Şimdi Ara

Salewa Termos 20 Tl -n11 Kargo Ücretli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
11
Favori
6.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dağcılığa vs ilgili olan arkadaşlar bilir Salewa iyi ve eski bir markadır. Taklit olacağını sanmıyorum çünkü o kadar popüler bir marka ve ürün değil. Bende iki tane aldım. MNG kargonun insaflı bir kargo ücreti ile getirmesi halinde tadından yenmeyecek bir fırsat benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Hocam benzerlerini kullandım hepsi sızdırıyor bunların

O zaman paraya kiyacaksiniz

Paraya kıycan dediğin 15 dolara contigo aldım geçen yıl amazondan. Tek kelimeyle efsaneee :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stanley ya da thermos alın çocuk içinse, kendinize ne isterseniz alın ;)

• Alsam mi almasam mi kararsızım. Termostan dolayı degil bununla derste cay içmek icin almak istiyorum fakat bi yandan da ne cayı su iç diyorum kendime. Sizce napayim cay zararlı midir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salewa, outdoor malzemeler üreten kaliteli ve pahalı bir marka. Türkiye'de çok popüler bir marka değil ama dağcılık ile uğraşanlar bu markayı çok yakından tanır ve özellikle bu markanın ürünlerini almaya çalışırlar. Çadırları, tekstil ürünleri ve dağcı çekiçleri efsanedir. Örneğin Türkiye de popüler olan The North Face markasını kalite konusunda fersah fersah geçer.
    Yıllardır ayakkabı da dahil bir çok ürününü keyifle kullanırım ve hiç şikayetim olmadı. Başlıktaki ürünle aynı model değil ama matarasını da yıllardır kullanırım ve tek bir şikayetim olmadı.
    Kargo da bedava olsa çok çok muhteşem bir fiyat. 1 litrelik olan üründen sipariş veriyorum şimdi.
    Başlığı açan arkadaşa teşekkür ederim.
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Contigo beş para etmez, amazonda yerden yere vuruyolar yorumlarda

• Kesin içecez derken ağızlarını yüzlerini yakanlardır onlar

• Amazon'daki kötü Contigo yorumlarının 3 sebebi var: 1) Paslanmaz çelik dışındakilerde renk atma olayı oluyormuş. Ben siyah istediğim halde renkli almayarak bu sorunu yaşamadım. 2) Taşma seviyesinden fazla doldurarak (nasıl beceriyorlarsa) sızıntı var diyorlar. 3) İlk etapta aşırı sıcak içecek koyup, termosun yalıtımı çok iyi olduğu için dudaklarını, dillerini yakanlar var. Yani ilki hariç kullanıcıdan kaynaklı problemler. İlk alışverişte 5 dolar indirim ve Amazon'un mükemmel müşteri memnuniyeti ile düşük fiyata inanılmaz bir termos Contigo West Auto Seal. Büyük versiyonu daha ucuzdu çelik olanın. Tavsiye ederim.

• faikcantok F kullanıcısına yanıt
    Benim contigoyu tercih etmeyişimin tek nedeni çok kaba geliyor kesinlikle taşınabilir değiller.. Ayrıca sıcağı tutma süresi ne kadar bilmiyorum yalnız o konuda stanleyi tek geçerim... Lakin oda deli para

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    15 usd ye kargo dahil mi?

• Decathlon' dan okulda ve doğa yürüyüşlerinde kullanmak için bu ürünü almak üzereydim.

Kararsız kaldım şimdi.

0,4L ISI YALITIMLI BARDAK QUECHUA 32.99tl

https://www.decathlon.com.tr/04l-isi-yalitimli-bardak-id_8331659.html
  • Decathlon benim gözümde çok da kaliteli bir marka değil...Ürünleri ne vasat,ne de çok kaliteli...İyi markaları alamayan,ama çere çöpe para vermek de istemeyen kullanıcıları hedefliyor,buna göre üretim yapıyor benim görüşüm...

Ayrıca konuyu açan arkadaşa da teşekkürler... Acaba bir litrelik olanını alsam mı diye şeytanla savaş halindeyim... Yalnız satan adamın puanları pek iyi değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 15 Ekim 2016; 23:26:08 >
  • 1 tane siteden 5 tl almıştım 2 tane demir di
    5 tl de şemsiye almıştım
    ama o zaman ucretsiz kargo kampanyası vardi
  • Değildir aksine çok faydalıdır ama şekersiz olursa.
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Şekersiz içiyorum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    o kampanyadan ben de almıştım. onlar termos sayılmaz bile bunun yanında. ama şemsiyeler iyiydi gayet
  • Tesekkur eden arkadaslara saygilarimi sunarim. Umarim pisman olmayiz urun orjinaldir.

• 30 liraya korkmazın içi dışı çelik 450 ml ürününü almıştım. Eksi 20 25 derece soğukta bir gece dışarıda bekledi ertesi günü sabah 9 10 gibi elime döktüğümde elim yanacaktı neredeyse. Her avmde mağazasıda var ürün gayet güzel tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: netmania

Contigo beş para etmez, amazonda yerden yere vuruyolar yorumlarda

Contigo almıştım 2 sene önce memnun kalmadım. Thermos aldım amazondan. Şu ana kadar kullandığım en iyi termos.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.