Şimdi Ara

Salcano ng 650 hd ve dağ bisikleri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Salcano ng 650 hd almayı düşünüyorum. Ön hidrolik kilitlenebiliyor mu? Tavsiye eder misiniz ? Bu bütçe ile başka önerisi olan var mı ? Lastik patladığında hidrolik frenide çıkartmak zorunda mıyız ? Hidrolik fren çok sorun çıkarır mı ? Ayarı çok mu zordur. 178 boy 80 kilo var. Kaç inç jant ve kadro almalıyım. Bana iş görecek bir hız ölçer tavsiye eder misiniz?
    http://www.bisikletplus.com/dag-bisikletleri/salcano-ng650-hd-26-jant-bisiklet.html

• Bende aynı bisikleti araştırıyorum hocam.fiyat/performans olarak 500 tl civarına alıncak en iyi bisiklet diyo bir çok kişi.şimdiye kadar denk geldiğim en iyi fiyat eğer axes kart varsa kliksada.düne kadar 549 du 50 tl chip para ile 499 a geiyodu.dün 599 yapıp tüm bisikletlerde yüzde 10 indirim kodu verdiler.bu şekilde 489 a geliyo axesi olanlara.şuan en iyi fiyat bu.teknik anlamda bilgisi olanlar yazarsa bende sevinirim.çünkü boyum ve kilomda siZe yakın.tekrar konu açıp kirlilik yapmıyım forumda.

Edit: benim dediğim v fren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdurs -- 14 Mayıs 2015; 17:58:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yaklaşık 1 ay önce salcano ng650 hd aldım. Şimdilik herhangi bir sıkıntı yaşamadım bisikletle ilgili. Manisa'nın bi ilçesinde yaşıyorum ve salcano bayiisinden 620 TL'ye aldım. İnternetten değil de bisikletçilerden araştırısanız daha ucuza bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Bisikletle ilgilenmeye yeni başladığım için fazla anlamıyorum ama ben gayet memnunum.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1665983/9ec1591f-a659-464f-8637-1d172a2f480d.jpg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1665983/aac06e61-f369-4d45-8a9c-aca211c7ad56.jpg
     Salcano ng 650 hd ve dağ bisikleri hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fadem -- 14 Mayıs 2015; 18:19:18 >

• Bende araştırıyorum hocam bu aralar az kaldı alıcam inşallah hd olanını.Yarın fiyat sormaya gidicem.

• yavuzdurs Y kullanıcısına yanıt
    Bende v fren almaya karar verdim.
    V frenin ucuz ve bakımı kolay olması,
    arıza durumunda kolay yapılması,
    kaliteli bir v freninde performansının tatminkar olmasın dolayı v fren almayı düşünüyorum. Bütçem müsait olursa ama hd fren alırım.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-salcano-ng650-26-hd-211819476/detay fiyatlar uygun ve elden alma şansı olanlar için pazarlık fırsatı olacaktır.
  • fadem kullanıcısına yanıt
    Haftaya ben de NG650 MD fren 27.5" olanini satin alacagim.
    Arkadasimiz HD fren modelini 620 liraya aldigini soylemis fakat ben MD fren icin bile 630 zar zor fiyat buldum. Siz nasil bu fiyata 2015 model Hidrolik fren modelini aldiniz, yani hidrolik oldugundan eminiz degil mi? Eger modelinden eminseniz nereden satin aldiginizi ogrenebilir miyim?
    Ben İzmir'de 3 bayiiden de MD icin 630 TL'de anlasabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

Haftaya ben de NG650 MD fren 27.5" olanini satin alacagim.
    Arkadasimiz HD fren modelini 620 liraya aldigini soylemis fakat ben MD fren icin bile 630 zar zor fiyat buldum. Siz nasil bu fiyata 2015 model Hidrolik fren modelini aldiniz, yani hidrolik oldugundan eminiz degil mi? Eger modelinden eminseniz nereden satin aldiginizi ogrenebilir miyim?
    Ben İzmir'de 3 bayiiden de MD icin 630 TL'de anlasabildim.

benimki de md frenmiş, sonradan çaktım davayı. 27.5 için 630 TL iyi fiyat bence
  • Dostum bende bianchi rcx 230 hd 26 jantla ng 650 arasinda kalmistim dun gittim bianchi aldim hem daha taninmis bir marka hemde donanimlar daha iyi eger fiyati biraz olsun arttirabilirsen bianchi almani oneririm. Ben 950ye aldim internette 900e kadar bulunuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.