Şimdi Ara

Salim Ünsal Adlı Şahıs Hakkında !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
10
Favori
55.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
369 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu kim tarafından ve neden açıldı?
    Bu konu 03.08.17 tarihinde hiç bir kullanıcının yardımı ve fikri alınmadan David Belle adlı kullanıcı tarafından açılmıştır. Açılma nedeni ise: ilgili şahısın sözde avukat aracılığıyla bir çok kullanıcıyı tehdit ederek rahatsızlık vermesidir. Belki de bu sözde avukat özel mesaj ile üyeleri tehdit edip içeriklerini kaldırtmasaydı daha bir çok kanıt eklenebilirdi. Her neyse bu kullanıcının gerçek yüzünü siz üyelere ve ziyaretçilere gösterebilmişsek konu amacına ulaşmış demektir. Bizden sonraki dönemlerin hayatlarıyla oynamaması dileğiyle…

Bu karaktersiz insanı artık şikayet etmiyoruz
    Forumda ben önceki yorumlarımdan ötürü ceza aldığımda, konu sahibi değişti. Ben yokken konuyu idare edecek arkadaş haklı olarak bir çok platformdan ve kanaldan şikayet edilmesini talep etmiş fakat unuttuğumuz bir şey var. Bu şahıs hakkında 5 yıldır konular açılıyor, gerçek yüzü gösteriliyor ama şahıs hala istifini bozmadan atıp tutuyor. Kısacası bu karakterdeki bir insanın ne yaparsak yapalım değişeceğini zannetmiyorum, hayalperest ve cahil takipçilerini son hızla kandırmaya devam etsin. Eminim bu konu ile sesimizi duyurmayı başardık ve şimdiden gelecek nesildeki bir çok gencin yanlış tercih yapmamasını sağladık. Bunun yanında o avukata da kendi diliyle “digital” ortamda dersini vermiş olduk. (muhahaha) Tüm DonanımHaber üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu şahıs kimdir?
    Twitter profilinde hakkında kısmına baktığımızda "Rehberlik Ekipler Amiri" yazıyor fakat forumlarda ve sosyal medya platformlarında gerekli araştırmaları yaptığınızda kendisinin rehberlikle alakası olmayan bir at yarışı oyuncusundan farkı olmadığını göreceksiniz.

Eleştiriye tahammülü yok
    Yaptığımız analizlere göre yaşı büyük olmasına rağmen ergen bir çocuktan farkı yoktur. Sosyal medyada kendisi hakkında herhangi negatif bir yorum görürse anında engeli çakmasıyla tanınmış.

Kendisine düşüncesini belirten bir öğrenciye "mal" dedi
    Türkçe ve matematik yoksunu olduğunu twitter daki paylaşımlarıyla kanıtlamıştır. İşi sayısal verilerle olması lazım fakat yüzdelik hesaplamaktan aciz. Bu konu bir yana sen kime hakaret ediyorsun aslanım?

Kendisi istediği şahısa "mal" diyebilir ama üyeler eleştirince
    Bu şahıs sosyal medyada değerli öğrencilere haklı olduğu halde "mal" diyerek ne halt olduğunu bir kez daha topluma göstermiştir. Bu olayın ardından donanım haber üyeleri haklı olarak kendisini eleştirince, bugün kurulan bir hesap tarafından tehdit ve psikoloji bozmaya yönelik mesajlar almaya başlamıştır. Aldığımız mesaj:

Şimdi arama motorunda bilgi edinmek için ismini yazalım:
    ve ekşisözlükte çıkan entrye bir bakalım.
    Evet, büyük ihtimalle sesimizi duyan kardeşimizden konu açıldıktan 39 dakika sonra gelen entry güncellemesi:

Digital polisleri yormak istemeyen koca yürekli avukatı görelim:
    Bilişim suçları polisini "Digital polis" olarak tanımlayan ve kendisini arayanları otomatik olarak kimlik tespiti yapabilen koca yürekli avukat seni de unutmayacağız.

Salim sen kimsin olum, sen hayırdır?

Bu şahısa yeteri kadar prim verdik, bunun hakkında daha fazla konu açmayalım arkadaşlar. Bırakın kendi çapında takılsın.

2015 tarihinde yine öğrencilere hakaretler etmiş!

Direk link:https://store.donanimhaber.com/ea/68/28/ea682834fa0cded3d739a2de087fccb2.jpg
    Twitter silmeden bakın:https://twitter.com/unsalim/status/624266151263080448

2013 tarihinde yüce DH'i "sanal çöplük" olarak nitelemiş.
    Evet bazı konularda yanlış bilgiler veriliyor olabilir ama sen bu kadar yararlı bir forumu genelleyemezsin hadsiz insan.

Yazıklar olsun, insanlar sana güvensin sen git onların hayalleriyle oyna, ne diyelim ki sana ilginç varlık...

