salim ünsal'ın yeğeni sen misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Started From The Bottom -- 3 Ağustos 2017; 21:58:59 >
  • delidolumalat D kullanıcısına yanıt
    Hocanın eleştiriye tahammül edemediği bariz. Benim akıl sır erdiremediğim mevzu zaten tahmini olan çalışmaya(hoca bunu kaç kere ifade etti) kesin sıralamalar böyle olacakmış gibi hareket edenlere..
  • quote:

Hocanın eleştiriye tahammül edemediği bariz. Benim akıl sır erdiremediğim mevzu zaten tahmini olan çalışmaya(hoca bunu kaç kere ifade etti) kesin sıralamalar böyle olacakmış gibi hareket edenlere..

Hocam manipülasyon olayı tercih döneminde söylendi mi ? Sonra mı söylendi

• ..
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.