Şimdi Ara

salcano city sport 30 mu 40 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar... Bu aralar bisiklete merak saldım işe gidip gelirken, arkadaşlarla gezmek için (yakın ilçe veya illere) bisiklet arayışındayım. Epeyce bir araştırdıktan sonra aradığım bisikletin city sport 40 olduğuna karar verdim ama bu sefer de 30 mu olsun 40 mı olsun ikilemine girdim. İkisi arasında 80-90 lira fark var o fiyat farkını vermeye değer mi CS30 için. Bir de acaba CS30 için beyaz turuncu renk olarak gösteriliyor sitelerde acaba bu renk CS40'ta da var mıdır? Teşekkürler....

• Üstündeki önemli fark vites sisteminde. Geri kalan özellikleri hemen hemen aynı. İşinizi görme açısından cs40 sizin ihtiyacınızı karşılar.

Diğer renkleri de mevcuttur sitede her renk gözüksün diye bisikletler farklı renklerdedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktape

Üstündeki önemli fark vites sisteminde. Geri kalan özellikleri hemen hemen aynı. İşinizi görme açısından cs40 sizin ihtiyacınızı karşılar.

Diğer renkleri de mevcuttur sitede her renk gözüksün diye bisikletler farklı renklerdedir.

teşekkürler ilginiz için... Ben de CS40 ın yeterli olacağı kanaati oldu ama o turuncu beyaz renk çok hoşuma gitti. Yani cs40 ta o renk yoksa sırf o renk için bile cs30 alabilirim
  • Merhaba, bende cs30 bakıyorum ancak hiçbiryerde yok istanbul da. Siz buldunuz mu acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu city sport larda 18'' den küçük yokmuş benim 1.68 yani 16'' almam lazım sadece salcanodamı yoksa diğer markalardada mı 16'' şehir tipi yok bilgisi olan varsa yardım etsin bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: afe000

Beyler bu city sport larda 18'' den küçük yokmuş benim 1.68 yani 16'' almam lazım sadece salcanodamı yoksa diğer markalardada mı 16'' şehir tipi yok bilgisi olan varsa yardım etsin bana

16'' bayan modeli var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstad o zmn ben 18'' kullanabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjQ7

quote:

Orijinalden alıntı: noktape

Üstündeki önemli fark vites sisteminde. Geri kalan özellikleri hemen hemen aynı. İşinizi görme açısından cs40 sizin ihtiyacınızı karşılar.

teşekkürler ilginiz için... Ben de CS40 ın yeterli olacağı kanaati oldu ama o turuncu beyaz renk çok hoşuma gitti. Yani cs40 ta o renk yoksa sırf o renk için bile cs30 alabilirim

Rica ederim.

Evet o renkler benim de hoşuma gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: rata

Merhaba, bende cs30 bakıyorum ancak hiçbiryerde yok istanbul da. Siz buldunuz mu acaba?

yani ben bisikletçileri dolaşmadım henüz umarım vardır eskişehirde öyle internet sitelerinden araştırmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: afe000

üstad o zmn ben 18'' kullanabilirmiyim

hocam bendede salcano city sport 24 vs var 18 inc boyumda 1.70 cok guzel kullaniyorum kullanirsin hic dert etme city bisiklet buyuk kadro daha iyi mumkunse 21 vites olanini alma en az 24 olsun vitesten degil dislilerden dolayi daha hizli gider..
    biraz baktimda cs40 benimki ile esdeger donanimi alabiliyorsan cs30 al 27 vites daha rahat bir kullanim saglar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svoodoo -- 26 Ocak 2014; 22:46:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim iç bacak kısa galiba normalde 72cm çünkü ve 1 kez 18'' denedim sadece üstüne çıktım sürmedim, bana rahat gelmedi satıcıda iniş binişlerde bisikleti yan yatırırsın dedi, artık öle idare edecem herhalde ama sürüşte rahatsızlık verirmi bilmiyorum vucut ağrısı falan,
    Birde bu modeller kalmamaış galiba bulamıyorum unkapanında hiç yok, sirkeciye biraz baktım 1 tane cs27 vs var adam 930 dedi indirim yaparım dedi ama fiyat vermedi, Başka istanbulda satıcıların çok olduğu bir yer varmı veya büyük satış mağazaları tavsiye edebileceğin varmı asya yakasında bile olsa gider bakarım
  • Orijinalden alıntı: afe000

benim iç bacak kısa galiba normalde 72cm çünkü ve 1 kez 18'' denedim sadece üstüne çıktım sürmedim, bana rahat gelmedi satıcıda iniş binişlerde bisikleti yan yatırırsın dedi, artık öle idare edecem herhalde ama sürüşte rahatsızlık verirmi bilmiyorum vucut ağrısı falan,
    Birde bu modeller kalmamaış galiba bulamıyorum unkapanında hiç yok, sirkeciye biraz baktım 1 tane cs27 vs var adam 930 dedi indirim yaparım dedi ama fiyat vermedi, Başka istanbulda satıcıların çok olduğu bir yer varmı veya büyük satış mağazaları tavsiye edebileceğin varmı asya yakasında bile olsa gider bakarım

hocam bendede salcano city sport 24 vs var 18 inc boyumda 1.70 cok guzel kullaniyorum kullanirsin hic dert etme city bisiklet buyuk kadro daha iyi mumkunse 21 vites olanini alma en az 24 olsun vitesten degil dislilerden dolayi daha hizli gider..
    biraz baktimda cs40 benimki ile esdeger donanimi alabiliyorsan cs30 al 27 vites daha rahat bir kullanim saglar .

benim iç bacak kısa galiba normalden 72cm çünkü ve 1 kez 18'' denedim sadece üstüne çıktım sürmedim, bana rahat gelmedi satıcıda iniş binişlerde bisikleti yan yatırırsın dedi, artık öle idare edecem herhalde ama sürüşte rahatsızlık verirmi bilmiyorum vucut ağrısı falan,

• alıntı yaparken karıştı biraz kusura bakmayın
  • cs 40 tek geçerim. eğer 800 - 900 tl ye kadar bisiklet arıyorsanız idealdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Show_Me

cs 40 tek geçerim. eğer 800 - 900 tl ye kadar bisiklet arıyorsanız idealdir.

carraro 224 aldım arkadaşlar teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.