Bir üyemiz Salim Ünsal'ı 2012 yılında çözmüş aslında

kritik güncellemeler:
    03.08.17 - 17:46 --> Hesabını "Tweetleri korumalı" hale getirdi.
    03.08.17 - 18:04 --> 2013 tarihine ilişkin yeni bir görsel eklendi.
    03.08.17 - 18:05 --> Değerli bir DH üyesi ekşisözlükte konu ile ilgili entry girdi. /http://i.imgur.com/BxFSVbc.png
    03.08.17 - 18:32 --> Sosyal medya üzerinden manipülasyon ile bir çok öğrencinin hayatıyla oynadığını pişkin bir şekilde itiraf ettiği tweet konuya eklenmiştir.
    03.08.17 - 18:48 --> Kendisini bu şahısın avukatı olarak tanıtan DEMİRAL_HUKUK_BUROSU adlı kullanıcı bilinmeyen bir nedenden dolayı forumdan 24 saat uzaklaştırıldı.
    03.08.17 - 19:14 --> Konuda bir takım değişiklikler yapıldı.
    03.08.17 - 20:52 --> Konuya BİMER'e gönderilmesi üzere değerli bir üyemiz tarafından hazırlanan şikayet yazısı eklenmiştir.
    04.08.17 - 00.01 --> Konuyu açan üye bir haftalık ban yediği için konu başka bir üyeye devredildi. Ban bitince tekrar devredilecek.
    11.08.17 - 12:45 --> Konu gerçek sahibine devredilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Belle -- 11 Ağustos 2017; 20:47:41 >

• allah aşkına o mahkemeden ne çıkar? ortada ağır dini, ailevi değerlere hakaret vs. hiç bir şey yok. günlük kullanımda argo bile sayılamayacak bir kelime var ortada. şu avukat çıksın ve salim ünsalı nasıl savunacağını anlatsın, hep birlikte dinleyelim. "müvekkilime 'gerizekalı' dendi." birazcık komik durmuyor mu?

hayır zaten ne ceza verilebilir? savcılık bile "işimiz gücümüz yok uğraştığımız şeylere bak" diyecektir eminim.
  • Mahkemen hayırlı olsun.
  • Avukat is coming

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendine hapishane bakmaya başla

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avukat gelmiş foruma hesap açmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl sonra Gelen EDİT:

İşte bu DH nin zaferidir.

Bu adama yılmadan direnen siz kullanıcılar adamsınız , heykelinizi yapsak beton yetmez.

Bir kez daha gururlandım sizinle.

Çok mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamixz -- 21 Temmuz 2018; 21:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamixz

Hocam bence sil konuyu uğraşma bu kadar, kendisi eleştiri kabul eden bir şahıs değil.
    Eleştiri ile hakaret arasındaki farkı tam olarak kavrayamamış.
    Daha fazla gündem yapmamıza gerek yok bu hocayı.

Bana ilk hukuk bürosundan mesaj geldiğinde troll zannetmiştim ancak baktım ki kendisi de twitter dan doğruluyor bunu. Kafam anlamaz bir takım eleştiriyi kaldıramayacaksan neden biyona Rehberlik Ekipler Amiri diye yazarsın ki , neden ona buna tahmin yaparsın ki?

Ben attığım mesajları sildim, uğraşmak istemiyorum.

Sizin desteklerinizle bu konu son gündemi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Belle -- 3 Ağustos 2017; 15:53:57 >
  • Işte koca yürekli biri çıktı yanındayız

• quote:

Orijinalden alıntı: ygslysbro

Işte koca yürekli biri çıktı yanındayız

Teşekkürler kardeşim, birinin bu saçmalığa son vermesi gerekiyordu.
  • Sanal ortamdan millete hakaret etmenin cezasız kalacağını mı zannettin?

• Hukuk öğrencisi olarak şunu söylemeliyim ki mahkemeleri,savcıyı,katibi,hakimi böyle basit şeylerle oyalayıp bu ülkede adalet geç tecelli ediyor diyorsunuz.Pes doğrusu.

• f tipi hayırlı olsun
  • allah aşkına o mahkemeden ne çıkar? ortada ağır dini, ailevi değerlere hakaret vs. hiç bir şey yok. günlük kullanımda argo bile sayılamayacak bir kelime var ortada. şu avukat çıksın ve salim ünsalı nasıl savunacağını anlatsın, hep birlikte dinleyelim. "müvekkilime 'gerizekalı' dendi." birazcık komik durmuyor mu?

hayır zaten ne ceza verilebilir? savcılık bile "işimiz gücümüz yok uğraştığımız şeylere bak" diyecektir eminim.
  • Bir şhey mi dedin CenqaVer beni 200 300bindeKi oqrenciLerimLe rahat biRaq seni aVuqaTima devrediYorm ;);)));))););))

• Arkandayız.

Salim denen kişi boş bir insandır. Şu forumdan birisi ondan daha iyi analizler yapar. Bir kere tipten kaybediyor zaten.

Edit: Bimer'e şikayet ederken konudaki görselleri Bimer şikayet sayfasının en altta ki görsel yükle kısmından yüklemeyi unutmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bitutamumut -- 3 Ağustos 2017; 20:45:48 >
  • koyun hakaretmiş de müvekkilinin söylediği mal kelimesi hakaret değil miymiş. kendi müvekkili hakkında da işlem başlatacak mı acaba? yahu bizim bi komşu var apartmandaki gürültüden şikayet ediyor, ama kendisi her gün çığlık kıyamet bağırıyor sabah sekiz akşam sekiz arası. tanıştırsam çok iyi anlaşırlar garanti.

• oOoOoOoOo sanal ortamdan manipulasyon yapip hayal yıkmak cezasiz kalir zannettim

• Her şeyi geçtim de dijital polis nedir ağa Avdfgbkoll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemUzanaMezunŞoku -- 3 Ağustos 2017; 16:8:15 >
  • Bu twitten sonra kimse bu adamı savunmasın. Bu adamın tahminlerine güvenip tercih yaptım, hatta okuldaki hocayla konuştum o da salim ünsalın listesine bakıp. Bu adam yüzüne belkide tutmayacak 5-6 yer yazdım. Kendisine teşekkürler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.